Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в Чернігівській області

Аналіз ДНК в Чернігів

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

 

м. Чернігів
вул. Шевченка, 32
Клініка «Сімейна стоматологія» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 51°31'30.9"N 31°19'42.1"E

Тести ДНК – це не тільки встановлення спорідненості, але також діагностика причини можливих або вже відбулися хвороб, попередження про схильність до патологій і багато іншого. Останнім часом набирає популярність, так звана послуга «тест на зраду», заснована на пошуку чужого ДНК на тілі або часто використовуваних предметах Вашої другої половини, однак до таких тестів та їх результатів слід ставитися з обережністю.

Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш ніж в 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності досліджень та уваги до аспектів експертизи на будь-якому етапі роботи.

Послуги Медікал Геномікс доступні у Києві і по всій Україні. Замовити якісну генетичну експертизу у Чернігівській області легко і доступно у нас. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

 

Що таке ДНК-тест?

 

Це аналіз довгою полімерної молекули, розташованої в нашому організмі і несе відповідальність за зберігання генетичного матеріалу, а також реалізацію «від батька і матері – дітям». Результати визначають близькість (чи відсутність) спорідненості двох людей за рахунок збігу або не збігу локусів (локус – місце локалізації певного гена на генетичній карті хромосоми) двох зразків даної молекули.

 

Точність даного аналізу становить 99,9%, де 00,01% - це теоретична ймовірність існування близнюка з таким же генетичним профілем. Крім того, можна визначити можливі патології в розвитку дитини.

тест днк в чернігові

Ціна ДНК-тестів в Чернігівській області

 

Де зробити експертизу, яка вартість дослідження?

Наші розцінки максимально лояльні: людина з будь-яким рівнем доходу зможе отримати потрібний йому аналіз. При необхідності надається знижка.

Ми надаємо послуги в таких містах Чернігівської області: Чернігів.

Якість роботи доведено успішними 15 років існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку. Збір зразків ДНК проводиться виключно кваліфікованим медичним персоналом, з індивідуальним підходом до кожного клієнта. При необхідності Ви можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах з докладною інструкцією.

 

Наш прайс-лист:

  • Встановлення батьківства (Днк-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) – 4300 грн. Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
  • Встановлення близького споріднення (Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близького споріднення (ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.

Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату! ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ