Переваги для Вас

1. Лабораторія Medical Genomics (Англія, Лондон) працює з 2000 року і має найбільшу мережу представництв на пострадянському просторі.

Всі її висновки ґрунтуються на принципах законності, незалежності, об'єктивності і повноти дослідження.

Представництво в Україні здійснює ТОВ Медікал Геномікс Україна (Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи А01 №064341) згідно із зовнішньоекономічним прямим контрактом з лабораторією Medical Genomics Ltd., яке в свою чергу має більше 43 пунктів збору біологічного матеріалу по всій території України (крім тимчасово частково не підконтрольних територій Донецької, Луганської області та автономної Республіки Крим).

2. Отримуєте консультації від Вашого персонального менеджера в Україні єдиної довідкової телефонної служби: +380984561000, 0992461000, 0938771000 з 9.00 до 21.00 ПН-ПТ.

3.Ми укладаємо Договір, що є гарантією виконання наших зобов'язань перед Вами, оплата за Ваш тест ДНК здійснюється на розрахунковий рахунок українського юридичної особи - Ви повністю впевнені в легальності співпраці з нами.

Вам гарантується достовірність і якість всіх проведених тестів ДНК англійської чи американської лабораторії.

4. Для проходження ДНК-тесту на батьківство, Вам необхідно всього лише зібрати зразок слини в дитини і передбачуваного батька.

5. Ми беремо на себе законної безперешкодну передачу Ваших зразків ДНК в лабораторію Медікал Геномікс (дозвіл Центральної Санітарно-епідеміологічної станції Міністерства охорони здоров'я України №04.7.403/2464.)

6.Аналіз ДНК на батьківство проводять дві незалежні групи дослідників, потім отримані дані звіряються — відбувається подвійне підтвердження результату (як негативного,так і позитивного). Такий підхід дозволяє гарантувати наукову і практичну точність при встановленні батьківства ДНК з імовірністю не менш 99,9999% (точність 100% при підтвердженні теоретично не досяжна). Точність при спростуванні становить 100%.

7. Кожному зразку в сертифікованій лабораторії присвоюється штрих-код, що забезпечує унікальну ідентифікацію біоматеріалу і абсолютно виключає ймовірність випадкової підміни зразків, а також абсолютну конфіденційність — співробітники лабораторії бачать тільки закодований біоматеріал.

8. Результат усіх видів ДНК тестів оформляється у вигляді «Акт Висновку про біологічне батьківство / материнство / спорідненість...», оригінал англійською та російською мовами, з мокрою печаткою лабораторії,підписом відповідальної особи - Доктора наук в області генетики, реквізитами та контактними даними лабораторії, генетичним паспортом по кожному учаснику дослідження, і інтерпретацією результату, його цифрова копія.

Скористайтесь зараз цими перевагами!

Замовити тест ДНК-аналіз на батьківство і консультації з будь-якого з телефонів:

098 456 1000, 099 246 1000, 093 877 1000

Професійна генетика на сторожі Ваших інтересів.

Відвідайте сторінку лабораторії www.medicalgenomics.co.uk для отримання вичерпної інформації.

Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту