Тести ДНК можуть коштувати від кількох тисяч гривень до десяти і більше - від чого залежить ціна в лабораторіях в Києві?

Тести ДНК можуть коштувати від кількох тисяч гривень до десяти і більше - від чого залежить ціна в лабораторіях в Києві?

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу. Вартість генетичних тестів становить від в середньому 1000 гривень до понад 10000 грн. Найнижчі витрати пов'язані з генетичним аналізом одного гена. Кілька або десяток генів перевіряються в разі комплексної генетичної діагностики раку або при розробці дієти, сумісної з генами, вартість якої буде відповідно вище. У разі тестування на батьківство - ціна в середньому 5000 гривень, при цьому порівнюються 16, 22 або 24 генетичних маркера у дитини і передбачуваного батька, а іноді і у матері. Також можливо дізнатися весь генетичний матеріал людини. Це найдорожчий вид аналізу.

Крім кількості вивчених генів, який використовується метод також важливий для оцінки вартості генетичної діагностики. Зазвичай використовуються методи, засновані на полімеразної ланцюгової реакції (так звана ПЛР) і секвенування. Метод ПЛР дозволяє дублювати нитки ДНК. Однак завдяки секвенированию можна визначити розташування конкретних фрагментів ДНК в ланцюзі. Цей метод постійно вдосконалюється, що створює послідовність наступного покоління (NGS). Метод NGS дозволив аналізувати безліч генетичних фрагментів одночасно, що виявилося більш швидким і економічним, ніж використовувалися раніше методи.

Які бувають види ДНК-тестів?

Генетична діагностика дозволяє дізнатися про власний організм і незмінних факторах, знання яких допоможе уникнути серйозних проблем зі здоров'ям. Генетичні тести засновані на лабораторному аналізі генетичного матеріалу, в якому виявляється можливу присутність поліморфізмів і мутацій, тобто генетичних змін, які могли бути успадковані або розвинулися при заплідненні і згодом можуть бути передані потомству. Будь-яке таке зміна генів може вказувати на порушення здоров'я і можливе захворювання.

Генетичні тести можуть бути різних типів:

Профілактика

Першим рівнем захисту здоров'я завжди є профілактика, що дозволяє запобігти розвитку хвороб. Прогностичні тести ДНК грають важливу роль в профілактиці. Вони оцінюють можливість розвитку того чи іншого захворювання в майбутньому. Ці тести дозволяють виявити зміни, які викликають конкретне захворювання, до того, як воно розвинеться і зажадає лікування. Знаючи про ризик захворювання, легше вирішити, які профілактичні заходи слід застосовувати, і це можуть бути зміни в харчуванні, підвищення фізичної активності або встановлення індивідуального календаря діагностичних тестів, що знизить ймовірність розвитку захворювання або дозволить його раніше виявити.

Найчастіше проводяться прогностичні тести для виявлення мутацій, відповідальних за злоякісні новоутворення, що рекомендується для всіх сімей з історією раку або носіїв специфічних мутацій (наприклад, в генах BRCA1, BRCA2, CDKN2A, NBN, HOXB13 або CHEK2.) - ці люди можуть проводити протиракову профілактику.

Як вже було сказано, профілактика здоров'я зазвичай заснована на правильному харчуванні. Для цього багато пацієнтів вирішують пройти нутрігенетіческіе ДНК-тести, на підставі яких можуть бути розроблені індивідуальні рекомендації по харчуванню. На думку багатьох лікарів і дієтологів, саме така дієта приносить найбільшу користь для здоров'я.

Нутрігенетіческіе ДНК-тести в Києві : МЦ «Савон» і Центр Здоров'я «Беладент», знаходяться за адресами Андріївський узвіз 38, вул. Гарматна 47, аналізують гени, відповідальні за метаболізм вуглеводів, жирів і вітамінів і схильність до розвитку захворювань, пов'язаних з дієтою (включаючи ожиріння), харчову непереносимість і гіперчутливість, а також ефективність природної детоксикації та антиоксидантної системи. Вони дають можливість встановити профіль харчування, унікальний для кожного пацієнта. Саме профіль, заснований на дослідженнях нутрігенетікі, є основою для складання індивідуальних рекомендацій по харчуванню, які дозволять вам досягти ідеальної фігури, гарного самопочуття і здоров'я.

Ці тести рекомендуються в першу чергу людям, які борються з труднощами в досягненні правильної маси тіла, з численними недугами неспецифічного характеру (наприклад, слабкість тіла, головний біль, болі в животі), планують вагітність, займаються аматорськими та професійними видами спорту і страждають від хронічних захворювань (наприклад, серцево-судинних захворювань).

Діагностика

Ще одне застосування генетичного тестування - це діагностика захворювань, які вже викликали появу певних симптомів. Рання діагностика дозволяє проводити відповідне лікування, оскільки більшість генетичних захворювань можуть мати серйозні наслідки для здоров'я. Діагностичні тести дозволяють виявити різні генетичні захворювання, такі як муковісцидоз, фенілкетонурія, м'язова дистрофія Дюшенна, синдром Марфана або генетична непереносимість лактози. Вони також можуть передавати інформацію про носії цих генетичних порушень. Більшість з них передаються по аутосомно-рецесивним типом успадкування, що означає, що вони з'являються тільки тоді, коли людина отримує аномальні версії гена як від матері, так і від батька, які є носіями захворювання. Якщо обоє батьків є носіями, ймовірність народження хворої дитини становить 25%, а якщо тільки один з батьків має аномальний варіант гена, дитина може бути або зовсім здоровим, або носієм. Відповідна діагностика носійства рекомендується парам, які планують вагітність, особливо якщо такі захворювання були присутні в родині одного з майбутніх батьків.

Фармакогенетика

Одна справа знати, що лікувати, а інша справа, як лікувати. Виявляється, у багатьох людей деякі ліки абсолютно неефективні, або навпаки - навіть невеликі дози викликають небезпечні побічні ефекти, які викликані конкретними генетичними варіантами. Фармакогеномного тести перевіряють реакцію організму на використання того чи іншого препарату. Ці тести рекомендуються перед початком лікування. Знання про метаболізм деяких лікарських препаратів дозволяє лікарю вибрати безпечні та ефективні методи лікування.

Встановлення батьківства

Тести ДНК також дозволяють визначити батьківство, яке може бути виконане по приватному або судовим розпорядженням. Цей тест заснований на порівняльному аналізі генетичного матеріалу дитини і передбачуваного батька, який можна отримати, взявши мазок з внутрішньої сторони щоки. В ході дослідження визначаються генетичні профілі випробовуваних, які потім порівнюються і статистично аналізуються. Тест на батьківство - єдиний спосіб на 100% виключити батьківство або підтвердити на 99,999%, що чоловік є біологічним батьком дитини. Приватний аналіз може бути попередніми доказом для прокуратури і суду, а остаточним доказом є дослідження, проведене на замовлення суду.

Генетичний тест на батьківство в Медікал Геномікс Україна

Якщо ви сумніваєтеся в своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство в Києві - ДНК-тести в лабораторіях: МЦ «Савон» і Центр Здоров'я «Беладент» знаходяться за адресами Андріївський узвіз 38, вул . Гарматна 47 від Медікал Геномікс Україна. Наш тест дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з вірогідністю вище 99,9999%.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.