Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Херсонській області

Аналіз ДНК в Херсоні

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Херсон
вул. Жовтневої Революції, 37
МЦ Торнадо Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 46°38'06.2"N 32°36'37.3"E

Генетичні дослідження не стоять на місці: давно відомо, що Ваша дитина може бути зовсім несхожим на Вас через успадкування генетики попередніх поколінь, але тепер встановити спорідненість легко – досить пройти ДНК-тест.

Де зробити експертизу, яка вартість дослідження?

Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш ніж в 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією. Це можливо завдяки точності та уваги до аспектів на будь-якому етапі роботи.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні, так що легко і доступно можна замовити якісний тест на батьківство в Херсонській області. ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

 

Що таке ДНК-тест?

 

В організмі людини існує довга полімерна молекула, яка забезпечує зберігання і реалізацію генетичного матеріалу «з покоління в покоління». Саме її дослідження і допомагає встановити спорідненість (за рахунок збігу або розбіжності двох зразків даної молекули), а також визначити можливі зони ризику в розвитку патології. Скільки б ми не проаналізували локусів, ймовірність встановлення батьківства не може досягти 100%. При 16 локусах вона буде 99.9999%, при 20 локусах - 99.99999%, при 25 локусах - 99.999999%.

 
тест днк в херсоні

Ціна ДНК-тестів у Херсонській області

 

Завдяки лояльним розцінками людина з будь-яким рівнем доходу може отримати бажаний аналіз. При необхідності надається знижка.

Оплату послуг Ви можете здійснити безготівковим розрахунком у гривнях на банківський рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна.

Ми надаємо послуги в таких містах Херсонської області: Херсон.

Ціна аналізу ДНК залежить від виду аналізу:

  • Встановлення батьківства (Днк-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) – 4300 грн. Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
  • Встановлення близького споріднення (Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близького споріднення (ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.
Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату! ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ