Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Харкові

Аналіз ДНК в Харкові

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом. Здати генетичний аналіз в Харкові можна за нижченаведеним адресою.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Харків
вул. Пушкінська, 27
Інноваційний науково-виробничий клініко-фармацевтичний центр "Сінергія" Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом
 

Координати для навігатора: 49°59'48.2"N 36°14'15.4"E

Тести ДНК – одне з найважливіших досягнень науки. Цей аналіз допомагає виявити ступінь спорідненості між двома людьми, а також детально описати можливі або вже відбулися хвороби або патології людини, починаючи з самого народження. Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш, ніж у 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, так що замовити якісний тест на батьківство в Харківській області легко і доступно. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Що таке ДНК-тест?

Це дослідження довгою полімерної молекули, що відповідає за зберігання та передачу спорідненого матеріалу. Таким чином можливо визначити родинні зв'язки, походження і фамільне древо людини, а також скласти його унікальний генетичний паспорт.

В дитячому віці можна визначити зони ризику в психічному чи фізичному розвитку дитини. І запобігти їх.

Також добре проведений тест здатний встановити потенційний характер людини, навіть якщо він ще не народився.

тест днк в харкові

Ціна ДНК-тестів в Харківській області

Наш принцип: максимально лояльні розцінки і якісна робота, яка доведена успішними 15 років існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку, а також проводиться виключно професіоналами з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

В Харківській області ми надаємо послуги тільки в Харкові. Клініка ДНК у Харкові здійснює збір біоматеріалів за адресою р. Харків вул. Пушкінська, 27

Ціни аналізу ДНК (генетичної експертизи):

  • Вартість за встановлення батьківства (тест ДНК 2х найближчих по спорідненості осіб ) становить 4300 грн. Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
  • Встановлення близького споріднення (Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близького споріднення (ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.
Більш докладний прайс-лист знаходиться за посиланням https://dnk-test.com.ua/cena-i-sroki-dnk-anliza.html Здійснити оплату можна тільки безготівковим розрахунком у гривнях на банківський рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ
 

Чому варто зробити аналіз на спорідненість, батьківство у нас

Ви ще вирішуєте де зробити аналіз ДНК на батьківство? Лабораторія Medical Genomics (Англія, Лондон) працює з 2000 року і має найбільшу мережу представництв на пострадянському просторі.

Всі її висновки ґрунтуються на принципах законності, незалежності, об'єктивності і повноти дослідження.

Наші переваги:

  1. Англійська лабораторія з зразковою репутацією

  2. Консультація персонального менеджера в Україні

  3. 17 років досвіду

  4. Подвійна перевірка результатів

  5. 43 пункту збору по всій Україні

  6. Гарантія якості

ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Як проводиться ДНК-тест

Першим етапом є збір матеріалів для аналізу. Стандартним матеріалом для експертизи ДНК є ротової мазок, який збирається за допомогою ватної палички. Мазок необхідно взяти у передбачуваного батька і дитини. Зробити це можна в пункті збору біологічного матеріалу або замовити набір для збору зразків в домашніх умовах. Весь процес збору зразків займе близько 1 хвилини. Провести експертизу ДНК можна також і за нестандартним зразкам (нігті, волосся і т. д.), але для цього необхідно спочатку зв'язатися з консультантом

Другим етапом буде доставка зразків у лабораторію для проведення аналізу. Ваші зразки заносяться в базу даних, штрих-кодуються і передаються лаборантам.

Готове висновок перекладений на російську мову передається замовнику

Терміни виконання аналізу

Всі аналізи ДНК виконуються до 11 днів після надходження зразків в Медікал Геномікс Україна (включаючи термін доставки в лабораторію Medical Genomics). Такі терміни необхідні для надання гарантій точного та якісного результату!

 

Термін виконання тесту

Аналіз ДНК, тест на батьківство (тато+дитина)

7-9 днів

Терміновий ДНК, тест на батьківство (тато+дитина)

4-5 днів

Точність результатів

Щоб забезпечити наукову і практичну точність, дослідження ДНК проводять дві незалежні групи. Експертиза ДНК зразків проводиться на двох автоматичних аналізаторах ABI 3130xl Genetic Analyzer, що дозволяє виключити помилки, пов'язані з "людським фактором". Отримані дані звіряються, здійснюючи тим самим подвійне підтвердження результату.

Кількість локусів ДНК

Для підтвердження

Для спростування

16 локусів ДНК

мінімум 99.9999%

100%

20 локусів ДНК

мінімум 99.99999%

100%

25 локусів ДНК

мінімум 99.999999%

100%

Ймовірність для підтвердження батьківства або спорідненості ніколи не може бути 100%. За міжнародним вимогам, прийнятим на Другому міжнародному симпозіумі з ідентифікації людини в 1991 році, величина РЕ (Power of Exlusion — ймовірність виключення) не повинна бути менше ніж 99,99% для системи маркерів, які використовуються при встановленні батьківства. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ