Аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненістьв Луцьку та Волинській області

Досягнення генетики дозволяють швидко і з високою точністю вирішувати надскладні проблеми – ті, що стосуються родинних стосунків. ДНК-тестування можуть бути особливо важливими, коли є сумніви щодо батьківства. ДНК-тест з точністю понад 99,99% визначає факт батьківства, а також допомагає в інших випадках, коли потрібно встановити спорідненість між іншими родичами – дитиною та бабусею/дідусем, братами та сестрами та ін. ДНК-тест – це швидкий, доступний та абсолютно безпечний спосіб дізнатися точну відповідь та позбутися будь-яких вагань.

Де можна здати ДНК тест в Луцьку

Лабораторія Медікал Геномікс Україна пропонує два способи замовити аналіз ДНК на батьківство в Луцьку:

  1. замовити ДНК-тест на батьківство і спорідненість та здати матеріали в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу в Луцьку або Нововолинську. Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом;
  2. подзвонити нам та замовити набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах. Разом з набором ви отримаєте докладну інструкцію та документи.

Незалежно від способу надання біоматеріалів, всі ДНК-дослідження здійснюються конфіденційно, а їхні результати можуть бути знеособлені. 

Шановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Луцьк
вул. Травнева 2а
КДЦ «Лакмус» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 50°46'07.9"N 25°22'28.5"E

м. Нововолинськ - пр. Перемоги, 16А; смт. Маневичі - вул. Незалежності, 1; м. Горохів - вул. Паркова, 22; м. Володимир-Волинський - вул. Данила Галицького, 22; м. Ковель - вул. Театральна, 15а; м. Камінь-Каширський - вул. Шевченка, 43; м. Любомль - вул. Брестська, 70
 

Кожен рік не менше вісімнадцяти років виховання дитини необхідно проводити у впевненості, що він – саме Ваше чадо. Не завжди і не відразу звичні в дзеркалі риси обличчя проявляються у зовнішності Вашої дитини.

Також слід пам'ятати, що дитина цілком здатний успадкувати багато чого з генетики попередніх поколінь.

Де можна замовити якісний тест на батьківство у Волинській області і чому ця процедура важлива?

Які необхідні матеріали для ДНК-тесту 

Стандартним матеріалом для ДНК-тесту є букальний епітелій. Його беруть методом зіскрібка з внутрішньої сторони щоки. Це абсолютно безболісна і швидка процедура, абсолютно безпечна для дітей з перших днів життя.
 
Якщо з якоїсь причини отримати стандартний біоматеріал не вдається, використовуються нестандартні матеріали:
  • біологічні рідини на тканинах: кров, слина, сперма;
  • предмети особистої гігієни: соска, зубна щітка, леза бритви і т. ін;
  • волосинки з цибулинами і т. ін.
При зборі нестандартних матеріалів також слід дотримуватися інструкції, тому цю можливість необхідно заздалегідь обговорити з лабораторією. Робота з нестандартними зразками вимагає більше часу і коштує дорожче.

Що може показати ДНК-тест на батьківство?

ДНК-тест на батьківство  показує, чи є людина, що проходить тестування, біологічним батьком дитини, що також проходить тестування. Для цього порівнюються їхні генетичні профілі за щонайменше 16 маркерами. Чим більша кількість маркерів, тим більш точним є тест, але точність тесту ніколи не буде сягати нижче 99% для підтвердження батьківства і нижче 100% для його спростування. ДНК-тести дають таку високу точність завдяки методу полімеразної ланцюгової реакціі. 

До того ж в лабораторії Медікал Геномікс Україна достовірність результату дослідження перевіряється двічі – двома незалежними групами вчених.

 

Ціна ДНК-тестів у Волинській області

 

Кожна лабораторія дасть вам свою відповідь на дане питання, однак работа далеко не кожною з них виявиться якісною.

Якщо якість та результат роботи має для вас значення, не слід гнатися за мінімальними цінами. Медікал Геномекс Україна з радістю пропонує вам свої послуги для отримання вагомих доказів спорідненості. Кожен наш тест проходить подвійну перевірку, проводиться виключно професіоналами з індивідуальним підходом до кожного клієнта. Ми існуємо з 2000 року та представлені більш ніж в 300 країнах світу. Всі дослідження проводяться англійською лабораторією-партнером Медікал Геномекс Лтд. (Лондон, Великобританія). Ми надаємо послуги в таких містах Волинської області: Луцьк.

Наш прайс-лист:

На вартість тесту впливає тип наданих зразків. Нестандартні біоматеріали (кров, сперма, пустушки, леза бритви, волосинки з цибулинами) оплачуються окремо.

Вид ДНК аналізу Ціна Термін виконання  
Встановлення батьківства і материнства      
Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)20 МАРКЕРІВ 4300 7-9 днів Замовити
Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина) 5300 4-5 днів
Додатковий дитина / день батько 2400
Участь матері в ДНК, тест на батьківство 1000
Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 маркера) 5300 7-9 днів
Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 маркера) 6500 7-9 днів
Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька) 11500 9-11 днів

Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату!