Тест ДНК на батьківство і спорідненість в Ужгороді та Закарпатській області

Аналіз ДНК в Ужгород

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Ужгород
пер. Шевченка, 23
МЛ «АСТРА-ДІА» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 48°37'54.8"N 22°16'44.4"E

м. Ужгород - вул. Боженка, 2; м. Ужгород - вул. Капушанська, 21; м. Ужгород - вул. Минайська, 14 Б; м. Ужгород - вул. Грибоєдова, 23; м. Мукачево - вул. Пирогова, 27; м. Мукачево - вул. Чайковського, 2Б/1; м. Хуст - вул. Корятовича, 1а; м. Тячів - пров. Голлоші, 8А, вул. Нересенська 8А; м. Свалява - вул. Борканюка, 36; м. Іршава - пров. Шевченка, 8; м. Виноградів - вул. Ардовецька, 25; м. Рахів - вул. Карпатська, 11; м. Берегово - вул. Лінера, 1; м. Перечин - вул.Червоноармійська, 13/3; с. Нересниця - вул. Грушевського, 82; мт. Міжгір'я - вул. Білецька, 21/3; смт. Ст. Бичків - вул. Грушевського, 110

Аналіз ДНК на батьківство – необхідна процедура в процесі визначення опіки і призначення аліментів. Пройти такий тест швидко і приватно можна в лабораторії Медікал Геномікс Україна.

Види та призначення ДНК-тестів різноманітні: встановлення спорідненості (тест на батьківство, тест на материнство, тест на визначення близького споріднення, складання генетичного паспорта) або ж дослідницький (виявлення потенційних «зон ризику» у розвитку Вашого малюка).

Лабораторія Медікал Геномекс представлена більш, ніж у 300 країнах світу.На українському ринку присутні з 2000 року і надаємо послуги по всій Україні. У нас Ви можете замовити якісний ДНК-тест в Закарпатській області легко і доступно.

Що таке ДНК-тест на батьківство?

Тест на рідство – складна генетична експертиза, яка виконується на високотехнологічному обладнанні вченими-генетиками. В основі цього тестування лежить той факт, що кожна людина отримує половину свого генома від батька, а другу половину – від матері. А оскільки частина генома передається з покоління в покоління без змін, існує можливість також встановлення батьківства без участі батька, за допомогою його родичів за чоловічою лінією, наприклад, імовірного діда або дядька дитини. Це абсолютно науковий метод, який дає високу точність результату.

Як проводиться тест на батьківство

Для того, щоб пройти тест на батьківство, необхідно направити в лабораторію біологічні матеріали і підписати потрібні документи.

Під час генетичної експертизи з наданих біоматеріалів витягується ДНК людей, що проходять тест, а кількість окремих її фрагментів збільшують методом полімеразної ланцюгової реакції. Потім фрагменти ДНК розшифровуються, і локуси ДНК двох людей порівнюються між собою.

Чим більше локусів генома аналізується, тим точнішим буде результат тесту. Стандартно в лабораторії аналізується 20 локусів, що дає точність підтвердження батьківства 99,9%, спростування – 100%. Результати тесту видаються лабораторією на спеціальному фірмовому бланку, вони завжди конфіденційні і можуть бути знеособлені. Висновок про батьківство, виданий лабораторією Медікал Геномікс Україна, може братися до уваги українськими судами, а також судами ЄС, США.

Що впливає на ціну тесту в Закарпатській області

На вартість ДНК-тесту впливає кількість учасників тесту, терміновість і тип наданих замовником зразків. Стандартний тест на батьківство (дитина та ймовірний батько) з використанням букального епітелію коштує 4300 гривень. Участь матері в тесті коштує 1000 гривень, додаткового ймовірного батька – 2400 грн.
Нестандартні зразки, такі як плями крові та інших біологічних рідин, предмети особистої гігієни, вимагають більше часу для вилучення ДНК, тому  їхня ціна і можливість роботи з ними обговорюються окремо.

Чому слід обрати лабораторію Медікал Геномікс Україна

Перевірити батьківство в Ужгороді швидко, приватно і за доступною ціною можна в лабораторії Медикал Геномікс Україна. Ми пропонуємо:
  • широкий спектр ДНК-тестів, зокрема на батьківство: стандартний тест на батьківство, тести без участі батька, генетична реконструкція батьківства;
  • висока точність. ДНК-тест визначає факт спорідненості з точністю вище 99,9%. Кожен результат перевіряють двічі – силами двох незалежних груп вчених;
  • зручність. Ви можете здати біоматеріал безпосередньо в Ужгороді в нашому пункті збору або замовити набір для домашнього забору біоматеріалу в будь-яке місто Закарпатської області.
Щоб замовити тест на батьківство, зателефонуйте нам – ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо з оформленням замовлення.

Ціна ДНК-тестів у Закарпатській області

Наші розцінки максимально лояльні, а якість роботи доведено успішними 15 років існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку, а також проводиться виключно професіоналами з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Перевірити батьківство за допомогою ДНК тесту можна в таких містах Закарпатської області: Ужгород.

 

Наш прайс-лист:

 

Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!

  • Встановлення батьківства(ДНК-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) – 4300 грн.Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
  • Встановлення близького споріднення(ДНК-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близького споріднення(ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.