Якісно та швидко отримати результат аналізу ДНК у Львові та області, Київ, Одеса, Дніпро у медичному центрі

Якісно та швидко отримати результат аналізу ДНК у Львові та області, Київ, Одеса, Дніпро у медичному центрі

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки. Розгадувалися історичні загадки, метод широко використовувався з науковою метою для здійснення внутрішньовидової ідентифікації.

У разі, якщо виникла потреба у проведенні генетичних досліджень, варто звернутися до медичного центру  у Львові Медікал Геномікс. Наша компанія є найкращим діагностом та лідирує по всій території України. Представлена ​​у трьохстах країнах світу. Спеціалізація центру – тести ДНК. Наша лабораторія пропонує Вам пройти ДНК тестування саме в нашому центі, тому що в  Медікал Геномікс генетична експертиза виконується на найсучаснішій. сертифікованому аналітичному устаткуванні оперативно, конфіденційно та з найвищим відсотком точності. Наше представництво охоплює понад сорок великих міст України. Ми надаємо послуги у Львові, Дніпрі, Одесі, Харкові, в будь-якому іншому великому місті України, де Вам буде зручно.

Для чого людям потрібні ДНК-тести у Львові Львівської області

Цей вид медичного дослідження в сучасному світі необхідний людям для розпізнавання особистості, для попередження серйозних захворювань у немовлят, для нормального психологічного стану вагітних, попередження смертей у спортсменів.

 • обстеження новонароджених у Львові, яке виконується дитині, що щойно народилася, — це важливий крок, спрямований на виявлення серйозних вроджених патологій. «П'ятковий тест» необхідний виявлення розладів, які дають себе знати у перші роки життя. Якщо їх своєчасно виявити, то можливе правильне скориговане лікування, яке надалі дозволить уникнути інвалідності;
 • діагностичне тестування дозволяє розпізнати проблему, максимально точно її ідентифікувати. ДНК-тест проводиться, відштовхуючись від попереднього діагнозу, виставленого симптоматично;
 • профілактичні заходи, до яких часто вдаються медики, якщо людина самостійно дійшла рішення обстежитися, щоб попередити можливі захворювання;
 • якщо у найближчому кревності вже зафіксовані випадки спадкових захворювань. Такий вид обстеження рекомендований і дуже важливий, оскільки людина може бути «носієм» захворювання, а ознаки захворювання можуть бути відсутніми і це стане проблемою вже наступних поколінь;
 • підготовка та планування вагітності у Львівській області допомагає виявити носія мутацій, які здатні передаватися від мами з татом майбутній дитині. Обом батькам показано консультацію щодо здоров'я їх планованих дітей, а також виконання преімплантаційного тестування;
 • пренатальне тестування робиться вагітній жінці у передпологовому періоді. Обстеження потрібне для того, щоб пара не хвилювалася і вагітність протікала без зайвих негативних емоцій. Або для ухвалення рішення зберігати вагітність або переривати.
 • тест ДНК замовляється експертами — криміналістами Львова для ідентифікації особи, щоб зняти з людини підозри у скоєному злочині чи навпаки;
 • аналіз ДНК проводиться лабораторією  Медікал Геномікс Львів, щоб ідентифікувати збудники хвороб. Визначається кілька збудників захворювання. Мета — діагностувати вид інфекції: бактеріальну або вірусну, встановити широту симптоматики або навпаки, визначити, наскільки вони специфічні.

Широкий спектр застосування в Україні

 1. Нутригенетика. Її мета — створити індивідуальне, добре продумане та підходяще кожній людині харчування, щоб оптимізувати генетичний профіль.
 2. Жодна людина не знає повною мірою про свої здібності та фізичні можливості. Так, часто ми ризикуємо, коли «наосліп» віддаємо дітей у спорт і дозволяємо здійснювати серйозні фізичні навантаження, не переконавшись, що це не зашкодить здоров'ю. Помилитись з навантаженнями можна по-різному, іноді ціною людського життя.
 3. Досить одного разу, щоб подбати про себе і пройти повне генетичне обстеження, дізнатися про унікальні можливості свого організму, про те, як побудувати своє харчування, щоб бути красивим зовні і здоровим внутрішньо, розрахувати свої навантаження, оптимізувавши свій робочий день і ритм у спортзалі, запланувати вагітність, народити здорову дитину, подбати про здорове майбутнє покоління, відкрити у себе унікальні здібності та застосувати їх у новій роботі, яка принесе гарний прибуток. Все максимально просто взаємопов'язане, а висновок такий: щасливе життя починається насамперед із турботи про себе.

Ціни тестів ДНК у Львові Львівської області відображені на офіційному сайті компанії Медікал Геномікс. Якщо Ви за якість роботи, надійний і достовірний результат, зверніться до нашої компанії. Ми гарантуємо індивідуальний підхід, увагу та професіоналізм до кожного клієнта. Ми знаходимося за адресою: Львів, Львівська область, вул. Антоновича, 102.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.