Аналізи ДНК на батьківство та материнство для суду

Аналізи ДНК на батьківство та материнство для суду

У зв'язку з тим, що юридична встановлення батьківства (спорідненості) є прерогативою суду (іноді може здійснюватися за адвокатського запиту), ДНК-дослідження в подібних випадках проводяться з дотриманням певних процесуальних норм і правил.

Матеріалом для експертизи служить венозна кров від матері, дитини і передбачуваного батька.

Згідно з Законом України "про Судову експертизу" отримання експертного висновку про ступінь біологічного споріднення (не виняток або виключення біологічного батьківства) можливо тільки при проведенні дослідження в державних лабораторіях МОЗ, МЮ і МВС.

Після проведення експертизи, дзвонити в держ. лабораторію дозволяється тільки для того, щоб дізнатися, чи готові результати. Результат, як позивача, так і відповідача не повідомляється, вони видаються експертом держ. лабораторії тільки у суді.

Досудовий ДНК тест (приватна, незалежна експертиза ДНК на батьківство) у судовому провадженні.

Результати вашого досудового тесту ДНК обов'язково потрібно використовувати у справі - вони будуть служити наступним важливим цілям:

  • мотивують суду до призначення судової експертизи ДНК, так як буде очевидний привід до її проведення. Тому що якщо ніяких хоча б непрямих даних, дозволяють сумніватися в батьківстві, немає, то суд може навіть відмовити у призначенні проведення такої експертизи.
  • у разі ухилення відповідача від проведення ДНК-експертизи, будуть тим непрямим доказом, спираючись на яке, суд визнає факт встановленим. Тому що, хоч у законі і написано, що в разі ухилення сторони від проведення експертизи суд може вважати факт встановленим, але суд "може", а не "зобов'язаний". І результати приватного ДНК тесту в цьому випадку буде більш ніж переконливим аргументом на вашій стороні.
  • відомо, що результати судової експертизи ДНК можна сфальсифікувати (підкуп,примус,...). У цьому випадку наявність двох суперечливих результатів (ваш результат аналізу ДНК незалежної лабораторії судова експертиза) буде гарним підставою для призначення повторної чи комплексної експертизи ДНК.

ЗАМОВИТИ досудовий тест ДНК на батьківство >>>

Суди Європейського Союзу приймають "Акт висновку про біологічне батьківство" Medical Genomics Ltd як доказ. Достатньо лише заповнити "свидетельскую форму".

Наочним прикладом може стати недавній випадок, коли громадянка України, яка має дитину від громадянина Швейцарії направила (з дозволу батька дитини) Акт висновку про біологічне батьківство (у висновку якого батьківство було підтверджено) в реєстраційний орган Швейцарії (аналог українського Загсу), і на цій підставі легалізувала дитини, тобто він став громадянином Швейцарії.

ЗАМОВИТИ ДНК аналіз для судових, імміграційних інстанцій, правоохоронних органів країн ЄС і США >>>

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Точність, терміни і умови

Оплата в гривнях на розрахунковий рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна.

Вид ДНК аналізу Ціна Термін виконання  
Встановлення батьківства і материнства      
Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)20 МАРКЕРІВ 4300 5-9 роб.днів Замовити
Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина) 5300 4-5 днів
Додатковий дитина / день батько 2400
Участь матері в ДНК, тест на батьківство 1000
Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 маркера) 5300 5-9 роб.днів
Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 маркера) 6500 5-9 роб.днів
Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька) 11500 9-11 днів

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу