Встановлення батьківства і спорідненості - як замовити тест в центрі ДНК-досліджень

Встановлення батьківства і спорідненості - як замовити тест в центрі ДНК-досліджень Медікал Геномікс Україна?

Єдиний надійний спосіб встановити батьківство - пройти генетичний тест на батьківство. Зробити ДНК-тест можна тільки на основі зразка від батька і дитини. Це можливо, тому що ми аналізуємо до 34 ДНК-маркерів - і це найбільший пул, доступний на ринку! Кількість протестованих ділянок ДНК збільшує вірогідність результату і зводить до мінімуму ризик необхідності включення материнського зразка. Буває, що в результаті аналізу 16 або навіть 24 маркерів ДНК потрібен зразок від матері, щоб дати достовірний результат.

Тестування на батьківство може бути виконано на будь-якому зразку, такому як мазок з щоки, бритва, волосся з корінням, зубні щітки, пляшечки, соски, недопалки або навіть укушенное печиво і інгалятор. Ви можете вибрати той зразок, який вам найлегше зібрати. Всі тести на батьківство проводяться без додаткової оплати - на кожен зразок поширюється гарантія. Така гарантія означає, що навіть якщо зразок, який ви нам надали, низької якості, нам може бути відправлений або доставлено ще один зразок безкоштовно, і ми проведемо аналіз без додаткових витрат. Встановіть батьківство безпечним і конфіденційним способом!

Що таке тест на батьківство?

Тест на батьківство - Одеса, Дніпро - це генетичний тест, який порівнює матеріал ДНК дитини і передбачуваного батька. У лабораторії встановлюються генетичні профілі - в просторіччі звані «генетичними відбитками пальців», які передаються у спадок від батьків (наполовину батька і наполовину матері). Кожен з нас (крім однояйцевих близнюків) має свій унікальний генетичний профіль, який є його відмінною рисою. Стандартно ми встановлюємо генетичні профілі, що складаються з 24 ДНК-маркерів.

Чи обов'язково матері проходити тест на спорідненість?

В цьому немає необхідності - зразків дитини і передбачуваного батька більш ніж достатньо, щоб дати певний результат. Це можливо завдяки аналізу цілих 24-34 ДНК-маркерів. Участь тільки батька і дитини дозволяє отримати однозначну результат, тобто такий, який відповідає.

Якщо ви хочете замовити тест на батьківство в судовому порядку, потрібна участь матері. В такому дослідженні перевіряється не тільки батьківство, а й материнство.

Чи можна зробити тест на батьківство до народження дитини?

Так. Тести на батьківство також доступні до народження дитини - Харків. Певний тест можна робити з 8 тижні вагітності! Таке раннє обстеження дозволяє відновити спокій і без зайвих нервів радіти народженню малюка. Для багатьох батьків це також можливість краще підготуватися до батьківства і врегулювати правову ситуацію (наприклад, визнання батьківства до народження дитини).

Коли стане відомий результат тесту на батьківство?

Щоб отримати високу ймовірність підтвердження батьківства, важливо використовувати відповідну кількість і якість генетичних маркерів при тестуванні ДНК. Індивідуальні маркери ДНК розрізняються за ступенем доказовості, тож важливі як їх кількість, так і якість.

Тест на батьківство - який зразок? Перевірити на батьківство можна навіть по ... насінню кавуна!

Тести на батьківство, Київ можуть бути виконані на будь-якому зразку з матеріалом ДНК людини - непомітно і зручно. Кожен зразок однаково надійний для тестування на батьківство - він містить один і той же генетичний матеріал, а фрагменти ДНК, проаналізовані в тесті на батьківство, не зміняться. Таким чином, результат тесту на батьківство завжди буде надійним і однозначним, незалежно від типу наданого зразка. Ви можете вибрати той, який буде легко і зручно збирати. Найголовніше, що у вас є гарантія на кожен такий зразок.

Важливо! Лабораторії Медікал Геномікс в Україні дає достовірні і однозначні результати по пробам, які були відправлені на аналіз. Гарантія поширюється на кожен зразок, відправлений для перевірки на батьківство. Що це насправді означає? Якщо з якої-небудь причини матеріал не підходить для тесту на батьківство (наприклад, через контамінації або змішання ДНК), ви можете надати ще один. З самого початку ви можете бути впевнені, що ціна тесту на батьківство фіксована - додаткових зборів за надання додаткового зразка немає. Лабораторія працює до тих пір, поки не доб'ється успіху, тобто поки не буде отримано певний і однозначний результат.

Як анонімно пройти тест на батьківство - Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів? Ми піклуємося про конфіденційність

  • Ви можете замовити відправку (з комплектом для перевірки на батьківство або з результатом) по будь-якою адресою. Взяття зразків для перевірки батьківства в установі також відбувається конфіденційно - людина з медичного персоналу не задає питань.
  • У нас є спеціальні процедури безпеки - ми завжди стежимо за тим, щоб розмовляти з потрібною людиною - з тим, хто дійсно замовив тест на отцовство в Києві. Ми зв'язуємося з клієнтом тільки за даними з форми тестового замовлення. Перед тим, як надати інформацію про конкретний тесті на батьківство, також вкажіть попередньо узгоджений пароль безпеки.
  • Тест на батьківство можна провести анонімно, без вказівки особистих даних учасників. Замість імені та прізвища учасники будуть описані як «дитина», «передбачуваний батько», «мати» (якщо вони беруть участь в дослідженні). Кожне замовлення і кожен зразок мають свої унікальні номери, тому ніяких особистих даних не потрібно.
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.