Визначення материнства - ДНК-тест на материнство в Україні. Генетичне встановлення материнства

Визначення материнства - ДНК-тест на материнство в Україні. Генетичне встановлення материнства

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються. Найкращий і вірний спосіб позбутися від сумнівів - пройти ДНК-тест на біологічне материнство.

ДНК-тести дозволяють визначити не тільки батьківство, а й материнство. Такий тест проводиться на підставі аналізу ДНК (виділеного з взятих зразків) обстежуваних і відбувається аналогічно встановленню батьківства. Генетичний аналіз для визначення материнства дозволяє підтвердити його з імовірністю більше 99,999% або виключити зі 100% упевненістю.

Здавши тест на материнство - Запоріжжя, Рівне, Вінниця, ви можете бути впевнені, що отримаєте відповідь на головне питання: мати чи я? У будь-якого, хто зважиться пройти такий тест, можуть бути різні причини. Наприклад, є історії про заміну новонароджених в лікарні. Генетичний тест виконати просто, і протягом декількох робочих днів ви дізнаєтеся результат, який межує з достовірністю і дає відповідь на настирливий питання.

Коли проводиться ДНК-тест для визначення материнства - Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса:

  • Перевірити спорідненість між дитиною і матір'ю - в ситуації, коли була тривала розлука (наприклад, усиновлення);
  • Для підтвердження спорідненості в справах про спадщину;
  • Щоб переконатися, що під час процедури ЕКО матері був імплантований правильний ембріон;
  • Перевірити, чи не сталася чи випадкова зміна новонароджених в пологовому будинку.

Що таке тест на визначення материнства?

Процедура визначення біологічного материнства майже ідентична тесту на батьківство, з тією різницею, що тест на материнство визначає, чи існують відносини мати-дитина, а не як в більшості випадків батько-дитина.

Все робиться так само, як і в разі проведення тесту на батьківство. Генетичні профілі, отримані в результаті ретельного аналізу, порівнюються з точки зору їх схожості між собою. Зразок для тесту на материнства зазвичай являє собою мазок з щоки, який ви можете підготувати самостійно, замовивши для цієї мети професійний тестовий набір або провести здачу зразка безпосередньо в лабораторіях компанії Медікал Геномікс Україна.

Тестування ДНК призводить до підтвердження материнства з імовірністю більше 99,99% або 100% виключення обследуемой жінки як біологічної матері дитини. Результат тесту ви отримаєте протягом кількох робочих днів.

Точність аналізу ДНК

Всі пропоновані нами тести дають результати з мінімальною точністю 99,99%. Генетичний тест для особистого користування можна замовити в різних варіантах: 16 локусів, 20 локусів або 25 локусів. У лабораторії ми порівнюємо хромосоми матері з хромосомами дитини в різних точках ланцюга ДНК. Локуси означають не що інше, як «місця»: чим більше місць в ДНК матері і дитини ми порівнюємо між собою, тим вище точність результату.

Зазвичай це:

  • 16 локусів - достовірність 99,99%
  • 20 локусів - достовірність 99,999%
  • 25 локусів - достовірність 99,9999%

Як зробити тест на визначення материнства?

Ви можете записатися на прийом до медичного закладу Медікал Геномікс онлайн, по телефону або прийти в нашу лабораторію і доручити збір матеріалу кваліфікованому медичному персоналу.

Тест ДНК може мати юридичну силу або просто приносити душевний спокій

Є різниця між тестом на материнство, який дасть вам душевний спокій, і тестом, що має юридичну силу. Обидва типи однаково надійні. Індивідуальний тест можна просто провести вдома і протягом декількох днів дізнатися певну відповідь, на хвилююче питання.

Якщо експертиза проводиться в судових цілях, необхідно дотримуватися судову процедуру. Для цього необхідно записатися на прийом, де необхідно буде пред'явити документи, що засвідчують особу (в разі дитини - це копія свідоцтва про народження).

Юридично діючий тест ДНК в Медікал Геномікс відповідає всім вимогам, що пред'являються судом до тестів на материнство. Його можна використовувати в юридичних спорах. Перш ніж ви вирішите замовити цей тип тесту, проконсультуйтеся з консультантам. Також дізнайтеся більше про наших тестах на визначення батьківства.

Дізнайтеся більше про тестування ДНК матері і дитини

Медікал Геномікс - можливість замовити тест на визначення материнства в Україні

Звичайно, ви можете зв'язатися з нами, якщо у вас виникнуть питання про тести на материнство. Якщо ви не впевнені, що ви біологічна мати, і хочете позбутися від усіх питань і болісних сумнівів за допомогою наших тестів тоді навіщо чекати?

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.