Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Рівненській області

Тест ДНК в РівномуТести ДНК потрібні для визначення спорідненості між людьми. Щоб дізнатися чи справді то є ваша дитина та назавжди забути про вагання, достатнью провести дослідження ДНК на батьківство. Для цього треба здати зразки ДНК дитини та можливого батька. При бажанні можно додати зразок матері. Стандартним зразком є мазок з роту (слина), але також тест можливо провести за нестандартними зразками. Також встановити батьківство можливо без присутності батька. Дізнатися більше можна за посиланням https://dnk-test.com.ua/ua/dnk-test-bez-otca.html

Тест ДНК в Рівному
Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

 

м. Рівне
вул. Княгиницького, 5-А
МЦ «Аніко» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 50°37'15.9"N 26°14'12.0"E


Наука не стоїть на місці, роблячи раніше неймовірні дослідження буденними, складні процедури – безболісними, результати аналізів більш точними.ДНК-тест – аналіз, необхідний тим, хто хоче розвіяти сумніви щодо своїх родинних зв'язків з дитиною, а виявити потенційні зони ризику» здоров'я Вашого малюка.

Лабораторія Медікал Геномекс представлена більш, ніж у 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні. У нас Ви можете замовити якісний тест на батьківство в Рівненській області легко і доступно.

Що може показати ДНК тест?

Це дослідження довгою полімерної молекули, яка забезпечує зберігання і реалізацію генетичного матеріалу «від батька і матері – дітям». Результати її дослідження визначають спорідненість і його ступінь (за рахунок збігу або не збігу двох зразків даної молекули), в. до того ж, визначають можливі патології в розвитку дитини.

Точність даного аналізу становить 99,9%, де 00,01% - це теоретична ймовірність існування близнюка з таким же генетичним профілем.

Ціна ДНК-тестів у Рівненській області

Якість роботи доведено успішними роками існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку.

На вартість генетичної експертизи також впливає тип наданих зразків. Нестандартні біоматеріали (кров, сперма, пустушки, леза бритви, волосинки з цибулинами) оплачуються окремо.

Вид ДНК аналізу Ціна Термін виконання  
Встановлення батьківства і материнства      
Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)20 МАРКЕРІВ 4300 7-9 днів Замовити
Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина) 5300 4-5 днів
Додатковий дитина / батько 2400
Участь матері в ДНК, тест на батьківство 1000
Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 маркера) 5300 7-9 днів
Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 маркера) 6500 7-9 днів
Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька) 11500 9-11 днів

Лабораторія проведе експертизу ДНК в терміни від 8 до 10 днів. Такий термін необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!

Переваги лабораторії Медікал Геномікс Україна

низкая цена ДНК тест

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну
Скорость выполнения ДНК

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!
точность ДНК теста

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність
ДНК анонимно

АНОНІМНІСТЬ

Дані можуть буть знеособлені, що забезпечить 
100% конфіденційність