Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Вінницькій області

Аналіз ДНК в Вінниці

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

установить родство между братьями и сестрами

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Вінниця
вул. Театральна, 2                           
МЦ Вінальфа-мед Пн-Пт: 8:00-20:00
Сб: 9:00-16:00
Нд: вихідний
Запис на прийом
 м. Вінниця
вул. Малиновського 26, 2 поверх
МЦ Вінальфа-мед Пн-Пт: 8:00-20:00
Сб: 9:00-16:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 49°13'38.9"N 28°27'24.2"E

 

Види та призначення ДНК-тестів різноманітні: встановлення спорідненості (тест на батьківство, тест на материнство, тест на визначення близького споріднення, складання генетичного паспорта), але так само це неймовірно корисна процедура, що допомагає виявити можливі «зони ризику» у розвитку Вашого новонародженого малюка. Крім того, це самий точний метод встановлення батьківства.

 

Дослідження лабораторії Медікал Геномікс виконуються більш ніж в 300 країнах світу, і результати експертизи мають бездоганну репутацію. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи.

Наші послуги доступні по всій Україні. У нас Ви можете легко замовити якісний тест на батьківство у Вінницькій області. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Що таке ДНК-тест?

 

Це спосіб вивчення довгою полімерної молекули - хромосоми (На генетичній карті, якій локалізовано місце певного гена – локус), яка знаходиться в нашому організмі і відповідає за зберігання генетичного матеріалу, а також реалізацію «від батька і матері – дітям». Результати даного аналізу визначають ступінь спорідненості двох людей (за рахунок збігу або не збігу двох зразків даної молекули). Крім того, можливе визначення можливих патологій у розвитку дитини. Точність даного аналізу становить 99,9%, де 00,01% - це теоретична ймовірність існування близнюка з таким же генетичним профілем.

 

тест днк у вінниці

 

Ціна ДНК-тестів у Вінницькій області

 

Де зробити генетичну експертизу? Яка вартість?

Наші розцінки максимально лояльні: людина з будь-яким рівнем доходу зможе отримати потрібний йому аналіз. При необхідності надається знижка.

Можна точно перевірити батьківство і спорідненість у таких містах Вінницької області: Вінниця.

Якість роботи доведено успішними 19 років існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку.

Оплату послуг можна здійснити безготівковим розрахунком на банківський рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна (в гривнях).

Наш прайс-лист:

Термін проведення всіх наших тестів від 5 до 9 робочих днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!

  • Встановлення батьківства (Днк-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) – 4300 грн. Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
  • Встановлення близького споріднення (Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близького споріднення (ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ