Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Запоріжжі

Аналіз ДНК в Запоріжжя, Інтернет

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу в Запоріжжя, Мелітополі.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Запоріжжя
вул. Сєдова, д. 3
Клініка "ВитаЦентр" ПН-ПТ: 10:00-15:00
СБ,НД: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 47°50'37.3"N 35°08'31.9"E

 

м. Мелітополь
вул. Брів-ла-Гайард, 12/1
МЦ Авіценна Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 46°52'07.8"N 35°23'25.1"E

 

Тест ДНК багатогранний: це не тільки спосіб встановлення спорідненості, але і дослідження, покликані попередити про можливі хвороби і патології людини, починаючи з його народження.

 

Вас цікавить самий точний тест ДНК? Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш, ніж у 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, так що замовити якісний тест на батьківство в Запорізькій області легко і доступно. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

 

Що таке ДНК-тест?

 

 

Це система наукових методів, що досліджує людську унікальність, а також родинні зв'язки. На основі результатів можна скласти генеалогічне портрет людини (походження і фамільне древо).

У разі, якщо досліджуваним є малюк, можливо визначити деякі потенційні психічні або фізичні проблеми в розвитку дитини. І запобігти їх.

Якісно проведений тест здатний встановити потенційний характер людини, навіть якщо він зроблений ще в дитинстві.

тест днк в запоріжжі

Ціна ДНК-тестів у Запорізькій області

 

Принцип нашої лабораторії: лояльні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Завдяки цьому людина з будь-яким рівнем доходу зможе отримати потрібний йому аналіз. При необхідності надається знижка.

Якість роботи доведено успішними 15 років існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку.

Ми надаємо послуги в таких містах Запорізької області: Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь.

Вартість аналізу ДНК:

 • Встановлення батьківства(Днк-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб ) – 4300 грн.Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
 • Встановлення близького споріднення(Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
 • Встановлення близького споріднення(ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
 • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!
Оплата наших послуг здійснюється безготівковим розрахунком у гривнях на банківський рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ
 

Чому варто зробити аналіз на спорідненість, батьківство у нас

 
Приймаючи рішення, де зробити тест ДНК на батьківство або спорідненість, зверніть увагу на наші переваги:
 1. Доступна вартість ДНК-тестів на батьківство
 2. Дослідження виконуються англійської лабораторією, яка успішно займає лідируючі позиції в області ДНК-досліджень на пострадянському просторі з 2000 року
 3. Дотримуються міжнародні норми захисту інформації.
 4. Дотримуються міжнародні стандарти генетичних експертиз
 5. Здійснюється подвійна перевірка результатів і якість досліджень завжди гарантовано!
 6. У Вас завжди є можливість отримати консультацію персонального менеджера в Україні.
 7. Ви можете скористатися послугами одного з 43х пунктів збору по всій Україні

Як проводиться ДНК-тест

 

Першим етапом є збір матеріалів для аналізу. Як правило, матеріалом для проведення експертизи ДНК є мазок ротової порожнини, що необхідно взяти з допомогою ватної палички у передбачуваного батька і дитини. Зробити це можна в будь-якому з пунктів збору біоматеріалу. Процедура збору зразків здійснюється кваліфікованим медпрацівником і триває близько 1 хвилини. Ви можете зробити це і вдома, самостійно, попередньо замовивши спеціальний набір для збору зразків в домашніх умовах. Звертаємо Вашу увагу, що Тест-ДНК можна виконати і за інших зразків біологічного матеріалу (нігті, волосся і т. д.), однак у цьому випадку необхідно попередньо зв'язатися з нашим консультантом і одержати відповідні інструкції.

Зібрані зразки для проведення аналізу доставляються в лабораторію, де заносяться в базу даних, штрих-кодуються і передаються лаборантам.

Готове висновок передається замовнику переведеними на російську мову.

 

Терміни виконання аналізу

 

Терміни виконання досліджень зазвичай не перевищують 10 днів після надходження зразків в Медікал Геномікс Україна (включаючи термін доставки в лабораторію Medical Genomics). Це необхідно для отримання точного і якісного результату. При необхідності, ми виконуємо аналіз та в більш стислі терміни, згідно з прайс-листом.

 
 

 

Термін виконання тесту

Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)

7-9 днів

Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)

4-5 днів

Точність результатів

 

Для забезпечення найбільш точного результату, дослідження ДНК проводиться двома незалежними групами. Для уникнення помилок, пов'язаних з "людським фактором", експертиза ДНК зразків проводиться на двох автоматичних аналізаторах ABI 3130xl Genetic Analyzer. Отримані дані звіряються, тим самим відбувається подвійне підтвердження результату.

Ймовірність при підтвердженні батьківства – розрахункова.

За міжнародним вимогам, прийнятим на Другому міжнародному симпозіумі з ідентифікації людини в 1991 році, величина РЕ (Power of Exlusion — ймовірність виключення) не повинна бути нижче 99,99% для системи маркерів, які використовуються при встановленні батьківства.

Скільки б ми не проаналізували локусів, ймовірність встановлення батьківства не може досягти 100%. При 16 локусах вона буде 99.9999%, при 20 локусах - 99.99999%, при 25 локусах - 99.999999%. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ