Генетичні тести: як це працює і коли вони потрібні. ДНК аналіз дослідження на генетичні хвороби, види тестів

Генетичні тести: як це працює і коли вони потрібні. ДНК аналіз дослідження на генетичні хвороби, види тестів

Якщо ви ставите питанням: в чому переваги ДНК-тестування і навіщо його робити, ця стаття призначена для вас.

Генетичні тести являють собою лабораторний аналіз ДНК, щоб підтвердити або виключити виникнення в ній змін, таких як поліморфізм або мутації. Інформація, що міститься в нашій ДНК, визначає наше здоров'я - виникнення захворювань, підвищений ризик їх розвитку, реакцію нашого організму на ліки і продукти харчування або носій мутацій, які не викликають у нас ніяких недуг, але можуть призвести до серйозних захворювань потомства.

Ці дослідження мають ряд переваг:

 • виконуються тільки один раз в житті (оскільки ДНК ніколи не змінюється, результат завжди є дійсним),
 • їх можна робити в будь-якому віці,
 •  
 • немає протипоказань до їх виконання,
 • вони дуже надійні і ефективні (більше 99%) - хибнопозитивні або негативні результати вкрай рідкісні,
 • знання про генетичну схильність підвищують ефективність терапії,
 • надають значний обсяг інформації про здоров'я,
 • дозволяють на ранньому етапі проводити профілактику, адаптуючи харчування і спосіб життя до ДНК.

Що дають пацієнтові конкретні генетичні тести?

В Медікал Геномікс - Дніпро, Одеса, Харків, Львів кращі фахівці пропонують можливість проведення різних тестів ДНК. Кожен з них має різне застосування і дає пацієнтові різні переваги: ​​

 • ДНК дослідження на рак ❱ Можливість проведення протиракової профілактики
 • ДНК тести на харчову непереносимість ❱ Дотримання дієти, яка виключає шкідливі інгредієнти
 • Нутрігенетичні тести ❱ Складання оптимального плану харчування
 • Передпологові тести ❱ Ранній початок лікування і підготовка до догляду за дитиною
 • Діагностика після викидня ❱ Здійснення лікування причин викидня
 • Тести на безпліддя ❱ Лікування безпліддя і збільшення шансів на нормальну вагітність
 • Тести на батьківство ❱ З'ясування біологічного батьківства дитини

Переваги дослідження № 1. Тест ДНК на рак

Завдяки такому тесту можна оцінити ймовірність виникнення злоякісних новоутворень. Зміни, що підвищують ризик розвитку цих станів, включають, крім іншого, мутації в генах:

 • BRCA1, BRCA2 - сильно підвищують ризик раку грудей і яєчників, а також раку простати;
 • CHEK2 - пов'язаний з більш високою ймовірністю розвитку раку прямої кишки, нирок, щитовидної залози, простати і грудей.
 • TP53 - збільшує ризик розвитку раку грудей, наднирників, раку мозку, лейкемії і міоми.

Усвідомлення власної схильності до захворювання має велике значення - воно дозволяє вжити відповідних профілактичних заходів, щоб знизити ризик захворювання до мінімуму або виявити захворювання на ранній стадії, дозволяючи повністю одужати.

Переваги дослідження №2. Тести на харчову непереносимість

Завдяки цим тестам можна діагностувати у пацієнта спадкову харчову непереносимість, запідозрену фахівцем через наявність специфічних симптомів. Такі реакції гіперчутливості включають стійку непереносимість глютену (целіакія), лактози (первинна гіполактазія) і фруктози (фруктоземія), що пов'язано з наявністю поліморфізмів в певних генах.

Таким чином, ці тести дозволяють:

 • з'ясувати точну причину недуги,
 • встановити остаточний діагноз,
 • швидше провести відповідну терапію - дієта, що обмежує або усуває шкідливий продукт.

Переваги дослідження № 3. Нутрігенетичні тести

Обсяг включає, серед іншого, аналіз генів, відповідальних за метаболічні процеси жирів, вуглеводів, вітамінів, антиоксидантів, за виведення токсинів і вільних радикалів з організму, за схильність до ожиріння та інших захворювань, пов'язаних з харчуванням, а також аналіз на харчову непереносимість і гіперчутливість. Завдяки їх реалізації можна розробити дієту відповідно до нашої ДНК.

Переваги дослідження №4. Пренатальне (допологове) тестування

Це різновид діагностики, яка проводиться під час вагітності для оцінки здоров'я плоду, що розвивається. Серед пренатальних тестів виділяють наступне:

 • неінвазивні тести - визначають ризик того чи іншого відхилення.

Переваги дослідження №5. Діагностика після викидня.

Діагностика після викидня дозволяє дізнатися про наявність відхилень у вигляді хромосомних аберацій. У разі переривання вагітності необхідно визначити причину, щоб за допомогою відповідної терапії було можливо правильне протягом наступної вагітності і народження здорового потомства.

Переваги дослідження 6. Тестування на безпліддя

Безпліддя - це захворювання, яке вражає багато пар і може бути викликано різними розладами з боку жінки, чоловіки або обох партнерів. Джерело проблеми може бути, серед іншого, в генах, здоров'я або спосіб життя. Аналіз ДНК на безпліддя визначає найбільш поширені генетичні причини. Проведення такої діагностики дозволяє лікарю розробити відповідну форму терапії, завдяки якій пара зможе стати батьками.

Переваги тесту № 7. Тест на батьківство, Київ

Встановлення батьківства полягає в порівнянні профілів дитини і біологічного батька. Завдяки цим тестам ДНК в Києві можна встановити батьківство - воно або завжди виключено на 100% або підтверджується з імовірністю більше 99,9999%.

Знайдіть ДНК-дослідження для себе

Виконайте пошук на сайті або зателефонуйте нам, і ми допоможемо вам підібрати їх у кожному місті України і області: Київ, Одеса, Львів, Луцьк, Рівне, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Вінниця, Житомир, Чернігів, Чернівці, Черкаси, Суми, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Дніпро, Кривий Ріг, Кропивницький, Маріуполь, Полтава, Харків.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.