ДНК тест на визначення спорідненості в лабораторії - точне дослідження спорідненості, Україна, Київ

ДНК тест на визначення спорідненості в лабораторії - точне дослідження спорідненості, Україна, Київ

ДНК-тест - це тест, який дасть вам надійний і швидкий відповідь на питання про біологічне спорідненість між певними людьми. Ви можете досліджувати спорідненість, наприклад, між бабусею і дідусем і онуком, між сестрами, між братами, а також батьківство без участі батька. Для аналізу можна взяти будь-які зразки ДНК - мазки зі щік або мікросліди (наприклад, волосся). Тест ДНК можна проводити навіть через багато років після смерті випробуваного. З отриманим результатом можна проконсультуватися по телефону з нашим експертом по визначенню батьківства і спорідненості, який пояснить, як проходив аналіз і що означає результат. Результат приватної експертизи може бути попередніми доказом в суді.

Тест на спорідненість в Медікал Геномікс, Київ

 • Точний результат - тест проводиться двічі, аналіз 34 маркерів ДНК,
 • Дуже короткі терміни виконання тесту - результат доступний вже через кілька днів,
 • Повний супровід - консультації 7 днів на тиждень, менеджер по роботі з клієнтами,
 • Розмова з фахівцем зі встановлення батьківства і спорідненості,
 • Генетичні профілі обстежених за результатами тестування,
 • Зручність - тестування на будь-яких зразках ДНК, взятих в клініці або будинку,
 • Гарантія на зразки,
 • На розсуд - пересилання набору і результату, також в прихованому варіанті (без лабораторних штампів на конверті),
 • Дослідження можна замовити анонімно або з даними,
 • Оплата після тесту - отримання результату при доставці,
 • Результат іноземною мовою - за бажанням замовника.

Види генетичного тесту ДНК

 • Y-хромосомний аналіз

Y-хромосома - це структура, що успадковується виключно чоловіками, і не змінюється протягом багатьох поколінь. Завдяки цьому з'являється можливість встановити спорідненість по прямій батьківській лінії. За допомогою цього тесту можна, наприклад, визначити, чи є у братів загальний біологічний батько.

 • Х-хромосомний аналіз

Х-хромосома - це структура, яку мати передає всім своїм дітям, незалежно від статі. У свою чергу, батько передає свою Х-хромосому виключно дочкам. За допомогою цього тесту можна, наприклад, перевірити, чи мають дві жінки від різних матерів одного і того ж біологічного батька.

 • Аналіз мітохондріальної ДНК

Мітохондріальна ДНК передається від матері як дочкам, так і синам. Далі його передають лише дочки. Цей тест використовується для визначення материнської загальної лінії. Завдяки йому ми можемо дізнатися, чи є у братів і сестер протилежної статі одна і та ж біологічна мати.

 • Аналіз генетичних профілів

Будь-який член родини, незалежно від статі, може взяти участь в цьому дослідженні. Першим кроком в аналізі є визначення генетичних профілів всіх випробовуваних. Отримані профілі потім піддаються статистичній обробці, щоб обчислити відсоткову ймовірність споріднення.

ДНК-тести для встановлення кровних зв'язків для бабусь, дідусів і онуків.

Точно ми брати і сестри? Це мої бабуся і дідусь? Це мої онуки? Ми родичі? Це питання, які задають собі багато. Ніхто не думає, що опиниться в такій ситуації, і для кожного з нас кровні узи грають важливу роль в житті, це дійсно наша ідентичність. У своїй практиці ми зустрічали безліч випадків, коли тести ДНК давали певну відповідь на питання про родинні зв'язки між конкретними людьми. Ці дослідження також використовуються, коли необхідні надійні докази в справах про спадкування і аліменти.

Дослідження складається в порівнянні ДНК двох потенційно пов'язаних осіб, які перебувають у родинних стосунках, наприклад брат - сестра, дідусь, бабуся - онуки, двоюрідний брат - двоюрідна сестра і т. Д. Дослідження дозволяє визначити статистичну вірогідність спорідненості між обраними особами.

 • Тест на спорідненість по чоловічій лінії

Тест складається в порівнянні ДНК двох потенційно пов'язаних родинними зв'язками осіб, наприклад дідусь - онук, дядько - племінник і т. Д. Тест заснований на аналізі Y-хромосоми, яка не змінюється для всієї чоловічої лінії: дід - батько - онук і ін .

Як проводять ДНК тест?

Матеріал для дослідження береться у вигляді мазка з порожнини рота у випробовуваних. Матеріалом для дослідження може стати: кров, слина, сперма, сірка, нігті, волосся. Також можливо встановити спорідненість по біологічними слідами, які можуть мати:

 • зубні щітки,
 • бритвені верстати,
 • жувальна гумка,
 • недопалок,
 • хустки,
 • тест-смужки для визначення рівня глюкози в крові,
 • гігієнічні серветки,
 • або інші особисті речі.

В Медікал Геномікс, Харків ми проводимо дослідження для встановлення взаємовідносин, спорідненості між обстежуваних людьми. Зв'язок можна перевірити між:

 • бабусі, дідусі та онуки,
 • мати і дитина (наприклад, в разі відмови від новонародженого),
 • брати і сестри,
 • дядько, тітка і племінники.

Результати такого дослідження корисні, наприклад, в судових справах для визначення спадкоємців або сумнівів у родинних стосунках.

Якість досліджень - надійний тест ДНК, Дніпро, Львів

Якість наших досліджень підтверджено численними сертифікатами. Нам довіряють суди, прокуратура і лікарі, з якими ми працюємо. Вони регулярно передають нам тести ДНК на аутсорсинг. Лабораторія працює відповідно до стандартів і застосовує передові системи контролю якості для досліджень і використовує реагенти найвищої якості.

Більше 10 років досвіду, тисячі виконаних аналізів і регулярні перевірки якості аналізів, що проводяться дослідними центрами, дозволяють нам гарантувати надійний і точний результат. Лабораторія має 100% відповідність результатів, що означає, що багаторазовий аналіз одного і того ж зразка завжди дає такий самий результат.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.