Як і для чого роблять ДНК тест в Україні, здати аналіз ДНК у Києві та області, Одесі, Дніпрі, Львові

Як і для чого роблять ДНК тест в Україні, здати аналіз ДНК у Києві та області, Одесі, Дніпрі, Львові

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації. Тобто відповідні клініки, наприклад, Медікал Геномікс Україна проводять максимально точне генетичне обстеження різної спрямованості.

Мета проведення ДНК аналізу

ДНК тест необхідний не тільки для визначення батьківства. Фахівці клініки та лабораторій партнерів допоможуть вирішити низку завдань. 

 1. Скрінінгове обстеження при народженні. Медичні фахівці проводять генетичне тестування новонароджених, щоб визначити наявність певних захворювань, які, як правило, виявляються вже в перший місяць життя (галактоземія, гіпотиреоз, адреногенітальний синдром та ін.).
 2. Діагностика. ДНК тести дозволяють виявити захворювання з максимальною точністю за наявності відповідних симптомів та передумов. Так можна вчасно вжити заходів та визначити грамотну стратегію лікування.
 3. Виявлення схильності до захворювань. У деяких ситуаціях медичні фахівці радять пройти аналіз ДНК навіть людям, які не мають видимих ​​загроз здоров'ю. Подібна процедура допоможе знайти зміни в генетичному ладі, щоб визначити, чи є ризики захворювання та якого саме. Якщо результат обстеження на схильність до хвороби буде позитивним, то лікар грамотно становитиме режим профілактики, завдяки чому пацієнт не зіштовхнеться із серйозною загрозою.
 4. Тестування пацієнтів, які мають сім'ю спадкові захворювання. У такій ситуації аналіз ДНК має величезну значущість. У людей із подібними змінами в генах симптоми хвороб можуть себе не виявляти, але існує велика ймовірність, що вони виникнуть у наступних поколінь. ДНК тести рекомендують пройти всім людям із встановленим спорідненим зв'язком по найближчій лінії.
 5. Підготовка до вагітності. Це актуально для всіх пар, які планують завести дитину. ДНК-тест дозволяє визначити наявність мутацій у кожного з партнерів і виявити, які з них можуть передатися потомству. Якщо обидва батьки стали носіями захворювання, то їм у найближчому майбутньому необхідно пройти медико-генетичну консультацію та преімплантаційну діагностику.
 6. Преімплантаційне обстеження. За допомогою цієї процедури фахівці можуть виявити генетичні порушення дитини на ембріональній стадії.
 7. Пренатальний тест. Результати цих ДНК аналізів здатні чітко показати геном зміни ще до народження дітей. Процедура проводиться під час вагітності, якщо виник ризик будь-якого захворювання. Даний ДНК тест є найбільш безпечним для плода, тому що проводиться на крові матері і не передбачає забирання пуповинної крові або тканини плаценти, як в інших випадках. Аналіз виявляє лише найпоширеніші дефекти та порушення.
 8. Судово-медичний аналіз ДНК. З його допомогою ідентифікують особу людини для встановлення спорідненості, пізнання жертв, визначення підозрюваних у злочинах тощо

Особливо розглядають область медицини, де ДНК аналізи потрібні визначення причин захворювань. Наприклад, до цієї категорії належить поширений нині ПЛР-тест. За будовою гени та хромосоми мікроорганізмів помітно відрізняються, тому тест дозволяє знайти всі збудники захворювання. Дослідження актуальні для діагностування різних бактеріальних та вірусних інфекцій, які можуть мати величезну кількість симптомів.

ДНК тести також активно застосовують у наступних напрямках, пов'язаних з медициною:

 • Нутригенетика;
 • Спортивна генетика;
 • Створення генетичного паспорта.

Будь-який різновид процедури ДНК тесту в Медікал Геномікс Україна (Київ, Одеса, Дніпро, Львів) передбачає низку етапів, кожен з яких має колосальну значущість.

Алгоритм проведення тесту на ДНК

Фахівці медичного закладу виділяють та очищають ДНК із забраного біологічного зразка. Визначити ДНК можна з використанням як одного, так і декількох зразків, а її вилучення також проводиться різними методами залежно від чисельності ДНК та цілей аналізу.

Алгоритм процедури наступний:

 • Забір генетичного зразка;
 • Виділення ДНК;
 • Обробка (аналіз);
 • Медичний висновок.

В останні роки затребуваність ДНК аналізу зросла в кілька разів, тому зараз кожен може скласти тест у спеціалізованому медичному центрі Медікал Геномікс Україна (Київ, Одеса, Дніпро, Львів) та отримати найточніший результат у короткий термін. Лабораторії активно функціонують не лише у Києві, а й в інших українських містах. На сайті компанії можна в будь-який час дізнатися графік роботи клініки, вартість та класифікацію послуг.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.