Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в Дніпрі

Аналіз ДНК в Дніпрі Кривому Розі Нікополі

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Дніпрі (Дніпропетровську), Кривому Розі, Нікополі - в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Дніпро (Дніпропетровськ)
вул. Воскресенська 2 Д(Леніна 2 д)
Клініка "Довіра" Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 48°28'15.7"N 35°02'36.0"E

м. Нікополь
вул. Патріотів України, 169
(
вул. К. Лібкнехта, 169)
Медичний Центр "Імпульс" Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координаты для навигатора: 47°34'57.2"N 34°24'27.9"E

м. Кривий Ріг
вул. Мусоргського,
Медицинский центр «Надiя» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координаты для навигатора: 48°01'51.3"N 33°28'28.0"E

Наука не стоїть на місці, дозволяючи розвивати вже добре знайомі напрямку. Неможливо недооцінити значення ДНК-тестів для сучасної науки і медицини. Даний аналіз не тільки встановлює спорідненість, але і добре визначає потенційні проблеми у розвитку дитини з самого малого віку. Для того, щоб не сумніватися в результаті такої перевірки необхідно з розумом підібрати лабораторію.

Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш ніж в 300 містах світу і 43 пунктах збору біологічного матеріалу в Україні, володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи.

Ми надаємо свої послуги по всій території України, так що замовити якісний тест на батьківство у Дніпрі та Дніпропетровської області швидко легко і доступно як ніколи. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

 

Що таке ДНК тест?

 

Це дослідження, що допомагають визначити родинні зв'язки, походження і фамільне древо людини. У дитячому віці можна визначити зони ризику в психічному чи фізичному розвитку дитини. І запобігти їх.

тест днк у дніпрі

 

Ціна ДНК тестів у Дніпрі та Дніпропетровської області

 

Наші розцінки максимально лояльні для наших Замовників, а якість роботи доведено успішними 15 років існування на ринку ДНК послуг. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку, а також проводиться виключно професіоналами з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Ми надаємо послуги ДНК тестування в таких містах Дніпропетровської області: Дніпро, Кривий Ріг, Нікополь.

Оплата послуг здійснюється безготівковим розрахунком у гривнях на банківський рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна.

Наш прайс-лист:

 • Встановлення батьківства(ДНК-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб ) – 4300 грн. Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
 • Встановлення близького споріднення(Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
 • Встановлення близького споріднення(ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
 • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

 

Чому варто зробити аналіз на спорідненість, батьківство у нас

 
Не роздумуйте де зробити ДНК-тест на батьківство (спорідненість)! Прийнявши рішення замовити його у нас, Ви зробите правильний вибір.
Наші переваги:
 1. Дослідження виконує англійська лабораторія з високою репутацією, яка успішно займається ДНК-дослідженнями майже 20 років
 2. Генетичні експертизи виконуються у відповідності з міжнародними стандартами
 3. Дотримуються міжнародні норми захисту інформації.
 4. Подвійна перевірка гарантовано забезпечує точність отриманих результатів
 5. Ціни ДНК-тестів на батьківство доступні клієнтам з різним рівнем доходу
 6. Збір зразків ДНК - біоматеріалу для ДНК-тесту здійснюється в будь-якому з 43х пунктів збору по всій Україні
 7. Персональний менеджер в Україні надасть Вам консультацію з будь-яких питань
 

Як проводиться ДНК-тест

 

Тест ДНК виконується практично з будь-яким біоматеріалом, що містить ДНК. Стандартним матеріалом є мазок ротової порожнини або, по-іншому, зішкріб з внутрішньої поверхні щоки, який необхідно взяти у передбачуваного батька і дитини. Зробити це можна в будь-якому з пунктів збору біоматеріалу. Зішкріб береться кваліфікованим медпрацівником за допомогою ватної палички. Ви можете зробити це і вдома, самостійно, попередньо замовивши спеціальний набір для збору зразків в домашніх умовах. Якщо потрібно зробити експертизу з використанням інших зразків біологічного матеріалу (нігті, волосся і т. д.), то Вам необхідно попередньо зв'язатися з консультантом і узгодити подальші дії.

Зібрані зразки для проведення аналізу доставляються в лабораторію, де вони передусім, реєструються у базі даних, отримують унікальний штрих-код і потім передаються лаборантам. Дослідження виконуються при дотриманні цілковитої конфіденційності, оскільки співробітники лабораторії бачать тільки закодований біоматеріал.

Результат тесту ДНК передається замовнику переведеними на російську мову.

 

Терміни виконання аналізу

 

Строки виконання досліджень, як правило, займають не більше 10 днів після надходження зразків в Медікал Геномікс Україна (враховуючи термін доставки в лабораторію Medical Genomics). Згідно з прайс-листом, за бажанням клієнта, замовлення можна виконати в більш короткі терміни.

 

 

Термін виконання тесту

Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)

7-9 днів

Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)

4-5 днів

 

Точність результатів

 

Дослідження ДНК проводиться двома незалежними групами. Крім того, експертиза ДНК зразків проводиться на двох автоматичних аналізаторах ABI 3130xl Genetic Analyzer., що дозволяє уникнути помилок, пов'язаних з "людським фактором". Отримані дані звіряються, тим самим відбувається подвійне підтвердження результату (як виключення батьківства, так і не виключення батьківства).

Ймовірність при підтвердженні батьківства – розрахункова.

За міжнародним вимогам, прийнятим на Другому міжнародному симпозіумі з ідентифікації людини в 1991 році, величина РЕ (Power of Exlusion — ймовірність виключення) не повинна бути нижче 99,99% для системи маркерів, які використовуються при встановленні батьківства.

Скільки б ми не проаналізували локусів, ймовірність встановлення батьківства не може досягти 100%. При 16 локусах вона буде 99.9999%, при 20 локусах - 99.99999%, при 25 локусах - 99.999999%. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ