Визначення материнства - ДНК-тест на материнство в Україні. Генетичне встановлення материнства

Визначення материнства - ДНК-тест на материнство в Україні. Генетичне встановлення материнства

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються. Найкращий і вірний спосіб позбутися від сумнівів - пройти ДНК-тест на біологічне материнство.

ДНК-тести дозволяють визначити не тільки батьківство, а й материнство. Такий тест проводиться на підставі аналізу ДНК (виділеного з взятих зразків) обстежуваних і відбувається аналогічно встановленню батьківства. Генетичний аналіз для визначення материнства дозволяє підтвердити його з імовірністю більше 99,999% або виключити зі 100% упевненістю.

Здавши тест на материнство - Запоріжжя, Рівне, Вінниця, ви можете бути впевнені, що отримаєте відповідь на головне питання: мати чи я? У будь-якого, хто зважиться пройти такий тест, можуть бути різні причини. Наприклад, є історії про заміну новонароджених в лікарні. Генетичний тест виконати просто, і протягом декількох робочих днів ви дізнаєтеся результат, який межує з достовірністю і дає відповідь на настирливий питання.

Коли проводиться ДНК-тест для визначення материнства - Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса:

  • Перевірити спорідненість між дитиною і матір'ю - в ситуації, коли була тривала розлука (наприклад, усиновлення);
  • Для підтвердження спорідненості в справах про спадщину;
  • Щоб переконатися, що під час процедури ЕКО матері був імплантований правильний ембріон;
  • Перевірити, чи не сталася чи випадкова зміна новонароджених в пологовому будинку.

Що таке тест на визначення материнства?

Процедура визначення біологічного материнства майже ідентична тесту на батьківство, з тією різницею, що тест на материнство визначає, чи існують відносини мати-дитина, а не як в більшості випадків батько-дитина.

Все робиться так само, як і в разі проведення тесту на батьківство. Генетичні профілі, отримані в результаті ретельного аналізу, порівнюються з точки зору їх схожості між собою. Зразок для тесту на материнства зазвичай являє собою мазок з щоки, який ви можете підготувати самостійно, замовивши для цієї мети професійний тестовий набір або провести здачу зразка безпосередньо в лабораторіях компанії Медікал Геномікс Україна.

Тестування ДНК призводить до підтвердження материнства з імовірністю більше 99,99% або 100% виключення обследуемой жінки як біологічної матері дитини. Результат тесту ви отримаєте протягом кількох робочих днів.

Точність аналізу ДНК

Всі пропоновані нами тести дають результати з мінімальною точністю 99,99%. Генетичний тест для особистого користування можна замовити в різних варіантах: 16 локусів, 20 локусів або 25 локусів. У лабораторії ми порівнюємо хромосоми матері з хромосомами дитини в різних точках ланцюга ДНК. Локуси означають не що інше, як «місця»: чим більше місць в ДНК матері і дитини ми порівнюємо між собою, тим вище точність результату.

Зазвичай це:

  • 16 локусів - достовірність 99,99%
  • 20 локусів - достовірність 99,999%
  • 25 локусів - достовірність 99,9999%

Як зробити тест на визначення материнства?

Ви можете записатися на прийом до медичного закладу Медікал Геномікс онлайн, по телефону або прийти в нашу лабораторію і доручити збір матеріалу кваліфікованому медичному персоналу.

Тест ДНК може мати юридичну силу або просто приносити душевний спокій

Є різниця між тестом на материнство, який дасть вам душевний спокій, і тестом, що має юридичну силу. Обидва типи однаково надійні. Індивідуальний тест можна просто провести вдома і протягом декількох днів дізнатися певну відповідь, на хвилююче питання.

Якщо експертиза проводиться в судових цілях, необхідно дотримуватися судову процедуру. Для цього необхідно записатися на прийом, де необхідно буде пред'явити документи, що засвідчують особу (в разі дитини - це копія свідоцтва про народження).

Юридично діючий тест ДНК в Медікал Геномікс відповідає всім вимогам, що пред'являються судом до тестів на материнство. Його можна використовувати в юридичних спорах. Перш ніж ви вирішите замовити цей тип тесту, проконсультуйтеся з консультантам. Також дізнайтеся більше про наших тестах на визначення батьківства.

Дізнайтеся більше про тестування ДНК матері і дитини

Медікал Геномікс - можливість замовити тест на визначення материнства в Україні

Звичайно, ви можете зв'язатися з нами, якщо у вас виникнуть питання про тести на материнство. Якщо ви не впевнені, що ви біологічна мати, і хочете позбутися від усіх питань і болісних сумнівів за допомогою наших тестів тоді навіщо чекати?

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.