Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Києві

Аналіз ДНК в Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику Київської області

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК на батьківство і спорідненість у Києві (3 адреси) та Білій Церкві (1 адреса), а також:

пройти ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Борисполі (2 адреси), Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області, в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.

(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Київ,
Андріївський узвіз 38
МЦ «Савон» Пн-Сб: 7:00-20:00
Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Київ,
вул. Гарматна 47
МЦ «Савон» Пн-Пт: 8:00-16:00
Сб, Нд:вихідний
Запис на прийом

 

м. Київ, с. Софіївська Борщагівка
І. Франка 6, секція 8
МЦ «Савон» Пн-Пт: 7:30-18:00
Сб: 08:00-14:00, Нд: вихідний
Запис на прийом

 

м. Біла Церква
вул. Гагаріна, 25
Центр Здоров'я «Беладент» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 49°79'10.9"N 30°11'34.8"E


м. Бориспіль
вул. Котляревського 1
МЦ «Савон» Пн-Пт: 8:00-16:00
Сб, Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Бориспіль
вул. Київський Шлях 11
МЦ «Савон» Пн-Пт: 8:00-16:00
Сб, Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Боярка
вул. Соборності 51
МЦ «Савон» Пн-Пт: 8:00-16:00
Сб, Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Васильків
вул. Декабристів 87
МЦ «Савон» Пн-Пт: 8:00-16:00
Сб, Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Вишгород
вул. Кугрузова 1
МЦ «Савон» Пн-Пт: 8:00-16:00
Сб, Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Кагарлик
вул. Паркова 10
МЦ «Савон» Пн-Пт: 7:00-15:00
Сб: 8:00-13:00Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Обухов
вул. Київська 113а
МЦ «Савон» Пн-Пт: 7:00-17:00
Сб: 8:00-13:00Нд:вихідний
Запис на прийом

м. Украінка
вул. Київська 1
МЦ «Савон» Пн-Пт: 8:00-16:00
Сб, Нд:вихідний
Запис на прийом

 

Не менше вісімнадцяти років подальшого виховання дитини хочеться провести у впевненості, що він – саме Ваше чадо. Не завжди відразу можна розгледіти знайомі риси обличчя у зовнішності, так і природа часом дає збої: дитина може успадкувати багато чого з генетики попередніх поколінь. Де замовити якісний тест ДНК на батьківство у Києві та Київській області і чому так важливо пройти цю процедуру?

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Що таке ДНК-тест?

 

Сучасний тест ДНК досліджує деякі геноми людини, і на основі отриманих результатів встановлюються генеалогічні зв'язки людини, тобто його походження, спорідненість, а також можливі психічні і фізичні проблеми в майбутньому. Якісний тест може визначити навіть приблизний характер людини ще на стадії його дитинства. Саме тому ДНК-тест на спорідненість важливий. У багатьох цей тест асоціюється з недовірою, насамперед, дружині. Дійсно: досить часто його замовляють чоловіки, проте тест на материнство не менш популярний. При пологах Ви бачите, що дитина з'явилася на світ, але існують випадки медичної недбалості, про які не слід забувати.

 
тест днк в києві

 

ЧОМУ ВАРТО ЗРОБИТИ АНАЛІЗ НА СПОРІДНЕНІСТЬ, БАТЬКІВСТВО У НАС

Лабораторія Медікал Геномікс працює з 2000 року, представлена більш ніж в 1000 пунктів збору біоматеріалу по всьому світу, з яких близько 43-х розташовані в Україні, і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки новітньому, сучасному повністю автоматичного обладнання, точності та уваги до деталей фахівців на будь-якому етапі роботи. Проведення експертизи ДНК - наша спеціалізація.
 • 17 років досвіду
 • Більше 40 пунктів збору біоматеріалу
 • Бездоганна репутація
 • Сучасне обладнання, професійні співробітники
 • Подвійна перевірка

Ціна ДНК-тестів у Київській області

Кожна лабораторія має свої розцінки, але дійсно якісних лабораторій мало. Про це варто пам'ятати, і, якщо якість та результат роботи дійсно важливий – не гнатися за мінімальними цінами, коли вирішуєте про те, де зробити аналіз ДНК.

Медікал Геномекс Україна з радістю пропонують свої послуги. Кожен тест проходить подвійну перевірку, проводиться виключно професіоналами з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Мають представництва більш ніж в 300 країнах світу. Всі дослідження проводяться англійської лабораторією-партнером Медікал Геномекс Лтд. (Лондон, Великобританія). У Київській області послуги надаються в таких містах: Київ, Біла Церква, Бориспіль, Боярка, Васильків, Вишгород, Обухів, Українка і Кагарлик.

 

Ціни аналізу ДНК:

 • Встановлення батьківства(Днк аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) – 4300 грн. Вартість додаткового передбачуваного родича +1000 грн.
 • Встановлення близького споріднення(Днк аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
 • Встановлення близького споріднення (ДНК аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
 • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн. Всі наші тести проводяться від 8 до 10 днів. Такий термін необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!
Оплата здійснюється в гривнях на розрахунковий рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Як проводиться ДНК тест

Насамперед, необхідно з допомогою ватної палички зібрати зразки слини передбачуваного батька і дитини. Ротової мазок є стандартним матеріалом для проведення аналізу ДНК. Збір проводиться в одному з наших пунктів збору біологічного матеріалу, але також можна замовити спеціальний набір для збору зразків будинку.

Далі зразки доставляються в лабораторію для проведення експертизи.

У разі, якщо замовник, який хоче перевірити батьківство з нестандартних зразків (нігті, волосся, вушна сірка, краплі крові, соска-пустушка, зубна щітка, сперма тощо), спочатку слід зв'язатися з нами, щоб обговорити який з них найкраще підходить для проведення тесту.

Терміни виконання аналізу

Тест ДНК на батьківство виконується до 10 днів після надходження зразків в Медікал Геномікс Україна (строк з урахуванням доставки в лабораторію Medical Genomics)

 

Термін виконання аналізу

Аналіз ДНК-тест на батьківство(тато+дитина)

7-9 днів

Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство(тато+дитина)

4-5 днів

 

Точність результатів

Тест ДНК на батьківство виконується двома групами дослідників, які незалежні один від одного. Після чого здійснюється звірка результатів. Таким чином, проводиться подвійне підтвердження результатів.

 • 16 локусів ДНК - мінімум 99.9999%: підтвердження; 100%: спростування

 • 20 локусів ДНК - мінімум 99.99999%: підтвердження; 100%: спростування

 • 25 локусів ДНК -мінімум 99.999999%: підтвердження; 100%: спростування

Ми надаємо найбільш точні значення ймовірності батьківства.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ