ДНК тест для мігрантів

Експертизи ДНК в даний час регулярно використовуються при роботі з імміграційними заявами, незалежно від того, чи пов'язані вони з переїздом до сім'ї, отриманням робочої візи або Green Card.

ДНК експертиза для мігрантів значно спростила процес збору документів - тепер не потрібно шукати свідоцтва про народження або інші папери, які встановлювали б факт спорідненості з іноземною сім'єю. Наявність офіційного підтвердженого спорідненості від акредитованої лабораторії дозволить міграційній службі прийняти рішення на вашу користь. Замовити такий тест можна в лабораторії Медікал Геномікс Україна.

Коли і для чого потрібен тест для імміграції

Імміграція - це не просто подорож, а рішення, яке змінює життя. Але отримати цю можливість складно, коли немає вагомих свідчень про родинні зв'язки з іноземними громадянами. У кожній країні існують власні імміграційні закони і правила. Наприклад, якщо один член сім'ї вже є громадянином іншої країни, ця країна може дозволити в'їзд найближчим членам сім'ї або іншим родичам, якщо існує достатня кількість доказів, що підтверджують ці відносини.

ДНК аналіз мігрантів в іншу країну є відносно простим способом отримати точні докази. Хоча заявників не змушують в обов'язковому порядку проходити тестування ДНК для імміграції, але в їх інтересах підтвердити свої сімейні відносини. Міграційний департамент може зробити запит на перегляд ДНК, якщо існуючих доказів недостатньо для винесення рішення.

Цей тип тесту також дозволяє країнам більш якісно ідентифікувати людей і запобігати шахрайства. За допомогою аналізу ДНК підтримується більш справедлива і точна система імміграції.

Як відбувається ДНК-експертиза для імміграції

Аналіз ДНК дозволяє вирішити проблему зі збором документів для імміграції відносно швидко і абсолютно безболісно, ​​з огляду на легкість взяття біоматеріалів. 

Як відбувається ДНК-експертиза для імміграціїНайдоцільніше проходити ДНК-аналіз на вимогу міграційної служби, оскільки він повинен бути виконаний за певною юридичною процедурою. Тому не можна замовити тест самостійно до звернення в міграційну службу - посольство не зможе оцінити його достовірність. ДНК-тестування для посольств, як правило, виконуються в такий спосіб:

  • заявник отримує запит зі служби з питань міграції тієї країни, куди направляється заява;
  • визначається незацікавлена ​​особа, яка збере зразки ДНК учасників тесту і доставить їх в лабораторію, призначається час і місце проведення процедури;
  • після отримання зразків лабораторія проводить тест, результат якого оформляється на фірмовому бланку.

Учасники тесту, які проживають в країні, куди планується переселення, здають зразки в посольстві своєї країни. Під час процедури клієнта консультує фахівець акредитованої лабораторії, тому все, що від вас вимагається в даному випадку - це дотримуватися процедури. Терміни виконання імміграційного тесту залежать не тільки від лабораторії, а й від посольства країни, куди ви звертаєтеся.

Для імміграційного ДНК-тесту використовується стандартний матеріал - букальний епітелій. Його збирають ватним тампоном зі внутрішньої сторони щоки. Це абсолютно комфортна процедура, тому взяти такий біоматеріал можна навіть у новонародженого.

 

Хоча ДНК-аналіз для консульств вимагає виконання певних правил, при бажанні ви завжди можете пройти попереднє тестування для себе, особливо якщо ви хочете переконатися в родинних стосунках і бути впевненим у позитивному вирішенні міграційної служби. 

 

Сучасні стандарти генетичних експертиз дозволяють встановити факт спорідненості з точністю вище 99%. При цьому встановити спорідненість можна не тільки між батьком / матір'ю і дитиною, а й іншими родичами по материнській, так і батьківській лінії - братами / сестрами, тітками / дядьками, бабусями / дідусями, зі зведеними братами / сестрами по батькові.

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу