Тест ДНК на батьківство і спорідненість в Хмельницькому

Тест на батьківство з високою точністю (більш 99,9%) дозволяє встановити спорідненість між імовірним батьком і дитиною. Пройти такий тест в Хмельницькому можна в лабораторії Медікал Геномікс Україна.

Наука не стоїть на місці, дозволяючи розвивати вже добре знайомі напрямку. Неможливо недооцінити значення ДНК-тестів для сучасної науки і медицини. Даний аналіз не тільки встановлює спорідненість, але і добре визначає потенційні проблеми у розвитку дитини з самого малого віку. Для того, щоб не сумніватися в результаті такої перевірки необхідно з розумом підібрати лабораторію.

Лабораторія Медікал Геномікс працює більш ніж 300 країнах світу і володіє бездоганною репутацією, хорошими відгуками і задоволеними клієнтами. В Україні свої послуги ради надати 43 пункту збору біоматеріалу.

У нас Ви можете без проблем замовити ДНК-тест в Хмельницькій області! ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Тест ДНК на батьківство і спорідненість в ХмельницькомуШановні клієнти!

Для Вашої зручності, Ви можете замовити аналіз ДНК-тест на батьківство і спорідненість в одному із наших партнерських пунктів збору біологічного матеріалу в Хмельницькому і Кам'янець-Подільському.

Збір зразків ДНК проводиться кваліфікованим медичним персоналом.
(Ви також можете отримати набір для самостійного збору зразків ДНК в домашніх умовах).

м. Хмельницький
вулиця Панаса Мирного, 1/3
Лабораторія Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 49.44127847443606, 27.00062789894953

м. Кам'янець-Подільський
вул. Драгоманова, 14а
«Центр сімейної медицини» Пн-Пт: 9:00-16:00
Сб: 10:00-13:00
Нд: вихідний
Запис на прийом

Координати для навігатора: 48°40'57.3"N 26°35'22.6"E

Що таке ДНК-тест?

В організмі людини існує довга полімерна молекула, яка забезпечує зберігання і реалізацію генетичного матеріалу «з покоління в покоління». Саме її дослідження і допомагає встановити спорідненість (за рахунок збігу або не збігу двох зразків даної молекули), а також визначити можливі зони ризику в розвитку і патології.

При всьому при цьому одним з найбільш поширених помилок щодо ДНК-тесту є його трактування як способу встановлення батьківства – і нічого більше.

насправді, хоч ДНК-тест і популярний у чоловіків, проте тест на материнство та виявлення можливих патологій - не менш часте явище.Випадки медичної недбалості в пологових будинках – не вигадка. При виникненні наималейшего підозри відразу ж звертатися до фахівців.

Аналіз ДНК: особливості проведення

Дитина отримує половину свого геному (ДНК) від біологічної матері, а половину – від біологічного батька. Під час аналізу ДНК генетичні характеристики дитини порівнюються з характеристиками ймовірного батька.

Аналіз ДНК на батьківство є найбільш точною формою визначення спорідненості. Якщо патерни ДНК дитини та ймовірного батька не збігаються в двох або більше ДНК-фрагментах, то ймовірне батьківство повністю спростовується. Якщо патерни ДНК між дитиною і ймовірним батьком збігаються на кожному ДНК-фрагменті, ймовірність рідства становить 99,9%.

Для проведення стандартного тесту ДНК використовується букальний епітелій. Його збирають тампоном з внутрішньої сторони щоки, потім правильно упаковують і відправляють в лабораторію. Більше від замовника нічого не потребується. Це комфортна і безболісна процедура, тому брати зразок можна навіть у новонароджених з перших днів життя.
Термін виконання стандартного тесту на батьківство становить 7-9 днів. Якщо потрібна висока швидкість, можно замовити терміновий тест – він виконується 4-5 днів.

Вартість проведення тесту на батьківство в Хмельницькому

Стандартний тест на рідство (дитина та ймовірний батько) коштує 4300 гривень. Вартість включення в тестування зразків матері – 1000 гривень. Якщо необхідно перевірити додаткових імовірних батьків, то кожен додатковий зразок буде коштувати 2400 гривень.

Крім кількості учасників тесту, на вартість генетичної експертизи також впливає тип наданих біологічних зразків. Стандартним матеріалом є букальний епітелій, і робота з ним вже включена у вартість тесту. Робота з нестандартними зразками (біологічні рідини, волосся і т.ін.) оплачується окремо, і це також збільшує термін виконання замовлення.

Оплата в гривнях на розрахунковий рахунок ТОВ Медікал Геномікс Україна.

Вид ДНК аналізу Ціна Термін виконання  
Встановлення батьківства і материнства      
Аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина)20 МАРКЕРІВ 4300 7-9 днів Замовити
Терміновий аналіз ДНК-тест на батьківство (тато+дитина) 5300 4-5 днів
Додатковий дитина / день батько 2400
Участь матері в ДНК, тест на батьківство 1000
Розширений аналіз ДНК-тест на батьківство (24 маркера) 5300 7-9 днів
Поглиблений аналіз ДНК-тест на батьківство (33 маркера) 6500 7-9 днів
Генетична реконструкція батьківства (високоточний аналіз ДНК-тест на батьківство, учасники - родичі по лінії батька) 11500 9-11 днів

Термін проведення всіх наших тестів від 8 до 10 днів, необхідний для надання гарантій точного та якісного результату! Терміновий ДНК тест на батьківство (тато+дитина) виконується за 4-5 днів ЗАМОВИТИ ЗАРАЗ

Переваги лабораторії Медікал Геномікс Украина

Медікал Геномікс Україна – найбільша в країні англійська лабораторія генетичних досліджень. Тут ви можете пройти стандартний тест на батьківство за доступною ціною або замовити складну генетичну реконструкцію батьківства, коли немає можливості отримати зразки безпосередньо від батька. Чому варто обрати нашу лабораторію:
  • зручно. Ви можете здати зразки в нашому пункті збору в Хмельницькому або замовити домашній набір з інструкцією в будь-яке місто Хмельницької області;
  • висока точність. У тестах на батьківство ми аналізуємо щонайменше 20 локусів, що дозволяє оцінити підтвердження батьківства з точністю 99,9% і спростувати його на 100%;
  • приватно. Ми пильно стежимо за виконанням положення про конфіденційність і ніколи не передаємо результати тесту третім особам. Крім того, результати можуть бути знеособлені.
Якість і точність наших тестів гарантується подвійною перевіркою результатів. Над кожним тестом працюють дві незалежні групи вчених під керівництвом чотирьох кандидатів наук в генетиці. 
низкая цена ДНК тест

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну
Скорость выполнения ДНК

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!
точность ДНК теста

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність
ДНК анонимно

АНОНІМНІСТЬ

Дані можуть буть знеособлені, що забезпечить 
100% конфіденційність