Аналіз на коронавірус

Запис по телефону +38 (073) 911 48 48

Збір біоматеріалу для ПЛР тесту на COVID-19 проходить за адресою:

Виїзд і збір біоматеріалу медсестрою вдома і в офісі: по Києву 1200 грн., за межами Києва 1500 грн.

*МОЖЛИВА ВИДАЧА ОРИГІНАЛУ ДОВІДКИ РЕЗУЛЬТАТІВ ТЕСТУ НА КОВІД-19 С МОКРОЮ ПЕЧАТКОЮ.

Діагностика коронавірусної хвороби COVID-19 в 2 етапи:

 • ІФА метод - визначення наявності антитіл до коронавірусу (імуноглобулінів G)
 • ПЛР метод - визначення наявності збудника (коронавірусу SARS-CoV-2)

Тобто, ми робимо скрінінг коллективу за допомогою недорогого ІФА,та остаточно тестуємо тільки групу ризику за допомогою більш дорогого ПЛР методу.

Ми пропонуємо двокроковий метод тестування на COVID-19:

ІФА метод: біоматерал - венозна кров, точніть - 90%, ціна - 350 грн., строк - 1-2 дня.

Забір венозної крові здіснюються мобільною захищеною бригадою у вакутайнер із реагентним середовищем, з послідуючим прискореним отриманням сироватки крові тестуємого, в якій визначають наявність імуноглобуліна G - це дає нам один з варіантів відповіді:

 1. тестуємий не хворів на COVID-19, не має антитіл до SARS-CoV-2 (але має ризик заразитись коронавірусом чи стати переносником цього інфекційного збудника)
 2. тестуємий перехворів, хворіє або видужує на КОВІД-19, і є ймовірним джерелом зараження свого близького та професійного кола, після цього має рацію 2 етап тестування, а саме:

ПЛР метод, біоматеріал - носо- та ротоглотковий мазок, точність - від 90%, ціна - від 950 грн., термін 12-24 години та дає відповідь:

 1. тестуємий - здоровий та не є носієм коронавірусу.
 2. тестуємий - хворий на КОВІД-19 (або є безсимптомним носієм), в цьому випадку ПЛР-тестування на КОВІД-19 дає можливість поставити діагноз, та є остаточним у визначенності небезпечності окремого тестуємого для оточуючих людей.

Діяльність ліцензована, оплата в любий зручний спосіб.

Транспорт та забір біоматеріалу рахуються окремо в залежності від кількості тестуємих та відстані до місця перебування тестуємих (мобільна бригада працює по всій Україні, з базою в Києві).

З нашого досвіду, з 50-ти тестуємих на КОВІД 19 методом ІФА, 5 дають позитивний результат.,1 з яких має позитивний результат на КОВІД 19 методом ПЛР.

За часів, коли вірус COVID-19 швидко поширюється вже і в Україні, часто у середньостатистичного українця виникають питання чи є у мене коронавірус, і де я можу обстежитися на коронавірус?
В інтернеті опубліковано безліч історій про те, що навіть незважаючи на наявність симптомів тести роблять далеко не кожному.

Гостра респіраторна хвороба COVID-19

стисло про варіанти діагностики хвороби COVID-19,та виявлення його збудника- коронавірус SARS-CoV-2:
Експрес тести виявляють безпосередньо збудника лише в час загострення, коли коронавірус знаходиться в крові. Це максимум 5-12 днів.
Потім імунна система виробляє власні антитіла, і вірус з крові повністю виводиться. На цьому етапі експрес тест його вже не виявить.
Далі він або потрапляє в легені, вражаючи чутливі клітини, та в інші органи ,наприклад нирки. На 7-14 день вірус починає інтенсивно виділятися з біологічними рідинами, готуючись покинути організм.
Тому людина найбільш заразна на другому тижні хвороби. На цьому етапі потрібен інший, більш точний та чутливий- ПЛР тест коронавірусу (тест за допомогою полімеразно ланцюгової реакції), який виявляє РНК вірусу в мазках з ротоглотки(горла) хворого.

Методи діагностики коронавіруса

На даний момент розрізняють 3 види діагностики COVID-19:

 1. Експрес тести. Як зразок беруть кров. Тест виявляє антитіла до вірусу, тому він інформативний тільки через 5-6 днів після зараження вірусом.
 2. ІФА - іммуноферментативний аналіз, біоматеріал - венозна кров, дозволяє визначити групу ризику по КОВІД-19, точність - 90%
 3. ПЛР дослідження. Як зразок використовується мазок зі слизової глотки. В цьому випадку фіксується наявність РНК вірусу в організмі c точністю 99%.

Що таке ПЛР-тести?

ПЛР розшифровується як полімеразна ланцюгова реакція — є одним з високотехнологічних лабораторних методів діагностики. З його допомогою виявляють різні хвороби і на самих ранніх стадіях. ПЛР-метод застосовують для діагностики: і вірусу COVID-19.
ПЛР проводять за допомогою спеціального обладнання, яке охолоджує і нагріває пробірки зі зразками біоматеріалу. Нагрівання і охолодження потрібні для копіювання РНК збудників хвороби. Далі отримані фрагменти порівнюють з базою даних для визначення типу збудника і визначають його концентрацію.

 

Онлайн запис на здачу аналізу

Чому варто вибрати Медікал Геномікс Україна

Лабораторія Медікал Геномікс Україна - професіонал в сфері ПЛР-тестування. У своїй роботі ми використовуємо передові технології і методи з науково доведеною ефективністю і високою точністю.

 • Заключення ПЛР аналізу на COVID-19 може бути і в англійській версії.
 • Задіяні в програмі "ДІЯ", зняття з самоізоляції.

У нас ви можете здати аналіз на COVID-19, щоб розвіяти будь-які сумніви про наявність інфекції. Ми забезпечуємо високу надійність, швидкість і повну конфіденційність будь-яких досліджень.

Переваги Медікал Геномікс Україна

Низкая цена

НИЗЬКА ЦІНА

У нас ви отримаєте найнижчу ціну

Скорость

ШВИДКІСТЬ

Виконання ДНК аналізу від 4х днів!

 Точность

ТОЧНІСТЬ

Усі ДНК аналізи мають найвищу точність

Анонимность

АНОНИМНІСТЬ

Дані можуть бути знеособлені, що забезпечить 100% конфіденційність