Генетичний тест ДНК на спорідненість батьківства чи материнства в Києві - як він працює і скільки коштує?

Генетичний тест ДНК на спорідненість батьківства чи материнства в Києві - як він працює і скільки коштує?

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися? Медікал Геномікс Україна проводить різні генетичні тести і покладаючись на багаторічний досвід роботи дасть відповіді на це питання в статті.

Що таке тест на батьківство?

Тест на батьківство використовується для визначення батьківства або спорідненості на основі порівняння генетичних профілів обстежуваних. Найефективніший і широко використовуваний інструмент генетичної ідентифікації - це ДНК-тестування. ДНК - це унікальний генетичний код, який батьки передають дитині. ДНК-тести на встановлення батьківства засновані на дослідженні приблизно дюжини (16-24) генетичних маркерів, що знаходяться в різних місцях в геномі.

Коли слід проводити тест?

ДНК-тести на батьківство у Львові показані в будь-якій ситуації, коли є сумніви щодо особи біологічного батька дитини. Обстеження може проводитись тільки за згодою законних опікунів дитини. Якщо законні опікуни не дають згоди на обстеження, тести можуть бути призначені судом або прокурором. Зазвичай це відбувається у випадках спадкування, коли майбутній батько не визнає дитину або встановлюється аліментні зобов'язання. Якщо аналіз ДНК призначений судом, під час тесту має бути присутня мати дитини.

В разі подачі заяви в суд про встановлення батьківства, особа уповноважена проводити експертизу, збирає матеріали в присутності свідків, і вся процедура повинна бути записана разом з ідентифікацією осіб, що беруть участь в експертизі.

Ця необхідність дотримуватися процедури не виникає, коли тестування проводиться в приватному порядку.

Як встановлюється батьківство?

Матеріал для ДНК-тестування складається з мазків з внутрішньої сторони щоки, зразків крові. Кров можна замінити іншим біологічним матеріалом дитини, наприклад нігтями. Зразки матеріалів для судових цілей повинні бути зібрані у трьох осіб - дитини, матері і передбачуваного батька. У разі тесту для особистих цілей, матеріал від матері не потрібно (досить для тесту матеріалу від передбачуваного батька і дитини). Після збору зразки відправляються в лабораторію для аналізу генетичного коду.

Чи можна пройти тест на батьківство до народження дитини?

Іноді тест на батьківство проводять під час вагітності. Більш безпечний метод перевірки на батьківство під час вагітності - здати аналіз крові матері. Зібраний матеріал може містити клітини плоду, що дозволяють провести тест. Виділення ДНК дитини з крові матері не несе ризику ні для матері, ні для плоду. Аналізи крові можна здавати вже на 9-10 тижні вагітності. Потім у передбачуваного батька дитини береться фрагмент генетичного матеріалу, наприклад мазок з щоки.

Як порівнюється ДНК?

Генетичні маркери - це нуклеотидні послідовності, які характеризуються високою унікальністю і варіабельністю, тобто поліморфізмом, ідентифікація яких дозволяє оцінити генетичну різноманітність популяції. Генетичний профіль, що складається з досить великої кількості маркерів, стає характерним для даної людини. Дитина отримує половину свого генетичного матеріалу від матері, а половину - від батька.

Завдяки генетичним профілів двох людей можна визначити на основі індивідуальних маркерів, яка частина алелей профілів є спільною через їх походження. Виходячи з цього, можна оцінити ступінь спорідненості між цими людьми: кількість загальних і різних алелей генетичних маркерів в рамках досліджуваної панелі в матеріалі від обстежених осіб визначає, підтверджено або виключено батьківство або спорідненість. На основі частоти окремих алелей в популяції можна виразити взаємозв'язок в числовому значенні.

Скільки коштує тест на батьківство в лабораторії  Києва?

Якщо ви хочете провести тест на батьківство, ціна залежить від лабораторії, в якій проводиться тест, але не впливає на якість виготовлення. Якість лабораторії Медікал Геномікс Україна можна оцінити на підставі свідоцтва про акредитацію випробувальної лабораторії. Тест дозволяє підтвердити батьківство з ймовірністю вище 99,99% (т.зв. так звана `` межує з упевненістю '') або виключити батьківство на 100%. Якщо буде потрібно тест на батьківство, ціна, підготовка до тесту і спосіб відправки результату (особисто, по звичайній пошті або по електронній пошті) визначаються конфіденційно.

Під час перевірки батьківства ціна може також залежати від того, чи проводиться експертиза на замовлення суду або вона проводиться в приватному порядку. Зазвичай вартість коливається від 4000 до 11000 гривень. Різниця може бути пов'язана з необхідністю дотримуватися відповідні процедури і надавати додаткову зворотний зв'язок.

Як швидко можна отримати результати?

Результати тесту на батьківство зазвичай доступні приблизно через 6-7 робочих днів. У деяких лабораторіях можна швидше отримати результат, але тоді ціна може вирости.

Якщо вам необхідно пройти тест на батьківство, зверніться до найближчого відділення діагностики або зателефонуйте на нашу гарячу лінію для отримання всієї необхідної інформації. Дослідження в області генетичних тестів в Медікал Геномікс Україна, Київ, Одеса, Дніпро - це якість і гарантія повної конфіденційності!

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.