Здати ДНК-тести на встановлення батьківства, аналіз ДНК на спорідненість у Києві та Київській області

Здати ДНК-тести на встановлення батьківства у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику Київської області

Тест на батьківство - ДНК-тест, що підтверджує батьківство, це найнадійніший тест для підтвердження (99,99%) або виключення (100%) батьківства. Тест на батьківство, що ґрунтується на генетичному аналізі, порівнює зразки генетичного матеріалу, взяті у батька та дитини. Що таке тест на батьківство? Скільки коштує такий тест ДНК?

Тест на батьківство у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області заснований на генетичному тесті ДНК, тобто аналізі хімічної речовини, в якій індивідуальний генетичний код передається дитині біологічними батьками. 100% впевненість у дослідженні батьківства.

Тест на батьківство: що потрібно для генетичного аналізу ДНК?

Волос (бажано з коренем), шматочок нігтя, фрагмента епідермісу або невеликої кількості секрету достатньо для проведення генетичного аналізу ДНК. При розслідуванні батьківства найчастіше використовується кров дитини, матері та передбачуваного батька. Не менш надійний тест можна провести, взявши фрагмент зі слизової оболонки із внутрішньої сторони щоки.

Правильно проведене генетичне тестування ДНК втомливо вимагає використання складного обладнання, стерильних умов і часу. За такий тест слід заплатити від чотирьох тисяч гривень. Кожна група зразків тестується та оцінюється два чи три рази, щоб уникнути помилки. Після маркування зразків у лабораторії починається виділення ДНК. Отримані результати суворо конфіденційно повідомляються зацікавленим сторонам у заздалегідь узгодженій формі, наприклад, по телефону.

Як проводиться генетичне тестування ДНК?

Генетичний матеріал обробляють реагентами, що розчиняють клітинні мембрани та вивільняють ДНК. Потім у спеціальних центрифугах його відокремлюють від інших частин клітин та збирають на спеціальній мембрані. Це чиста ДНК тестується. Потім відзначаються властивості матеріалу, що розмножується.

Вартість тестів на батьківство в Україні – без прихованих витрат

Ціна тесту на батьківство – що включено? Насамперед, ви отримаєте однозначний результат, тому що ми аналізуємо 24 маркери ДНК. Завдяки цьому він надійний навіть у ситуації, коли тільки гаданий батько та дитина беруть участь у перевірці батьківства. При виборі тесту на батьківство важливою є ціна, тому ми також пропонуємо зразок гарантії, тобто можливість безкоштовної передачі іншого матеріалу, якщо перший зразок неякісний. Проводимо тест доти, доки він не виявиться успішним. Ціна тесту на батьківство у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області - ознайомтеся з нашими послугами, прайс-листом та виберіть тест для себе!

ДНК-тест на батьківство - обачність на кожному етапі тесту

Ми можемо надіслати вам комплект для відбору проб і результат непомітно - тобто в конверті без будь-яких даних та лабораторних штампів. Завдяки цьому про вміст упаковки ніхто не дізнається. Ви також можете вибрати доставку на будь-яку електронну адресу. Ми також піклуємось про безпеку всіх ваших даних, ми впровадили процедури безпеки. Ви можете проводити дослідження анонімно або із зазначенням особистих даних.

Ціна тесту на батьківство – що ще він включає? Ваш результат буде включати генетичні профілі всіх протестованих людей (це є свідченням завершеного тесту), і навіть якщо результат виключає батьківство, тест буде перевірено вдруге. Ви також можете пройти тест на батьківство, не виходячи із дому. Достатньо замовити послугу ДНК-тесту додому.

Отже, в Медікал Геномікс Україна ми пропонуємо вам кілька варіантів тестів на батьківство. Усі випробування проводяться у авторитетних, перевірених лабораторіях із відповідними сертифікатами.

Обстеження батька та дитини.

Для проведення такого тесту вам потрібно лише взяти зразок у батька та дитини зручним для вас способом:

Тест ДНК на батьківство під час вагітності – у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області

Інформація про батьківство на такому ранньому терміні може вселити впевненість майбутньої матері і зробити всю вагітність гладкою. ДНК-тест можна проводити з 10-го тижнячи вагітності, тобто на самому початку вагітності, і його результат буде таким же достовірним, як і після народження дитини.

Неінвазивний, безпечний тест на батьківство, що проводиться пренатально - з 10-го тижня вагітності у тесті використовується кров або мазок, взятий у передбачуваного батька, та кров матері (на 10-му тижні вагітності в крові майбутньої матері циркулює достатньо ДНК дитини, що з його основі можна аналізувати батьківство). Інвазивний тест на батьківство проводиться пренатально – з 15 тижня вагітності – амніоцентез + мазок від передбачуваного батька. Тест проводиться на навколоплідних водах, тому його можна використовувати для перевірки здоров'я дитини, поєднуючи його з тестами на генетичні дефекти.

Тест на батьківство зі збором у лабораторії Медікал Геномікс Україна або вдома має такі переваги:

  • Запис на прийом без черг;
  • Відбір проб в одному з багатьох населених пунктів України;
  • Дослідження 24 ДНК-маркерів;
  • Подвійна перевірка результату при виключенні батьківства;
  • Рожева гарантія (за другий зразок ви нічого не платите);
  • Гарантований результат відповідно до рекомендацій;
  • Обачність на кожному етапі дослідження (від першого контакту до видачі результату);
  • Надсилання результату на будь-яку адресу (навіть у посилальний автомат) або заберіть особисто на об'єкті;
  • Анонімне дослідження або дослідження з особистими даними;
  • Ніяких прихованих чи додаткових витрат.
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.