Здати персональний генетичний аналіз - широкий вибір ДНК-тестів в лабораторіях в Києві та Київській області

Здати персональний генетичний аналіз - широкий вибір ДНК-тестів в лабораторіях в Києві та Київській області

Останнім часом генетична діагностика дуже швидко розвивається. Напевно ви чули про різні типи генетичних тестів, які сьогодні пропонує компанія Медікал Геномікс по всій Україні, ДНК-тести в лабораторіях Києва: МЦ «Савон» і Центр Здоров'я «Беладент» знаходяться за адресами Андріївський узвіз 38, вул. Гарматна 47:

Більшість з нас усвідомлюють, що якість інформації, що міститься в геномі у вигляді ДНК, впливає на наше життя, оскільки визначає розвиток багатьох серйозних захворювань або шанс зачати здорову дитину. Однак тільки деякі люди знають, що ми можемо підготуватися до більшої частини з декількох тисяч можливих захворювань за допомогою роботи з генетичною основою, виконавши лабораторні дослідження в галузі молекулярної діагностики.

Чому варто пройти генетичне тестування? Генетичний аналіз ризиків і схильностей до захворювань в лабораторіях Києва, Білої Церкви, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику та Київській області

Раннє виявлення захворювань - один з пріоритетів сучасної медицини. Аналіз нашої ДНК, тобто генетичного коду, який залишається незмінним протягом усього життя, дозволяє нам отримати багато важливої ​​інформації - від рівня ефективності наших метаболічних процесів, діагностики причин безпліддя до схильності до різних захворювань. Крім профілактики, генетичні тести також дозволяють детально діагностувати причини серйозних захворювань, а також підбирати індивідуальні лікарські препарати, які, отже, будуть більш ефективні.

Що відбувається в наших генах?

Важливо відзначити, що гени також містять особисту схильність до ожиріння, атеросклерозу або харчової непереносимості. Аналіз цих захворювань може бути виконаний шляхом вибору нутрігенетичних тестів, тобто тестів, що дозволяють визначити взаємозв'язок між дієтою і генетичною схильністю даної людини. Так звана харчова геноміка дозволяє нам визначити, як наш організм впорається з травленням і засвоєнням певного харчового компонента. Результатом цих досліджень є знання, які дозволяють скласти індивідуальний список дієтичних рекомендацій, спеціально адаптованих до можливостей нашого організму. Це означає як ефективне схуднення, так і усунення проблем з непереносимістю певних харчових компонентів, які часто викликають великий дискомфорт і знижують якість життя.

Основна мета генетичних досліджень - отримати інформацію про невідомі факти про наше тіло, на які ми не маємо ніякого впливу і про які слід знати на самому ранньому етапі життя.

Кожному варто зацікавитися цією динамічно розвивається областю лабораторної медицини, тому що доступ до досліджень і знань вашого персонального генетичного профілю - це можливість, з одного боку, для ранньої профілактики хвороб цивілізації, а з іншого - для здійснення належних дій, ефективної і швидкої терапії.

Замовити генетичний аналіз по харчуванню в лабораторіях Києва, Білої Церкви, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику та Київській області

Нутрігенетика і нутрігеноміка

Мета нутрігенетики і нутрігеноміки - визначити, як випробуваний може реагувати на певні компоненти харчування, дієти. Завдяки проведеним аналізом можна не тільки скорегувати дієту під індивідуальні можливості організму, але і визначити, який вид тренувань підійде найкраще і принесе очікуваний результат. Знання взаємозв'язку між наявністю поліморфізмів (різновидів) певних генів і метаболізмом певних поживних речовин може полегшити адаптацію харчування до можливості використання її компонентів організмом.

Основне припущення нутрігенетики і нутрігеноміки - це вплив харчових інгредієнтів на експресію генів, а також роль генів у використанні цих інгредієнтів організмом. Ця галузь науки може стати важливою віхою в профілактиці і лікуванні захворювань, пов'язаних з харчуванням, шляхом індивідуальної коригування харчування.

Вплив харчових інгредієнтів на організм

Забезпечення правильної кількості поживних речовин і їх використання дуже важливо для правильного функціонування організму. Однак потреба в окремих мінералах (мікро- і макроелементів) у всіх різна.

Індивідуальна дієта, харчування на основі ваших генів

Медікал Геномікс Україна дозволить ще більш точно адаптувати харчування до ваших потреб, діагностичні генетичні тести по харчуванню можна здати в лабораторіях Києва: МЦ «Савон» і Центр Здоров'я «Беладент» знаходяться за адресами Андріївський узвіз 38, вул. Гарматна 47.

Проведення генетичного аналізу для харчування може позбавити від безлічі помилок, а також від стресу, пов'язаного з цим, на шляху до:

  1. Відповідної профілактики здоров'я за допомогою правильно підібраного харчування, способу життя і відповідно обраної діяльності, в основному з моменту народження;
  2. Більш ефективному фармакологічному лікуванні лікарями величезної кількості захворювань, тому що генетика визначає ступінь всмоктування, метаболізму і використання ліків;
  3. Знати, які стратегії харчування і добавки вибирати для лікування цивілізаційних хвороб дієтологами, оскільки генетика визначає ступінь всмоктування, метаболізму і використання поживних речовин;
  4. Знати, які стратегії харчування, харчові добавки і тренування вибрати в боротьбі за фігуру мрії або в досягненні спортивних цілей, тому що гени визначають не тільки види спорту, в яких ми будемо кращими, але навіть ступінь і здатності тіла регенерувати після тренування;

Якщо вся медична індустрія нарешті зрозуміє, що наша генетична мінливість разом з впливом факторів навколишнього середовища робить кожного з нас абсолютно унікальною людиною - здорових людей буде більше.

 

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.