Тест ДНК брат/сестра

Тест ДНК брат/сестра

Цей тест дозволяє визначити чи мають дві людини загальними одного, або обох батьків (тобто є рідними, або зведеними братами, сестрами, або братом і сестрою). Для аналізу необхідні зразки ДНК двох людей, які ймовірно є родичами. Результатом цього дослідження буде індекс спорідненості, чим вище цей показник, тим вища ймовірність близької спорідненості.

Тест ДНК брат/сестраНе знаєте, де зробити такий тест на спорідненість? Лабораторія Медікал Геномікс Україна працює з 2000 року і має більше 70 пунктів збору матеріалу. Близько 80% всіх тестів в Україні проводиться в нашій лабораторії. Замовити тест ДНК брат / сестра можна в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі та в інших містах України.

Забір матеріалу можна зробити:

  • в наших пунктах збору матеріалу;
  • самостійно використовуючи наш набір, привізши нам особисто або надіславши Новою поштою.

Всі аналізі проходять подвійну перевірку, що гарантує високу точність і якість результату.

Провести аналіз на визначення спорідненості між братами/сестрами.

У яких випадках необхідний аналіз ДНК брат / сестра

Тест ДНК брат / сестра проводять для визначення спорідненості між братами і сестрами. Його також роблять, коли необхідно встановити батьківство, але при цьому немає можливості взяти зразки ДНК батька.

Учасники

Щоб зробити аналіз ДНК брат / сестра потрібно зібрати біоматеріал у обох тестованих. Зразки можливих рідних або зведених братів / сестер є обов'язковими.

Можна також використовувати зразки матері або матерів, в разі якщо вони різні, ще одного брата чи сестри. Додатковий учасник збільшує точність проведеного аналізу.

Матеріали

Як і для інших генетичних аналізів, щоб зробити тест ДНК між братом і сестрою, необхідно зібрати стандартні зразки ДНК, а саме клітини слизової оболонки рота передбачуваних родичів. Збирають зразки за допомогою аплікатора (ватної палички) безпосередньо в одному з наших пунктів збору або самостійно попередньо замовивши спеціальний набір для збору зразків будинку. За умови самостійного збору матеріалів обов'язково дотримуйтесь нашу інструкцію. Далі зразки доставляються в лабораторію для проведення генетичної експертизи.

У разі, якщо зібрати стандартні зразки немає можливості, ви можете надати нестандартні зразки. Для цього вам необхідно звернутися до нашого фахівця, щоб обговорити, який із зразків найкращим чином підходить для аналізу.

Встановити спорідненість між братами/сестрами.

Результат аналізу ДНК брат / сестра

Для проведення аналізу з зразків виділяють ДНК профіль і проводять порівняння по локусам (рядках ДНК). Імовірність спорідненості розраховується на основі індексу спорідненості - статистичного розрахунку, який залежить від того наскільки часто зустрічаються локуси в популяції.

Точність: 99% ймовірності при підтвердженні того, що дві людини є рідними братами, сестрами, або братом і сестрою, 90% при підтвердженні того, що вони є зведеними, тобто мають тільки одного загального батька.

Отримати безкоштовну консультацію

Заповніть нижче форму, ми зв'яжемося з Вами
найближчим часом

Terms title

Terms content

Як правильно здати матеріали для аналізу?

Стандартним зразком для аналізів ДНК є ротової мазок. Щоб здати матеріали для генетичного дослідження, ви можете відвідати один з наших пунктів збору, де кваліфіковані співробітники все зроблять за кілька хвилин або ви можете замовити набір для збору зразків та зробити це вдома самостійно. Перед отриманням зразків протягом години потрібно відмовитися від куріння, їжі і пиття. Обов'язково ознайомтеся з докладною інструкцією зі збору зразків ДНК в домашніх умовах.

imageimageimage

Терміни і ціна аналізу

Ціна тесту ДНК між братом і сестрою безпосередньо залежить терміновості тесту. Стандартні терміни: 7-11 днів після отримання зразків. Детальніше в наведеному нижче прайс-листі.

Вид ДНК аналізу

Ціна

Термін виконання

ДНК тест на спорідненість (рідні / зведені брати / сестри) 20,24,33 маркера

6400

7-9 днів

Терміновий ДНК тест на спорідненість (рідні / зведені брати / сестри)

7400

4-5днів

Додатковий учасник

2400

 

Оплата здійснюється в гривнях на розрахунковий рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна.

Аналіз ДНК брат / сестра виконується двома групами дослідників, які незалежні один від одного. Після чого здійснюється звірка результатів. Таким чином, проводиться подвійне підтвердження результатів. Точність дослідження залежить від кількості аналізованих локусів ДНК. Наша лабораторія аналізує від 16 локусів і більше, в той час як прийнятим стандартом є 13-16. Ми гарантуємо високу точність результатів.

Крім того, в нашій лабораторії можна зробити тест на встановлення двоюрідного споріднення, близнюковий тест, тест на встановлення близької спорідненості, а також тест сімейної приналежності (тестування Y-хромосоми).

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність

 

Онлайн запис на здачу аналізу