Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість у Сумській області

ДНК – це унікальний генетичний "відбиток пальців", який складається з генів і хромосом людини. Кожен батько передає дитині половину своєї ДНК, генетичний код якої (ДНК) – це спільна суміш лише ДНК матері та батька. Зібравши та вивчивши невеликі зразки ДНК у дитини та потенційного батька, тест на батьківство може підтвердити або спростувати, що чоловік насправді є біологічним батьком дитини. Новітні технології зробили такі дослідження швидкими, недорогими та забезпечили високу точність тесту (понад 99,99%), а взяття генетичного матеріалу – це безпечна неінвазивна процедура.

Де можна здати ДНК-тест в Сумах та області

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК на батьківство в Сумах в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу - м. Суми, Охтирка, Буринь, Конотоп, Глухів, Кролевець, Тростянець, Шостка, Ромни.

Збір генетичного матеріалу проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах, для чого просто зателефонуйте нам).

м. Суми, пр-т Михайла Лушпи, 31А

Медичний Центр "Верба Медікал"

Пн-Пт: 09:00 - 19:00 
Сб: 09:00 - 17:00

Запис на прийом


 

Пройти генетичний аналіз варто не тільки для встановлення спорідненості, але також для діагностики безлічі можливих або вже наявних хвороб, а також, щоб дізнатися про схильність до патологій.

Останнім часом все частіше можна почути про так звану послугу «тест на зраду» для пошуку доказів зради, що засновано на пошуку чужого ДНК на тілі або часто використовуваних предметах вашої другої половини, однак до таких тестів та їх результатів слід ставитися з обережністю. 

Лабораторія Медікал Геномікс представлена більш, ніж в 300 країнах світу і має бездоганну репутацію. Це можливо завдяки швидкості, точності та уваги до всіх аспектів на будь-якому етапі роботи. Чи можлива помилка? В лабораторії Медікал Геномікс Україна – ні. Нашій роботі довіряють судові та державні інстанції України, ЄС, США.

Ми надаємо свої послуги по всій Україні. У нас ви можете замовити якісний тест на батьківство в Сумській області легко і доступно.

Що може показати ДНК-тест на батьківство

Ваш профіль ДНК, або, як його ще називають, генетичний паспорт, ваш незмінний засіб ідентифікації, залишається таким з народження і до самого кінця життя. Він показує вашу спорідненість з членами сім'ї і власну генетичну унікальність, що відрізняє вас від всіх інших жителів планети. З допомогою ДНК тесту ви можете усунути сумніви щодо батьківства і встановити спорідненість.

У більшості випадків тест на батьківство ДНК дасть переконливий результат. Імовірне батьківство буде або підтверджено, або спростовано, і ви зможете позбутися будь-яких вагань щодо ваших наступних дій. Тести засновані на аналізі 20 генетичних маркерів, кожен з яких порівнюється окремо для отримання індексу батьківства (21-й локус – це статевий локус, потрібен для підтвердження статі учасника тестування). Ці індекси потім комбінуються для отримання комбінованого індексу батьківства.

Тест на батьківство обирають, коли необхідно підтвердити чи спростувати батьківство, він використовується у судових справах з приводу призначення аліментів, розподілення спадщини чи під час іміграції. 

Ціна ДНК-тестів у Сумській області

Наші розцінки максимально лояльні: людина з будь-яким рівнем доходу зможе отримати потрібний йому аналіз. При необхідності надається знижка. Якість роботи доведена успішними 19 років існування на ринку. Медікал Геномікс Україна ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку. Тому ви можете не сумніватися щодо достовірності результату. Збір зразків ДНК відбувається виключно кваліфікованими медиками з індивідуальним підходом до кожного клієнта. При необхідності ви можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК з докладною інструкцією.

 

Наш прайс-лист:

На вартість генетичної експертизи також впливає тип наданих зразків. Нестандартні біоматеріали (кров, сперма, пустушки, леза бритви, волосинки з цибулинами) оплачуються окремо.

Вид ДНК аналізу Ціна Термін виконання  
Встановлення батьківства і материнства      
Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)20 МАРКЕРІВ 4300 7-9 днів Замовити
Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина) 5300 4-5 днів
Додатковий дитина / батько 2400
Участь матері в ДНК, тест на батьківство 1000
Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 маркера) 5300 7-9 днів
Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 маркера) 6500 7-9 днів
Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька) 11500 9-11 днів

 

Чому варто здавати ДНК аналіз на батьківство в Медікал Геномікс Україна

низкая цена ДНК тест

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну
Скорость выполнения ДНК

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!
точность ДНК теста

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність
ДНК анонимно

АНОНІМНІСТЬ

Дані можуть буть знеособлені, що забезпечить 
100% конфіденційність