Близнюковий ДНК тест

Близнюковий ДНК тест

ДНК-тест близнюків допомагає у вирішенні складних проблем, які не обходяться без участі суду. Результати ДНК-тесту мають 100% точністю, тому приймаються як доказ як в українських судах, так і зарубіжних.

В яких випадках проводять близнюковий тест

Близнюковий тест виконується в наступних випадках:

  • встановлення спорідненості між передбачуваними братами або сестрами;
  • для судово-генетичної експертизи при отриманні спадщини, поділ майна, призначення аліментів;
  • в медичних цілях - оскільки однояйцеві близнюки є ідеальними донорами органів і крові один для одного;
  • в будь-яких особистих цілях.

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Точність, терміни і умови

При виконанні DNA-досліджень аналізується кілька локусів, або ділянок гена, дезоксирибонуклеїнової кислоти. Світовим стандартом є аналіз 16 локусів, що дає мінімум 99.9999%: підтвердження спорідненості і 100% виключення. У лабораторії Медікал Геномікс Україна можливе використання 22 і 25 локусів, що підвищує точність дослідження.

Високу точність ДНК-експертизи в Медікал Геномікс Україна забезпечує і подвійна перевірка результату порівняння DNA-профілів силами двох незалежних груп генетиків під керівництвом чотирьох докторів наук.

Терміни виконання експертизи залежать від типу тесту, терміновості замовлення, кількості учасників, складності. Наприклад, встановлення спорідненості між батьком і дітьми виконується за 7-9 днів, а між онуком і дідусем - 9-11 днів. Найбільш тривалими є тести на гаплотип і гаплогрупи, тобто етнічне походження, - виконується протягом 50 днів.

Зателефонуйте, якщо вам потрібна консультація або ви хочете замовити ДНК-тест - фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу