Компанія Медікал Геномікс Україна – лідер у наданні послуг ДНК тестування по всій Україні

Компанія Медікал Геномікс Україна – лідер у наданні послуг ДНК тестування по всій Україні

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК. Генеалогічний ДНК - тест розповість все про Ваше походження, дозволить визначити, хто були Ваші далекі предки, створити своє сімейне дерево, пройтися слідами народів, які зазначені у Вашому геномі. Якщо Ви хочете краще зрозуміти себе та проаналізувати свою історію життя, вам просто необхідно отримати більше інформації про своїх родичів давніх та сучасних.

Як дізнатися свою історію та знайти нових родичів

З моменту народження та протягом усього життя людина вивчає складну, неоднозначну та багату подіями історію своєї країни. А історія своєї сім'ї часто залишається загадкою. Таємниці, недомовленості, легенди є практично у кожній сім'ї. Ми знаємо історію наших бабусь і дідусів, а ось про далекі наші предки інформація є не завжди. Виправити це можна, розпитавши своїх рідних. Можуть виникнути версії та низка цікавих історій. Результат можна підкріпити архівними документами. Але не завжди такий пошук може дати результат: багато документів знищили війна, пожежі та переїзди.

Генетичне дослідження допоможе прояснити своє походження, простежити національності своїх предків, їх міграції світом, знайти нових родичів, поділитися з ними історією своєї сім'ї.

Зробити тест ДНК можна у Києві в ДНК лабораторії Медікал Геномікс Україна. Аналіз ДНК відправить Вас у далеке минуле і Ви дізнаєтесь історію свого походження. За зовнішніми расовими та етнічними ознаками сучасній людині дуже важко визначити своє походження, вони не точні та розмиті. А ось ДНК людини – це архів, який все зберігає та пам'ятає. Ми пропонуємо зробити тест ДНК, дізнатися свою історію, з'ясувати, до яких популяцій належите і до якої раси.

Як аналіз ДНК може Вас змінити

Наша лабораторія Медікал Геномікс у Києві протестує Вашу ДНК. Що це вам дасть? Цей тест ДНК в Україні дасть Вам потужний поштовх до дослідження того, завдяки чому Ви унікальні. Виявить Ваше справжнє походження. ДНК-тест від медичної компанії Медікал Геномікс — це гордість нашої компанії, оскільки це генетичне дослідження позитивно вплинуло на життя людей, які до нас зверталися.

Етнічне походження

Якщо Ви хочете дізнатися про своє етнічне походження, здайте аналіз ДНК у Києві, в лабораторії  Медікал Геномікс, результати тесту вашої ДНК визначать ваше етнічне походження. Вам нададуть список регіонів, в яких жили Ваші предки з двох сторін Вашої родини, а також процентний склад Вашої ДНК, який започаткував у кожному регіоні. Абсолютно всі люди належать одразу до кількох народів, причому часто живуть один від одного досить далеко. Ми порівнюємо ділянки хромосом людини із ДНК різних народів, це дозволяє оцінити етнічний склад людини. Зроблений тест ДНК у Києві покаже, наскільки відсотків людей належить до кожної популяції, включаючи народність України.

Отримайте детальне пояснення свого походження

Вашу етнічну приналежність дозволяють удосконалити генетичні групи. Ми шляхом ДНК аналізу визначимо окремі групи, які успадкували з відповідного географічного регіону. Завдяки генетичним групам Ви дізнаєтесь про регіони, звідки походять Ваші предки. Це дасть вам більш чітке розуміння вашого походження.

ДНК тест Київ визначає найрізноманітніші групи регіонів

Таких груп більше двох тисяч.

Засновники роду.

Медична компанія Медікал Геномікс у Києві визначила унікальних засновників роду людей, які мешкали на одній території протягом багатьох поколінь. Даний проект дозволяє виділяти набагато більше етнічних груп, ніж це можливо раніше. За багато тисячоліть життя та розвитку людини з його геномом відбувалися зміни та мутації. Люди їх передавали з одного покоління до іншого, унаслідок чого утворилися генетичні маркери. Їх можна було зустріти в одних народів, а в інших — рідко чи взагалі їх не було. Нашу унікальну зовнішність, характерність організму, відомості про предків визначають ці маркери, які ми й успадкували від наших предків.

Як визначити ступінь спорідненості.

Зробити тест ДНК у Києві та визначити ступінь спорідненості у двох людей. Знаходяться ділянки хромосом, які дісталися загального предка. Якщо таких ділянок багато в обох, то менше їх поколінь відокремлює від загального предка. Наважившись зробити тест ДНК у Києві та знайти родичів, Ви зможете знайти їх навіть у десятому поколінні.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.