Як ДНК тест допомагає схуднути

Рубрика
Як ДНК тест допомагає схуднути

Оскільки в нашому ДНК міститься вся інформація, що програмує наш організм, її можна використовувати з метою поліпшення здоров'я. Гени можуть включатися і вимикатися під дією тих чи інших факторів, тому знання своїх схильностей, наприклад, до набору ваги, допоможе ефективніше боротися з ним.

Як ДНК тест допомагає схуднути? Це науково-обґрунтований тест і програма контролю ваги, яка визначає ваш унікальний генетичний склад і надає стратегії харчування і фізичних вправ, спеціально розроблені для вашого генотипу. Після тесту ви отримаєте індивідуальні рекомендації по харчуванню та фітнесу, найкраще підходять саме вашому організму.

Тест ДНК допомагає краще спланувати індивідуальну програму тренувань, в повній мірі використовує ваші фізіологічні можливості. ДНК-дослідження допомагає розкрити інформацію про те, на які види тренувань ваше тіло реагує найбільш ефективно. Ви можете скористатися перевагами технології генетичних досліджень, щоб отримати рекомендації щодо харчування, використання харчових добавок і фізичної активно, розроблених спеціально для вас.

Кому і коли необхідний такий тест?

Протягом багатьох років люди відчайдушно намагаються знайти чарівну дієту, яка могла б вирішити проблему ожиріння і діабету і була б корисна для всіх. Але, як правило, люди пробують десятки дієтичних підходів і зазвичай зазнають невдачі. Але ця невдача дуже часто біологічно обгрунтована, оскільки немає такої речі, як універсальна дієта.

Існують переконливі дослідження, які підтверджують, що людські тіла по-різному реагують на різні продукти, і що ці реакції можуть впливати на вибір раціону харчування таким чином, щоб мінімізувати ризик захворювання і сприяти зниженню ваги.

Наприклад, велике дослідження, опубліковане в журналі Cell, на якому засновано додаток для персоналізованого харчування DayTwo, показало, що рівень глюкози в крові у людей, що змінюється після вживання певної їжі, сильно варіюється. Іншими словами, той же самий шматок хліба, який змушує ваш рівень глюкози в крові стрімко зростати кожного разу після їжі, може чи впливати на рівень глюкози в крові вашого колеги з тим же раціоном. Це важливо знати, тому що різкі, постійні скачки і падіння рівня глюкози в крові пов'язані зі збільшенням ваги і хронічними захворюваннями, такими як діабет.

Таким чином, ДНК-тест може бути корисний:

  • людям, що страждають від ожиріння, діабету;
  • людям, в роду яких зустрічалися проблеми з вагою, діабет;
  • людям, які хочуть більше знати про своє здоров'я і можливі ризики.

Якщо батьки страждають від ожиріння, існує висока ймовірність, що їх діти також будуть страждати від цієї недуги. Однак вона не дорівнює 100%. Багато людей з ожирінням в своїх сім'ях мають нормальну вагу. І ви можете боротися з цією схильністю за допомогою правильного харчування і фізичних вправ.

Які гени відповідають за схильність до повноти?

В останні роки дослідження виявили значний внесок спадковості в визначення індексу маси тіла (ІМТ) і ожиріння. Фактично, це генетичний вплив може бути настільки значним, що, згідно з деякими дослідженнями, маса тіла і ожиріння на 65-80% зумовлюються генетичним складом людини.

Сьогодні дослідники зосереджені на двох основних типах ожиріння: моногенному і полігенною. Моногенне ожиріння є стан, при якому до ожиріння призводять специфічні мутації.

Полигенное ожиріння, з іншого боку, більш поширена форма ожиріння, що викликається комбінованим впливом кількох генетичних варіантів. У 2001 році дослідники виявили шість генів, пов'язаних з моногенним ожирінням і жодного гена полигенного ожиріння. У 2008 році це число виросло до восьми моногенних генів і чотирьох полігенних генів. Недавні дослідження виявили дев'ять генетичних локацій, безпосередньо пов'язаних з ожирінням, і 58 мутацій, які в сукупності впливають на цей стан. Зокрема, на ожиріння впливають:

  • мутації в гені FTO (підвищує ймовірність ожиріння на 20-30%, в порівнянні з людьми без мутацій в цьому гені);
  • мутації в генах LEPR, PRKCH, PACS1 і RMST (пов'язані з екстремальним ожирінням, мутації в цих генах підвищують ймовірність важкого раннього початку ожиріння в 1,42, 1,5, 1,22 і 1,67 рази відповідно).

Десятки інших генів також пов'язані з вагою. Деякі, наприклад, змушують одних людей просто накопичувати більше жиру, ніж інші, при однаковому образі життя.

Існують також варіанти генів, що грають роль в переробці продуктів нашим організмом. І дієта, яка враховує ці відмінності, може допомогти оптимізувати вагу і стан здоров'я. Наприклад, дослідження 2007 року, опубліковане в журналі Nutrition Journal, показало, що 73% пацієнтів, обстежених на 24 варіанта гена метаболізму і потім слідували дієті з урахуванням своїх результатів, втратили вагу через 300 днів.

Однак навіть якщо ДНК-тест виявив у вас ці мутації, це не привід засмучуватися. Ви можете щодня долати цю схильність, знаючи, як генетика може допомогти схуднути.

План харчування на основі ДНК аналізу

План питания на основе ДНК анализаЛюди, генетично схильні до ризику збільшення ваги і ожиріння, можуть використовувати інформацію, отриману в результаті аналізу ДНК. Він допомагає приймати більш обґрунтовані рішення і зміни в способі життя.

При правильному харчуванні і зміні способу життя можна досягти і підтримувати здорову вагу, навіть якщо у вас є схильність до ожиріння. Вже не один раз було доведено, що невеликі, але послідовні зміни в харчуванні, фізичних вправах, сні і харчових добавках можуть надати великий вплив на загальний стан здоров'я.

Що можна дізнатися з ДНК тесту на схуднення? Персоналізований звіт по ДНК-тесту дає інформацію, необхідну для адаптації програми по зниженню ваги. На відміну від дієт і готових планів харчування, програма, створена за результатами ДНК-тестування, пропонує індивідуальні рішення, що допомагають досягти здорового ваги, оскільки вони засновані на вашій унікальної генетичної інформації. Ви будете знати, яка кількість білків, вуглеводів, жирів вам необхідно, як і коли їх правильно вживати.

Однак слід розуміти, що ДНК-тест не призначений для діагностики, лікування або запобігання будь-яких захворювань. Генетика - це тільки один з факторів загального стану здоров'я: особисті звички, вплив навколишнього середовища та інші чинники також вносять свій внесок.

Після отримання результатів аналізу ДНК ми рекомендуємо обговорити їх з вашим лікарем, дієтологом і тренером, щоб зрозуміти, як скорегувати спосіб життя, щоб досягти здорового ваги і підтримувати його все життя.

Переваги проведення аналізів в лабораторії Медікал Геномікс Україна

Після отримання зразка лабораторія вивчить вашу ДНК і перевірить її на наявність певних генетичних маркерів, пов'язаних з вашим вагою, метаболізмом і типом статури. Використовуючи ці генетичні маркери, ми сформуємо персоналізований звіт з конкретними рекомендаціями, заснованими на результатах вашого генетичного тесту. Якщо вас цікавить ДНК тест і схуднення, ви можете звернутися до допомоги нашій лабораторії. Чому варто вибрати лабораторію Медікал Геномікс Україна:

  • зручно. Для того щоб пройти ДНК-тест для зниження ваги, вам потрібно тільки здати зразок свого ДНК. Ви можете зробити в одному з пунктів збору нашій лабораторії або замовити набір для домашнього забору біоматеріалу;
  • Якісно. У нашій лабораторії ми використовуємо тільки передове обладнання, а над дослідженнями працюють дві незалежні групи вчених під керівництвом двох докторів наук в генетиці;
  • Доступно. Ми пропонуємо одні з найнижчих цін на ринку генетичних досліджень.

Зателефонуйте нам, якщо у вас є питання або ви хочете зробити замовлення, - ми обов'язково вам допоможемо!

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.