Днк тест на родинні зв'язки. Точність аналізу днк на родинні зв'язки.

Днк тест на родинні зв'язки. Точність аналізу днк на родинні зв'язки.

ВСТАНОВЛЕННЯ РОДИННОГО ЗВ'ЯЗКУ

Встановлення близького споріднення:

Цей тест дозволяє дати висновок про ступінь спорідненості між людиною і його майбутнім родичем (дідусь, бабуся, дядько, тітка, племінник, племінниця). Для аналізу необхідні зразки ДНК двох людей, що знаходяться в передбачуваному спорідненість.

Терміни: 8-11 днів після отримання зразків

Точність: варіює в залежності від ступеня споріднення; як правило, позитивний висновок має ймовірність понад 90%, негативна - ймовірність близько 85%. Однак при одночасному тестуванні двох передбачуваних родичів (напр. онук і передбачувані бабуся і дідусь) точність зростає до 99% при підтвердженні та 100% при спростуванні спорідненості.

Ціна (ДНК тест БАБУСЯ чи ДІД по батьківській лінії - ОНУКА, ОНУК)

Встановлення двоюрідного споріднення
(двоюрідний брат-сестра):

Цей тест дозволяє визначити, чи є два індивідуума двоюрідними братами або сестрами, чи двоюрідними братом і сестрою. Для аналізу необхідні зразки ДНК двох людей, що знаходяться в передбачуваному двоюрідного спорідненість.

Терміни: 8-11 днів після отримання зразків

Точність: позитивний висновок дається з вірогідністю 80%

Ціна (ДНК тест двоюрідний брат-сестра)

Рідній/зведений брат/сестра:

Цей тест дозволяє визначити мають дві людини загальними одного, або обох батьків (тобто є рідними, або зведеними братами, сестрами, або братом і сестрою). Для аналізу необхідні зразки ДНК двох людей, які ймовірно є рідними, або зведеними братами, сестрами, або братом і сестрою.

Терміни: 8-11 днів після отримання зразків

Точність: 99% при підтвердженні того, що 2 людини є рідними братами, сестрами, або братом і сестрою, 90% при підтвердженні того, що вони є зведеними

Ціна (ДНК тест БРАТ або СЕСТРА-БРАТ або СЕСТРА)

Близнецовый тест:

Цей тест дозволяє встановити чи є близнюки однояйцовыми, або двуяйцовимі. Для аналізу необхідні зразки ДНК двох близнюків.

Терміни: 8-11 днів після отримання зразків

Точність: 99.99% підтвердження однояйцовости, 100% спростування

Тестування Y-хромосоми
(тест сімейної приналежності):

Цей тест дозволяє визначити наскільки близько двоє чоловіків перебувають у родинних стосунках по одній батьківській лінії (тобто дід, рідні брати дідусі - батько, рідні брати батька - син, сини братів батька). Висновок дається на підставі аналізу Y-хромосоми, яка передається тільки від батька до сина. За допомогою цього тесту можна підтвердити або спростувати є двоє чоловіків членами однієї сім'ї (за умови того, що у них один передбачуваний чоловічий прабатько). Для аналізу необхідні зразки ДНК двох чоловіків, які, ймовірно, можуть бути членами однієї сім'ї.

Терміни: 3-5 тижнів після отримання зразків

Точність: 99.99%

Ви можете пройти тест ДНК на батьківство

 

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу