ПЛР-тест на коронавірусну інфекцію та тест на наявність антитіл – Україна, Медікал Геномікс

Рубрика
ПЛР-тест на коронавірусну інфекцію та тест на наявність антитіл – Україна, Медікал Геномікс

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

Тест ПЛР на коронавірус - Ви можете зробити ПЛР-тест на коронавірус у мережі лабораторій Медікал Геномікс в Україні, Дніпро, Одеса, Харків, Львів.

Одним із тестів для виявлення присутності в організмі коронавірусу SARS-CoV-2 є тест ПЛР, Київ. Генетичний матеріал вірусу SARS-CoV-2 виявляється в мазку, взятому з дихальних шляхів (найчастіше з носоглотки або одночасно з горла та слизової оболонки носа), а потім множиться та аналізується.

З діагностичного погляду діагностика ПЛР має дві основні переваги: ​​Насамперед, висока чутливість, тобто. правильне виявлення хворих. По-друге, тест також високоспецифічний (точний), тобто зводить до мінімуму ризик хибнопозитивних результатів (правильно визначає здорових людей). Ще одна перевага методу - швидкість та повторюваність. Варто пам'ятати, що можливість тестування за допомогою тесту ПЛР зараз доступна.

Тест ПЛР на коронавірус, коли зробити тест?

Дуже важливо зробити тест у потрібний час. Наукові дослідження показують, що перші кілька днів після потенційного контакту з коронавірусом – невідповідний час для проведення ПЛР. Інкубаційний період (від зараження до появи перших симптомів) COVID-19 оцінюється приблизно 5 днів. Тому ми повинні запам'ятати перший день із симптомами, тому що більшість із нас після тривожних симптомів не приймає рішення щодо необхідності негайного обстеження. У більшості людей із симптомами ПЛР виявляє інфекцію в перший день появи симптомів, а найбільша діагностична цінність виявляється у перший тиждень після появи симптомів.

Результати тесту ПЛР

Негативний результат тесту означає, що ми не інфіковані.

Звичайно, можуть бути хибнонегативні результати, тобто ситуації, коли результат тесту показує, що інфекції немає навіть із симптомами, але насправді вірно протилежне. Отримання помилково-негативного результату тесту відбувається в основному через неправильний збір матеріалу для тесту або через те, що тест був виконаний у невідповідний час. Позитивний результат тесту на коронавірус означає, що ви інфіковані коронавірусом і цей результат є однозначним.

Тест на антитіла до коронавірусу, Дніпро, Вінниця - чим вони відрізняються і що варто робити?

Антитіла проти ковід виробляє імунна система людини, яка захворіла на вірус. Для визначення стану пацієнта ми обстежуємо його, використовуючи відповідні серологічні тести. Існує кілька видів таких досліджень.

Замовте тест на COVID-19 до себе додому в мережі лабораторій у всіх містах України – Медікал Геномікс

Чи є у вас тривожні симптоми, що вказують на коронавірусну інфекцію, або ви хочете перевірити, чи було у вас це захворювання безсимптомним або помірним симптоматичним? Замовте дослідження у безпечній домашній обстановці, і до вас приїде фахівець, щоб узяти матеріал.

  1. Спочатку вкажіть адресу, за якою проходитиме домашній огляд на Covid 19. Наш спеціаліст приїде за вказаною адресою та проведе аналіз крові або мазка, забезпечивши маску, спеціальний фартух, рукавички та захисний козирок. Якщо паркан буде проводитися у хворої людини, спеціаліст прийде в спеціальному костюмі біологічного захисту.
  2. Виберіть тести, які бажаєте пройти. Залежно від ваших потреб вирішіть, який із запропонованих нами тестів ви хотіли б провести. В даний час ми пропонуємо такі типи тестів на коронавірус:

- Серологічні тести на SARS-CoV-2

- Скринінговий тест на наявність антитіл до SARS-CoV-2 (COVID-19)

- Генетичне тестування SARS-CoV-2.

  1. Запишіться на прийом. Проаналізуйте свій розпорядок дня та календар, а потім виберіть дату, найбільш підходящу для вас та ваших близьких.
  2. Оплатіть замовлення та приготуйтеся до візиту. Перед приїздом нашого спеціаліста провітріть кімнату, де проводитиметься перевірка на Covid, вдома та відкрийте всі двері, що ведуть через квартиру до пункту збору. Якщо у вас є одноразова маска, надягніть її і пам'ятайте, що на місці збору повинні бути тільки спеціаліст і пацієнт.

Тестування на COVID-19, Київ, у комфортних умовах

Наш спеціаліст приїде в місце та час на ваш вибір і буде оснащений професійним обладнанням. Ми проведемо дослідження максимально комфортно.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.