ДНК тест на батьківство - Україна, Київ. Замовити анонімний тест ДНК на батьківство

ДНК тест на батьківство - Україна, Київ. Замовити анонімний тест ДНК на батьківство

Використовуючи досягнення молекулярної біології і основні закони генетики, стало можливим встановлення батьківства поза всякими сумнівами.

Наше схожість пов'язує нас загальними зовнішніми узами, в той час як відмінності в зовнішньому вигляді, поведінці і психіці роблять кожної людини унікальним. Ці унікальні особливості є елементами, які визначають особистості окремих людей. Ці правила відображаються на генетичному рівні і записуються в порядку розташування тільки чотирьох букв «генетичного алфавіту» в 6 мільярдів букв ДНК, що складають геном людини. Однак комбінації цих букв складають певний генетичний код, який записує білковий склад основних будівельних компонентів живих істот.

ДНК-тести, які стали інструментами генетичної ідентифікації, включаючи визначення спорідненості і батьківства (тест на батьківство), засновані на вивченні генетичної записи кількох генетичних маркерів (сегментів ДНК), розкиданих по всьому геному.

Судове встановлення батьківства

Наш генетичний матеріал існує в двох копіях, одну з яких ми завжди успадковуємо від нашої біологічної матері, а іншу - від батька. Це правило, зване першим законом Менделя, дозволяє на основі порівняння генетичних профілів остаточно вирішити проблему визначення батьківства. У цивільному судочинстві такі дослідження використовуються в таких випадках, як судове встановлення батьківства. Вони також є безцінним інструментом для виявлення зниклих без вести.

Передові технології аналізу ДНК у встановленні батьківства від компанії Медікал Геномікс - Україна

ДНК-тести засновані на передових методах молекулярної біології, які дозволяють аналізувати генетичний матеріал, зібраний у людей. Вони полягають у вивченні генетичної записи приблизно дюжини генетичних маркерів, які відповідають основним критеріям високої унікальності і високого різноманітності (поліморфізму). Ми пишаємося тим, що, будучи одним з небагатьох центрів дослідження ДНК в Україні, використовуємо стандартні технології автоматичного аналізу ДНК на базі найсучасніших робочих станцій. Ця технологія забезпечує неперевершену якість і надійність завдяки суворим процедурам звернення із зразками ДНК.

Обсяг аналізу, достовірний і точний результат тесту ДНК на батьківство, Київ

Остаточне рішення тесту на батьківство по ДНК формулюється на основі результатів з вірогідністю батьківства вище 99,9999% (тобто з межує з певністю), рекомендованих AABB (Американська асоціація банків крові) - престижною організацією, що займається, серед іншого, акредитацією генетичних лабораторій по всьому світу. Впевненість в наших дослідженнях і аналізах підтверджується:

  • виконанням тестів з використанням систем STR,
  • тестування не менше 15 маркерів STR і маркера статі,
  • розширення галузі дослідження за допомогою додаткових генетичних маркерів, в разі будь-яких неясностей,
  • дворазовий аналіз проб.

Медікал Геномікс Україна - КОМПЕТЕНТНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ, неупередженості

Ядро команди Медікал Геномікс, Дніпро складають генетики з багаторічним досвідом роботи в області, з науковими званнями, стажуванням в зарубіжних генетичних лабораторіях, зі значними науковими досягненнями.

За багато років роботи Медікал Геномікс, Одеса завоювала довіру процесуальних органів, а також окремих клієнтів не тільки завдяки професійному обслуговуванню клієнтів, високій якості тестів ДНК, збереженню професійної таємниці, але, перш за все, завдяки своєму авторитету в даній сфері. У своїй діяльності ми поєднуємо ентузіазм з високим професіоналізмом.

Нестандартні аналізи спорідненості

Якщо неможливо отримати матеріал від передбачуваного батька, ми пропонуємо ряд тестів для визначення спорідненості між обраними членами сім'ї.

ДНК-тест на батьківство «судово-медичний» - для індивідуальних клієнтів

Якщо результати тесту ДНК будуть використовуватися в якості юридичного документа; в цьому випадку потрібна участь матері, дитини і передбачуваного батька, а також надання особистих даних (свідоцтво про народження дитини, документ, що засвідчує особу матері і передбачуваного батька). Матеріал для дослідження буде зібраний кваліфікованими співробітниками Медікал Геномікс, Харків. Матеріал збирається в пунктах збору по всій Україні, з виїздом на будинок. Однією з формою збору матеріалу є мазок з внутрішньої сторони щоки, завдяки чому збір стає безболісним і неінвазивним, тому його можна проводити у дітей будь-якого віку. Замовити судово-медичний ДНК-тест на батьківство в будь-якому місті України можна зв'язавшись з нами.

Замовити анонімний ДНК-тест на батьківство

нагоді у випадку, якщо результати тесту ДНК будуть важливі тільки для особистого ознайомлення клієнта. В цьому випадку збір матеріалу для тестування ДНК проводиться вдома. Це надзвичайно просто і абсолютно безболісно, ​​полягає в мазку зі внутрішньої частини щоки. Ви отримаєте результат ДНК-тесту на батьківство в перебігу декількох робочих днів.

ДНК-тест на батьківство анонімно - Мікросліди

Якщо неможливо взяти мазок з внутрішньої сторони щоки, пропонуємо так званий «Мікросліди», в даному випадку дослідницький матеріал може бути невеликою кількістю біологічного матеріалу, навіть невидимим неозброєним оком, наприклад на: зубній щітці, соску, жувальній гумці, недопалки, бритві , волоссі і т.д.

ДНК-тести на батьківство - ціна і варіації

Як правильно вибрати відповідний тест на батьківство? Ціна залежить від обраного його типу. У нашій лабораторії клієнти можуть, серед іншого, використовувати такі варіанти (і ціни дослідження батьківства):

  • Передбачувані батько і дитина,
  • Передбачувані батько, мати і дитина,
  • Тест на батьківство з Мікросліди,
  • ДНК-тест для судових цілей і багато іншого.

Медікал Геномікс це & nbsp; Київ, Дніпро, Харків, Одеса, Львів та інші міста України також пропонує зручні тестові пакети, які забезпечують доступ до різних конфігурацій. Завдяки цьому клієнти можуть розраховувати на персоналізацію та мінімізацію витрат, пов'язаних з нетрадиційним профілем тестів ДНК.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.