Тест ДНК на батьківство і спорідненість в Івано-Франківську та області

Що таке ДНК-тест на батьківство?

ДНК-тест на батьківствоАналіз ДНК на батьківство визначає біологічного батька дитини шляхом порівняння фрагментів геному дитини та ймовірного батька. 

ДНК-лабораторія Medical Genomics Україна встановлює батьківство ДНК, аналізуючи 16-24 STR генетичних маркерів.

Результат аналізу виражається у відсотках. Якщо батьківство встановлено, ймовірність батьківства становить 99,9% і вище. Цей показник ніколи не буде дорівнювати 100%, оскільки залишається невелика ймовірність існування генетичних близнюків людини. При спростуванні батьківства ймовірність завжди становить 100%.

Щоб досягти точності ДНК аналіз проводиться незалежно двома групами дослідників на двох автоматичних генетичних аналізаторах ABI.

Аналіз ДНК в Івано-Франківську
Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Івано-Франківськ
вул. Військових Ветеранів, 10
ЛДК «Медекс +» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 48°55'40.2"N 24°42'43.4"E

м. Івано-Франківськ - вул. Федьковича, 91А; м. Івано-Франківськ - вул. Мазепи, 177; м. Івано-Франківськ - вул. Чорновола, 49; м. Бурштин - вул. Р. Шухевича, 15; м. Калуш - вул. Каракая, 25; м. Коломия - вул. Родини Крушельницьких, 26; м. Долина - вул. О. Грищей, 15; м. Надвірна - вул. Грушевського, 12; м. Городенка - вул. А. Шептицького, 24-е; м. Богородчани - вул. Шевченка, 35; м. Галич - вул. Я. Осмомисла, 15; м. Тлумач - вул. Винниченка, 84; м. Снятин - вул. Стефаника, 2
 

Сучасні досягнення генетики дозволяють швидко і з точністю понад 99,9% визначити факт батьківства. Замовити тест на батьківство можна в лабораторії Медікал Геномікс Україна.

ДНК-тест має два основних типи застосування:

  • Встановлення спорідненості(тест на батьківство, тест на материнство, тест на визначення близького споріднення, складання генетичного паспорта)
  • ·
  • Дослідження(виявлення потенційних «зон ризику» у розвитку Вашого малюка).

Медікал Геномікс працює більш, ніж 300 країнах світу.

Ми надаємо послуги по всій Україні, 43 пунктах збору біоматеріалу. У нас Ви можете легко замовити ДНК-тест в Івано-Франківській області!

Як проводиться тест на батьківство

Щоб пройти тест на рідство, в лабораторію потрібно надати біоматеріали всіх учасників тесту. Стандартний матеріал – букальний епітелій, який беруть тампоном зі внутрішньої сторони щоки. Це комфортний метод, який можна використовувати для отримання зразків у новонароджених.

Після отримання зразків у лабораторії приступають до вилучення ДНК, після чого реплікують її і розшифровують її, використовуючи реактиви та високотехнологічне обладнання. Фрагменти ДНК двох людей порівнюють між собою, щоб виявити збіги та відмінності.

Ціна та терміни проведення ДНК-тесту в Івано-Франківську

Коли мова заходить про те, скільки коштує тест ДНК, це буде залежати від мети тестування. Тести на батьківство найбільш популярні, тому їхня ціна зазвичай нижча, ніж, наприклад, генеалогічного теста.

У стандартну вартість тесту на батьківство (4300 грн) входить забір букального епітелію від двох учасників тестування (ймовірний батько + дитина). Додаткові зразки вимагають окремої оплати: за зразок від матері – + 1000 гривень, перевірка кожного зразка від додаткового ймовірного батька або дитини – 2400 гривень.

Стандартний приватний тест на батьківство виконується за 7-9 робочих днів, за терміновим тарифом (5300 грн) – за 4-5 робочих днів.

На вартість генетичної експертизи також впливає тип наданих зразків. Нестандартні біоматеріали (кров, сперма, пустушки, леза бритви, волосинки з цибулинами) оплачуються окремо.

 

Вид ДНК аналізу Ціна Термін виконання  
Встановлення батьківства і материнства      
Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)20 МАРКЕРІВ 4300 7-9 днів Замовити
Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина) 5300 4-5 днів
Додатковий дитина / день батько 2400
Участь матері в ДНК, тест на батьківство 1000
Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 маркера) 5300 7-9 днів
Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 маркера) 6500 7-9 днів
Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька) 11500 9-11 днів

ЗАМОВИТИ тест на батьківство ДНК >>>

Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!

Переваги лабораторії Медікал Геномікс Україна

Лабораторія Медікал Геномікс Україна – найбільша в країні лабораторія генетичних досліджень. Ми пропонуємо:

 

  • широкий спектр генетичних досліджень, зокрема тести на батьківство без участі батька, генетична реконструкція батьківства;
  • висока точність. У стандартному тесті ми аналізуємо щонайменше 20 локусів, що дає можливість встановлення батьківства з 99,9% ймовірністю і вище та спростування 100%;
  • зручність. Ви можете надати біоматеріали в одному з пунктів збору в Івано-Франківську або замовити домашній набір в будь-яке місто Івано-Франківської області.

 

Щоб зробити тест на батьківство в Івано-Франківську, достатньо зателефонувати в нашу лабораторію. Ми розповімо вам про процедуру проходження тесту і способи оплати.