Тест ДНК на батьківство і спорідненість в Чернівцях та області

Аналіз ДНК в Чернівцях

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному з наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Чернівці
вул. Головна, 275-В
Стомат "Кирилюк-Дентал" Пн-Пт: 9: 00-16: 00
Сб: 10: 00-13: 00
Нд: вихідної
Запись на прийом

Координаты для навигатора: 48°15'19.2"N 25°57'29.9"E

 

Існують два найпоширеніші типи застосування ДНК-тестів: встановлення спорідненості і дослідницький. До першого типу відносяться: тест на батьківство, тест на материнство, тест на визначення близького споріднення і складання генетичного паспорта.

До другого типу - виявлення потенційних «зон ризику» в розвитку Вашого малюка - можливих труднощів у розвитку.

Медікал Геномікс працює більш, ніж 300 країнах світу.

Досягнення генетики сьогодні успішно застосовуються у вирішенні найскладніших юридичних питань, одне з яких – встановлення батьківства через суд. Пройти тест на батьківство в Чернівцях і отримати гарантовано точний результат можна, звернувшись в лабораторію Медікал Геномікс Україна.

Що таке ДНК-тест на батьківство?

Аналіз ДНК на батьківство є найточнішим методом встановлення біологічного батька дитини. Більшість людських ДНК дуже схожі між собою, вони мають лише невеликі ділянки з відмінностями. Саме ці окремі частини генома (генетичні маркери, або локуси) використовуються в тестуванні на батьківство для визначення біологічного батька дитини.

Використання ДНК для перевірки батьківства дитини є найбільш точним з доступних методів. Цей метод дозволяє з точністю до 99,9% визначити, чи є ймовірний батько біологічним батьком дитини.

Як проводиться тест на батьківство

Стандартний тест на рідство – це дуже проста для замовника процедура. Від замовника потребується: надати біологічні матеріали учасників тесту, заповнити заявку і оплатити замовлення. Стандартний матеріал для тестування – букальний епітелій, який береться методом мазка з внутрішньої сторони щоки. Можлива і робота з нестандартними зразками, такими як кров, сперма, слина, волосинки з цибулинами і т.ін.

Після отримання всіх зразків в лабораторії приступають до дослідження. Над кожним замовленням працюють вчені-генетики, використовуючи складне устаткування і реагенти для аналізу і порівняння локусів ДНК людей.

Якщо профіль ДНК між дитиною і ймовірним батьком збігається на кожній парі маркерів ДНК, ймовірність батьківства складе 99,9% або більше. Якщо профілі ймовірного батька і дитини не збігаються за двома або більше парами ДНК-маркерів, можна з 100% точністю сказати, що він не є біологічним батьком.

Ціна ДНК-тестів в Чернівецькій області

Наші розцінки максимально лояльні, а якість роботи доведено успішними 15 роками існування на ринку. ДНК тест в Медікал Геномекс Україна - ваша впевненість в якості та точності аналізу. Лаборатіорія ретельно контролює виконання кожного тесту, який проходить подвійну перевірку, а також проводиться виключно професіоналами з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Ми надаємо послуги в таких містах Чернівецької області: Чернівці

На вартість ДНК-тесту впливає терміновість тесту, кількість учасників і тип наданих зразків. Стандартний тест (батько + дитина) коштує 4300 гривень. Включення зразків матері – 1000 гривень, додаткового ймовірного батька – 2400 гривень. Час виконання тесту – 7-9 робочих днів. Зробити терміновий ДНК-тест можна за 5-7 робочих днів.

Наш прайс-лист:

 

  • Встановлення батьківства (ДНК-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) - 4300 грн.Дополнітельний передбачуваний родич +1000 грн.
  • Встановлення близької спорідненості (ДНК-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьківській лінії») - 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близької спорідненості (ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») - 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи - 2700 грн.

 

Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання Вам гарантій точного і якісного результату!

Плюси ДНК-експертизи від Медікал Геномікс Україна

 

  • Висока точність. Чим більше генетичних маркерів використовується у тестуванні, тим точнішим може бути тест. Тому в нашій лабораторії ми аналізуємо як мінімум 20 маркерів ДНК, а результат перевіряється двома незалежними групами вчених.
  • Лояльна цінова політика. Наша лабораторія пропонує найдоступніші ціни на ринку генетичних експертиз.
  • Зручність. Ви можете здати біологічний матеріал в пункті збору біоматеріалів в Чернівцях або замовити домашній набір з інструкцією в будь-яке місто Чернівецької області.

 

Якщо ви хочете перевірити батьківство, зателефонуйте нам – ми проконсультуємо вас щодо процедури тесту, сроку і вартості.