Про нас

Представництво в Україні здійснює ТОВ Медікал Геномікс Україна (Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи А01 №064341) згідно із зовнішньоекономічним прямим контрактом з лабораторією Medical Genomics Ltd.

Медікал Геномікс Україна є лідером у наданні послуг ДНК тестування по всій території України з 2007 року.

Наша компанія почала першою офіційно, якісно і масово проводити тести ДНК.

Наша перевага – краще розташування пунктів збору біоматеріалу у Вашому місті.
Ми охоплюємо всю Україну і завдяки грамотної логістики Вашого замовлення, Ви зможете якісно і швидко отримати результат свого персонального тесту ДНК!

ДНК-Лабораторія Medical Genomics надає послуги з ДНК тестування з 2000 року, має величезний,15-ти річний досвід у виконанні найбільш складних аналізів ДНК, в т. ч. і в міжнародній криміналістиці. Понад 300 представництв у світі.

ДНК-лабораторія Медікал Геномікс існує з 2000 р. і є визнаним лідером в області ДНК досліджень по встановленню батьківства та спорідненості різного ступеня.

Генетичні дослідження в компанії проводяться, керуючись рекомендаціями Міжнародного товариства з судової генетики (International Society of Forensic Genetics) з використанням сучасного сертифікованого аналітичного обладнання. Проведена ДНК лабораторіями генетична експертиза виконується в повній відповідності з усіма міжнародними стандартами щодо встановлення батьківства і материнства, прийнятими у Великобританії,Європі, США і Канаді.

Найбільше представництво - Медікал Геномікс Україна, яке охоплює 43 великих міст України.

Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту