Ваше ідеальне здоров'я на основі індивідуального генетичного профілю в Медікал Геномікс Україна

Ваше ідеальне здоров'я на основі індивідуального генетичного профілю, здати ДНК тест в лабораторіях партнерів Медікал Геномікс Україна

Одне персональне ДНК-дослідження на все життя. Комплексна ДНК-діагностика - Київ, дозволить вам дізнатися, як запобігти певні захворювань, як їх лікувати, зробити тест на батьківство / спорідненість, а також як адаптувати програму харчування і вправ до вашого індивідуального генотипу.

Забронюйте дату ДНК-тестування вже сьогодні!

Заплануйте консультацію і вирішіть, який тест краще всього підходить для вас.

Тестування ДНК безболісно, ​​дуже просто і не піддає вас стресу, тому його можна проводити навіть дуже маленьким дітям.

ДНК адаптована програма харчування - Київ, Одеса, Дніпро, вся Україна

Генетичні мутації впливають на те, як ваше тіло реагує на певні продукти і поживні речовини, і визначає, як ці речовини можуть абсорбуватися з їжі і ефективно використовуватися вашим організмом.

Цей напрямок називається нутрігенетікой, тобто коригуванням раціону на основі генетичних даних. Завдяки аналізу більше 50 генетичних варіантів ми отримуємо цінну інформацію про ваших вроджених сильних і слабких сторонах.

Які продукти корисні для вас?

Вирішуючи, чи корисний вам конкретний продукт або інгредієнт, ми повинні враховувати загальну картину. При деяких генетичних порушеннях обміну речовин містять кальцій, молочні продукти дуже корисні для організму, а в інших ситуаціях вони можуть бути навіть шкідливими. В цьому випадку вживання інших продуктів, що містять багато кальцію, особливо важливо для вирішення проблеми обміну речовин без запуску інших дегенеративних процесів. Отже, реальна потреба в кальції може бути визначена тільки в тому випадку, якщо всі відповідні гени проаналізовані при прийнятті рішення про застосування добавок.

Аналізуючи більше 50 генів, що мають відношення до вашого харчування, ми можемо визначити, в яких областях ви добре захищені, а в яких ви можете зіткнутися з вадами через вашого метаболізму. Цей аналіз може допомогти вам уникнути продуктів з поганою переносимістю, виявити порушення детоксикації важких металів, пестицидів і розчинників, якщо такі є. Завдяки цьому ви оптимально забезпечите свій організм важливими живильними речовинами.

Генетичний аналіз для харчування може навіть надати цінну інформацію про те, чи можуть певні речовини, які зазвичай вважаються здоровими, належним чином засвоюватися вашим організмом.

На які питання може відповісти цей персональний ДНК-аналіз харчування, Харків, Львів, лабораторії по всій Україні?

  • Як підтримувати нормальний рівень гомоцистеїну, тригліцеридів і холестерину за допомогою правильної дієти?
  • Вітамін В2 ефективний для зниження рівня гомоцистеїну?
  • Чи збільшується потреба в залозі або слід уникати продуктів, багатих на залізо?
  • Чи правильно ви засвоюєте кальцій з їжі?
  • Як можна поліпшити здоров'я суглобів за допомогою цільового харчування?
  • Які продукти не підходять вашому генотипу?
  • Яких харчових інгредієнтів слід уникати, які можна безпечно вживати?
  • Як ваше тіло засвоює вітаміни і мінерали? Чи необхідні добавки?
  • Як можна запобігти більше 20 порушень обміну речовин за допомогою правильного харчування?
  • Як скорегувати свій раціон і змінити спосіб життя, щоб залишатися здоровим на довгі роки?

ДНК-аналіз для схуднення

Генетично персоналізована програма схуднення включає аналіз 8 генетичних мутацій, визначення причин ожиріння, індивідуальну програму харчування. Перевірена програма допоможе вам позбавитися від зайвих кілограмів.

Гени - це основа будови нашого тіла. Дослідження показують, що 80% ожиріння є генетичним. Деякі люди вживають занадто багато жиру, в той час як інші, не дивлячись на те, що в їх раціоні вдвічі більше жирів, вживають тільки необхідну кількість.

ДНК-тестування на непереносимість глютену

Цей тест дозволяє заздалегідь виявити непереносимість глютену, поміщаючи пацієнта в «групу ризику» або «групу без ризику». Шляхом генетичного аналізу варіантів HLA DQ 2.5 і DQ8, які визначають ризик захворювання, можна скорегувати харчування і мінімізувати ризик потенційно небезпечних вторинних захворювань. Звіт містить програму дій під медичним наглядом і рекомендації для пацієнта. Ви можете перевірити свою генну систему, виконавши ДНК-тест на непереносимість глютену. Поінформованість про непереносимості глютену дозволяє вам проводити лікування, яке включає безглютенової дієти. Єдине відоме лікування - слідувати йому все життя, але чим раніше ви його застосуєте, тим менше ймовірність розвитку незворотних симптомів. У більшості випадків, коли глютен виключається з раціону, симптоми швидко проходять і більше не повертаються.

Чому варто зробити генетичний тест?

Раннє виявлення ризику розвитку захворювання позволяє своєчасно почати лікування, яке може уповільнити його розвиток. Завдяки інформації, що міститься в генах і епігенетичних знаннях, також можна повністю захистити себе від хвороби, до якої ми були б приречені до недавнього часу.

Для використання цієї інформації не потрібно ніяких складних знань. Пацієнт отримує вичерпний звіт. Звіт містить не тільки інформацію, але також аналіз і інтерпретацію результатів тестів і конкретні рекомендації, що значно полегшує використання звіту як для пацієнта, так і для лікаря.

ЗАМОВТЕ КОМПЛЕКС ДНК - Найповніший генетичний аналіз

В Медікал Геномікс Україна є унікальні програми комплексного генетичного тестування, Київ яка мінімізує ризик хронічних захворювань і пом'якшить їх наслідки. Комплексна програма ДНК-тестування включає в себе всі пропоновані нами генетичні аналізи, які дозволяють знизити ризик генетичних захворювань і допомогти вам залишатися здоровим. Завдяки точною генетичною інформацією ви і ваші близькі будете здорові.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.