Секрети батьківства та материнства можуть розкрити ДНК дослідження, правильно провести генетичне тестування без допомоги спеціалістів

Секрети батьківства та материнства можуть розкрити ДНК дослідження. Як правильно провести генетичне тестування без допомоги спеціалістів

Велике медичне об'єднання Медікал Геномікс має своє представництво у кожному великому місті України. В Одесі та Одеській області — це медичний центр «Yanko medical» .

Детальнішу інформацію про адреси лабораторій, графік роботи та ціни на обстеження можна знайти на офіційному сайті медичної компанії  Медікал Геномікс .

Як правильно здати аналіз ДНК у спеціалізованому центрі Одеси:

Процедуру виконують двічі. З кожним випадком працюють дві незалежні бригади медиків. Вони працюють із зразками, детально вивчають матеріал, зіставляють його, переконуються, що він однаковий. Така робота проводиться зменшення ймовірності помилок. У разі лікарських помилок пацієнтам видається неправильний висновок, який може негативно вплинути на долю сім'ї. Тому наші фахівці перш ніж видати результати, відповідально і ретельно перевіряють ще раз кожен аналіз. Якщо виникають якісь сумніви і виникає необхідність додатково переконатися у правильності укладання шляхом додаткового розширеного аналізу ДНК, то така ситуація фіксується, як складна, і проводиться додаткове дослідження, наприклад, два передбачуваних біологічних батька — брати.

Результат дослідження, що перевищує дев'яносто дев'ять відсотків, не дає абсолютної гарантії біологічної спорідненості. Тільки гіпотетично це можна зробити, протестувавши та виключивши всіх чоловіків у світі. А практично, якщо у Вас на руках відповідь із відсотком більше дев'яноста дев'яти — це гарантія абсолютної точності дослідження.

Біоматеріал для дослідження береться спеціальною ватною паличкою, яка абсолютно стерильна та дістається зі спеціального конверту. Паличка поміщається в ротову порожнину і виробляється зіскрібок з внутрішньої сторони цуценята.

Як правильно дорослій людині самостійно підготуватися до дослідження в Одесі:

Це обов'язкові дії, які потрібно виконати для достовірної медичної відповіді.

 • за дві години до аналізу не їжте і не куріть;
 • перед початком аналізу прополоскайте рот чистою водою кімнатної температури;
 • на конверті для зразків ДНК напишіть дані для зразків із номером замовлення. Також вкажіть дані про ступінь спорідненості, пронумеруйте зразок;
 • відкрийте конверт, витягніть одну паличку, не притуляйте ватний наконечник палички до поверхні рук та навколишніх предметів;
 • легким натисканням потріть ватним кінцем палички обидві щоки зсередини,

Провертайте та здійсніть нею десять обертальних рухів по внутрішніх сторонах щік;

 • паличку з отриманим матеріалом відправте назад у конверт, залиште його не заклеєним;
 • повторіть процедуру та заклейте її.

Як правильно самостійно підготувати до дослідження дитини на Одещині:

 • якщо аналіз робиться новонародженій дитині, витримайте інтервал у тридцять хвилин після того, як його погодуйте. Попоїть дитину підігрітою водою;
 • повторіть все, що робили дитині;
 • вкажіть на конверті номер замовлення, пронумеруйте зразок, спорідненість, наприклад, №1, дитина;
 • Візьміть дитину, потріть ватною стороною палички внутрішні сторони кожної щоки. Виконуйте процедуру акуратно, не натискайте сильно на м'які тканини ротової порожнини малюка;
 • повторіть дії ще раз, застосовуючи нову паличку;
 • після дворазового проведення тесту конверт заклеюють.

Якщо у дослідженні задіяна третя особа:

 • замовте палички та конверти, повторіть збір матеріалу;
 • підпишіть: №3, батько 2.

Візьміть кожен свій конверт, запечатайте у медичному центрі Медікал Геномікс Україна. Таку процедуру можна проходити самостійно вдома, але існує ризик отримати недостовірний результат через неправильне виконання інструктажу. Це можна пояснити хвилюванням, недосвідченістю, незнанням багатьох тонких медичних моментів, які відточені в процесі роботи у фахівців лабораторії Медікал Геномікс. Якщо Ви з якихось особистих причин не бажаєте їхати в медичний центр, а процедуру пройти потрібно, замовте послугу «виїзду додому». Записатися на прийом в Одесі, Ізмаїлі Одеської області, а також уточнити інформацію про виїзд бригади додому, можна на нашому офіційному сайті медичного центру Медікал Геномікс.

Як правильно зберігати матеріал і доставити його непошкодженим:

 1. Відправте відразу ж у перший день проведення процедури запечатанняе конверти в Медікал Геномікс Одеса.
 2. Запам'ятайте: вони придатні лише два тижні.
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.