ДНК тест на батьківство і спорідненість у Тернополі

Аналіз ДНК в Тернополі

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Тернопіль   Пн-Пт: 8:00-18:00
Сб: 8:00-15:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

 

ДНК-тести допомагають у вирішенні складних ситуацій, і одна з найбільш популярних генетичних експертиз – тест на батьківство. Пройти його швидко, комфортно і приватно можна в лабораторії Медікал Геномікс Україна.

Лабораторія Медікал Геномекс працює більш ніж 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією.

В Україні свої послуги ради надати 43 пункту збору біоматеріалу.

У нас Ви можете без проблем замовити ДНК-тест в Тернопільській області!

 

Що таке ДНК-тест на батьківство?

 

Аналіз ДНК на батьківство – це генетична експертиза, яка проводиться для визначення того, чи є конкретний чоловік біологічним батьком конкретної дитини. Кожен з нас отримує половину нашого геному від біологічної матері, а іншу половину – від біологічного батька. У тесті на батьківство задається питання, чи містить ДНК імовірного батька гени, які успадкувала дитина (або, можливо, успадкувала) від свого біологічного батька?

Якщо ймовірний батько не має цих генів, то він не може бути біологічним батьком, тому ймовірність батьківства в такому випадку завжди дорівнює нулю. Якщо ймовірний батько насправді має ці гени, то він не може бути виключений як біологічний батько, тому ймовірність батьківства в більшості випадків – більше 99,9%.

Ціна на проведення тесту в Тернополі та області

Ціна на тест на батьківство з двома учасниками становить 4300 гривень, термін виконання замовлення – 7-9 робочих днів. Можливе виконання термінового замовлення – за 4-5 днів.

Ціна тесту залежить від кількості учасників, кількості аналізованих маркерів, типу наданих зразків. Участь матері в тесті коштує 1000 гривень. За кожен зразок від додаткового учасника експертизи необхідно доплатити 2400 гривень. Здебільшого в процесі перевірки аналізуються 20 маркерів, проте існують і розширені тести на 24, 33 локуси.

Стандартний матеріалом для тесту є букальний епітелій. Якщо отримати цей зразок не можна, тоді можна використовувати нестандартні матеріали (біологічні рідини, волосинки з цибулинами і т.п.), але робота з ними і вартість погоджуються окремо.

Наш прайс-лист:

  • Встановлення батьківства(Днк-аналіз 2х найближчих по спорідненості осіб) – 4300 грн.Додатковий ймовірний родич / учасник +2400 грн. Участь матері + 1000 грн.
  • Встановлення близького споріднення(Днк-аналіз 2х осіб як «бабуся-дідусь по батьковій лінії») – 6400 грн. Додатковий передбачуваний родич +2400 грн.
  • Встановлення близького споріднення(ДНК-аналіз 2х осіб як «сестра-брат») – 6400 грн.
  • Генетичний портрет однієї особи – 2700 грн.Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!

Лабораторія Медікал Геномікс та її переваги

Лабораторія Медікал Геномікс Україна – визнаний лідер в сфері генетичних досліджень. Професійний підхід, акуратність, конфіденційність – наші основні принципи роботи. Лабораторія проводить десятки різних генетичних досліджень – від встановлення батьківства до дослідження генеалогічного походження. Звертаючись в нашу ДНК-лабораторію Медікал Геномікс Україна, ви отримаєте:
  • високу точність. У стандартному тесті ми перевіряємо щонайменше 20 локусів, що дає точність підтвердження батьківства більш 99,99% і спростування зі 100% результатом;
  • високу швидкість. Стандартний ДНК-тест на батьківство виконується протягом 7-9 днів, а терміновий – 4-5 днів;
  • конфіденційність. Всі результати тесту можуть бути знеособлені, а результат доступний тільки замовнику і більше нікуди не передається;
  • доступна вартість. У нас – одні з найнижчих цін на генетичні дослідження на ринку;
  • зручність. Ви можете замовити домашній набір для забору матеріалу та інструкцію в будь-яке місто Тернопільської області або здати зразки в пункті збору безпосередньо в Тернополі.
Зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок – наші менеджери проконсультують вас і допоможуть з оформленням замовлення.