ДНК-аналіз на батьківство / материнство - здати тест ДНК в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові

Рубрика
ДНК-аналіз на батьківство / материнство - здати тест ДНК в Києві, Одесі, Дніпрі, Львові

Пропоновані нами тести на батьківство, Київ, засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини. Зробити стандартний тест на батьківство ДНК можна завдяки порівнянню зразків ДНК (генетичних профілів) передбачуваного батька і дитини для остаточного визначення - підтвердження або виключення - біологічного батьківства.

ДНК-тести на батьківство, що проводяться в наших лабораторіях по всій Україні Медікал Геномікс, включають аналіз 24 маркерів. Тільки такі тести гарантують досягнення результату, відповідного найвищим стандартам. Ці висновки засновані на наукових статтях, опублікованих у відомих міжнародних фахових журналах. Згідно з опублікованими даними, для винесення обов'язкового укладення про батьківство без участі матері, тільки за участю передбачуваних батька і дитини необхідно протестувати більше 21 генетичного маркера.

Коли варто здавати тест на батьківство - Київ, Рівне, Вінниця?

Тести ДНК для визначення батьківства слід проводити, коли є підозри, що ви не є біологічним батьком дитини. Мати також може перевірити, який партнер є біологічним батьком дитини. Завдяки такому дослідженню виходить однозначний і певну відповідь на хвилююче питання. ДНК-тест на батьківство в судових цілях дозволить вам отримати висновок, який послужить доказом в ході судового розгляду. Це необхідна доказ у справі про розлучення або аліменти.

Чи дають тести на батьківство надійний результат?

Завдяки використанню в аналізі 24 маркерів, в порівнянні з іншими тестами, достовірність результату, отриманого в ході тесту ДНК, збільшується як мінімум в 1000 разів. Кожен зразок ДНК тестується двічі, що додатково збільшує надійність тестів і виключає можливість помилок. У разі атипових тестів ДНК, що встановлюють батьківство, наприклад, коли мати або батько дитини мертві, є можливість розширити тестування ДНК до 40 ДНК-маркерів.

Наш аналіз дозволяє на 100% виключити батьківство і підтвердити з імовірністю більше 99,9999%. Висновок про тестування ДНК, отримане нашими клієнтами в письмовій формі, сформульовано відповідно до правил, що застосовуються до судових експертиз в області тестування ДНК.

Чий матеріал необхідний для тесту на батьківство?

В разі анонімного (домашнього) ДНК-тесту на батьківство для особистого ознайомлення клієнта присутність матері не обов'язково. В цьому випадку, беруть участь в тесті передбачуваний батько і дитина, проводиться ДНК-тест, що включає 24 ДНК-маркера. Це дозволяє отримати певні і переконливі результати в такій важливій справі, як встановлення батьківства.

Тест-ДНК для судових цілей вимагає участі дитини, матері, передбачуваного батька і надання особистих даних, деяких документів. У Медікал Геномікс є ціла мережа лабораторій по всій Україні (Дніпро, Одеса, Харків, Львів), де беруть матеріал для ДНК-тестування. Завдяки цьому наші клієнти можуть вибрати будь-який зручний для них обласний центр. Найближчий пункт збору можна знайти на вкладці контактів. Ми також дозволяємо збір матеріалу для перевірки батьківства на дому у клієнта. Це відбувається за додаткову плату, яка залежить від місця і типу тесту.

Як проходить тест ДНК-матеріалу для встановлення спорідненості, батьківства?

Зазвичай матеріал для ДНК-тесту є мазок з ротової порожнини (щоки). Ця процедура абсолютно безпечна і проходить без болю. У Медікал Геномікс (Полтава, Суми, Тернопіль) можливі різні форми відправки готового набору для збору матеріалу для дослідження або ж ДНК-аналіз на дому.

Чому варто довіритися нашій лабораторії Медікал Геномікс, Київ, Україна?

  • Зазвичай ми виконуємо замовлення на протязі 5-10 днів. Можна прискорити дослідження до 24 або 48 годин. Для отримання більш детальної інформації, будь ласка, зв'яжіться з нами.
  • Кожен зразок аналізується двічі. Завдяки цьому виходить гарантія, що результат тесту буде надійним і достовірним.
  • Під час тестування на батьківство ми аналізуємо 24 генетичних маркера. Це дає результат більш ніж в 1000 разів більше надійний, чим аналіз 16 генетичних маркерів.
  • Наші фахівці мають 20-річний досвід біологічних досліджень. Як інститут, ми намагаємося з року в рік розширювати наші компетенції і знання.
 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.