Тест ДНК на материнство

Тест ДНК на материнство

Цей ДНК-тест встановлює, чи є чоловік, який вважає себе батьком конкретної дитини, його біологічним батьком, чи ні.

ДНК-лабораторія Medical Genomics встановлює батьківство ДНК, аналізуючи 16-24 STR генетичних маркерів.

ДНК аналіз проводиться незалежно двома групами дослідників на двох автоматичних генетичних аналізаторах ABI.

ДНК для аналізу виділяється з клітин, отриманих при ротовому (щічні,або буккальном) мазку. Це не інтрузивний і повністю безболісний метод, який проводиться за допомогою ватної палички, весь процес займає близько 1 хвилини.

У яких випадках необхідний аналіз ДНК на материнство

Найбільш часті причини для проведення цього дослідження, якщо спорідненість між матір'ю і дитиною перебуває під питанням. Наприклад, замовити тест ДНК на материнство слід: 

  • Якщо жінка пройшла ЕКО і бажає переконатися, що був імплантований вірний ембріон;
  • Якщо у вас є сумніви і ви думаєте, що в пологовому будинку дитина було переплутано;
  • Якщо вам потрібно офіційне підтвердження кровної спорідненості матері і дитини.

Учасники

Обов'язковими учасниками даного тесту є передбачувана мати і дитина. Також додатковими, але не обов'язковими учасниками тесту можуть бути батько і / або додатковий дитина. Третій учасник рекомендується в разі, якщо потрібна точність тесту для суду або держ. структур.

Матеріали

У яких випадках необхідний аналіз ДНК на материнствоМатеріалом для аналізу ДНК, в більшості випадків, служить слина. Збирають зразки слини за допомогою аплікатора (ватної палички). Медікал Геномікс Україна пропонує для вас 2 варіанти забору матеріалів:

  • в наших пунктах збору (в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та в інших містах по всій Україні). Узгодити свій візит можна по телефону;
  • самостійно, використавши наш спеціальний набір. У нього входять стерильні аплікатори, конверт-контейнери, Дозвіл МОЗ України на транспортування біоматеріалів за кордон, Інструкцію-Заявку, Рахунок-фактуру і Договір. Набір можна замовити по телефону. Його ціна 50 грн. Доставка набору в Ваше місто здійснюється за наш рахунок. Зібрані матеріали можна привезти нам особисто або відправити Новою Поштою. Зверніть увагу, що кожен зразок слини повинен бути в окремому контейнері. Рекомендуємо попередньо вивчити інструкцію по збору стандартних зразків ДНК.

Результат аналізу ДНК на материнство

Аналіз ДНК проводять дві незалежні групи дослідників, після чого отримані дані звіряють, таким чином робиться подвійне підтвердження. Такий підхід дозволяє гарантувати наукову і практичну точність з ймовірністю не менше 99,9999% (точність 100% при підтвердженні теоретично не досяжна). Точність при спростуванні становить 100%.  

Кожному зразку в сертифікованій лабораторії присвоюється штрих-код, що забезпечує унікальну ідентифікацію біоматеріалу і абсолютно виключає ймовірність випадкової підміни зразків, а також абсолютну конфіденційність - співробітники лабораторії бачать тільки закодований біоматеріал. 

Результат усіх видів ДНК тестів оформляється у вигляді «Акт Висновки про біологічне батьківство / материнство / спорідненість ...», оригінал англійською та російською мовами, з мокрою печаткою лабораторії, підписом відповідальної особи - Доктора наук в області генетики, реквізитами і контактними даними лабораторії , генетичним паспортом по кожному учаснику дослідження, і інтерпретацією результату, його цифрова копія.

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Терміни та вартість проведення аналіз ДНК на материнство

Важливим питанням також є - скільки коштує ДНК тест на материнство? Вартість аналізу залежить від кількості учасників і термінів виконання. Пропонуємо вам вивчити наш прайс-лист

Вид ДНК аналізу

Ціна

Термін виконання

 

Встановлення батьківства та материнства

     

Аналіз ДНК-тест на батьківство (батько + дитина) 20 локусів

4300

7-9 днів

Замовити

Експрес-аналіз ДНК-тест на батьківство (батько + дитина)

5300

4-5 днів

Додатковий дитина / предпологаются батько

2400

Участь матері в ДНК тесті на батьківство

1000

Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 локусу)

5300

7-9 днів

Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 локусаа)

6500

7-9 днів

Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька)

11500

9-11 днів

Кожна лабораторія має свої ціни, але дійсно якісних лабораторій не так багато. Якщо для вас якість і результат роботи дійсно мають значення - не женіться за мінімальними цінами. З Медікал Геномікс Україна ви можете бути впевнені в надійності і доступності. Лабораторія працює з 2000 року і має бездоганну репутацію. У процесі роботи ми строго дотримуємося чотирьох правил:

  1. Точність на всіх етапах роботи: від моменту збору зразків професійними медичними сестрами в Вашому місті, до процесу виділення ДНК командою профі-лаборантами з вищою молекулярно-біологічним освітою і перевіркою результату Доктором наук в області генетики.
  2. Увага до аспектам: адже справжня якість складається саме з «дрібниць", будь то вибір зразка біоматеріалу і метод його отримання, або логістика пересування зразків з інших країн.
  3. Індивідуальний підхід: ми допомагаємо замовнику на всіх етапах відчувати себе впевнено у вирішенні такого делікатних питань.
  4. Лояльна цінова політика: незалежно від рівня доходу, Ви завжди можете отримати якісну ум

 

Замовити

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу