Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в Одесі

Чи знаєте ви, що більшість ланцюжка ДНК однакова у всіх людей? Але є частини унікальні, як відбиток пальців. Ці унікальні частини ДНК використовуються для ДНК-тестів на батьківство та інших видів тестів спорідненості. Тест на батьківство можна використовувати для пошуку біологічного батька дитини та інших родичів, усунення будь-яких сумнівів щодо спорідненості з тією чи іншою людиною. Процес збору ДНК простий, легкий та неінвазивний. 

 

Де можна здати ДНК-тест в Одесі, Ізмаїлі

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз аналіз ДНК на батьківство в Одесі, Ізмаїлі в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір генетичного матеріалу проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах, для чого просто зателефонуйте нам).

 

м. Одеса

вул. Новосельського, 41

МНОГОПРОФИЛЬНЫЙ МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР "YANKO MEDICAL"
 
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

 

м. Одеса

вул. Сахарова, 1б

МНОГОПРОФИЛЬНЫЙ МЕДИЦИНСКИЙ ЦЕНТР "YANKO MEDICAL"
 
Пн-Пт: 9:00-18:00
Сб: 9:00-14:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

 

м. Ізмаїл
вул. Рєпіна, 14а
МЦ Лілея Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 45°21'39.8"N 28°49'17.9"E

Тести ДНК - одні з найкорисніших наукових досліджень, що дозволяють не тільки визначити ступінь спорідненості між людьми і створити необхідний кожній людині генетичний паспорт, але і запобігти і вивчити безліч хвороб.Так як даний тест можна проводити з самого народження або навіть раніше – це кращий спосіб захистити вашу дитину від безлічі можливих неприємних моментів.

Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш, ніж у 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні. У нас Ви можете замовити якісний тест на батьківство в Одеській області легко і доступно. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Що може показати ДНК-тест на батьківство

ДНК-тест на батьківство з високою точністю визначає факт біологічного батьківства та інші типи спорідненості, наприклад, між дідусем / бабусею і онуком, братами і сестрами і т. ін. Такі тести проводять у випадках, коли є сумніви щодо родинних зв'язків, коли потрібно домогтися нарахування аліментів через суд або під час імміграції.

ДНК-тест завжди дає одну з двох відповідей: спростосовується батьківство або підтверджується. Імовірність, при якій батьківство не спростовується, становить 99,99% і вище. Якщо батьківство не підтверджено, ймовірність цього завжди становить 100%. Тому ви обов’язково отримаєте вагомі докази своєї спорідненості з дитиною.

тест днк в одесі

Ціна ДНК-тестів в Одеській області

Наші розцінки максимально лояльні, а якість роботи доведено успішними 15 років існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку, а також проводиться виключно професіоналами з індивідуальним підходом до кожного клієнта. При необхідності Ви можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК з докладною інструкцією.

Якщо ви не знаєте де зробити аналіз в Одеській області, ми надаємо послуги ДНК тестування у таких містах: Одесі, Ізмаїлі.

 

Вартість аналізу ДНК (генетичної експертизи):

На вартість генетичної експертизи також впливає тип наданих зразків. Нестандартні біоматеріали (кров, сперма, пустушки, леза бритви, волосинки з цибулинами) оплачуються окремо.

Вид ДНК аналізу Ціна Термін виконання  
Встановлення батьківства і материнства      
Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)20 МАРКЕРІВ 4300 7-9 днів Замовити
Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина) 5300 4-5 днів
Додатковий дитина / батько 2400
Участь матері в ДНК, тест на батьківство 1000
Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 маркера) 5300 7-9 днів
Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 маркера) 6500 7-9 днів
Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька) 11500 9-11 днів
Оплату можна зробити банківським переказом у гривнях на рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ
 

 

Чому варто зробити аналіз на спорідненість, батьківство у нас

Медікал Геномікс Україна є представництвом англійської найбільшої лабораторії, яка працює вже понад 19 років. В Україні вона представлена 43-ма пунктами збору по всій території. Лабораторія має взірцеву репутацію, оснащена новітнім сучасним обладнанням і висококваліфікованими працівниками. З Медікал Геномікс Україна ви можете бути впевнені в якості проведеного аналізу та усунити будь-які вагання щодо родинних зв’язків.

низкая цена ДНК тест

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну
Скорость выполнения ДНК

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!
точность ДНК теста

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність
ДНК анонимно

АНОНІМНІСТЬ

Дані можуть буть знеособлені, що забезпечить 
100% конфіденційність

Як проводиться тест ДНК

Стандартним матеріалом для дослідження ДНК є слина. Інші можливі матеріали - нігті, волосся, вушна сірка, краплі крові, соска-пустушка, зубна щітка, сперма і т. д. Але перш ніж збирати зразки нестандартних матеріалів необхідно проконсультуватися з нашим фахівцем.

Зразки потенційних родичів відправляються в лабораторію для аналізу. Фахівці лабораторії Медікал Геномікс проводять експертизу на новому сучасному обладнанні.

Готове висновок російською мовою передається замовникові в обумовлені терміни.

 

Терміни виконання аналізу

 

Термін виконання аналізу

Аналіз ДНК-тест на батьківство(тато+дитина)

7-9 днів

Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство(тато+дитина)

4-5 днів

 

Точність результатів

Збільшення кількості локусів збільшує ймовірність для підтвердження батьківства або споріднення, але вона ніколи не досягне 100%. За міжнародними стандартами величина не повинна бути менше ніж 99,99%

Кількість локусів ДНК

Для підтвердження

Для спростування

16 локусів ДНК

мінімум 99.9999%

100%

20 локусів ДНК

мінімум 99.99999%

100%

25 локусів ДНК

мінімум 99.999999%

100%

 

Точність тесту, проведеного Medical Genomics забезпечується не тільки новітнім обладнанням, але й також проведенням аналізу двома незалежними групами спеціалістів, щоб забезпечити подвійне підтвердження результатів. Тому ви можете не сумніватися в достовірності результатів дослідження.