Генетичні дослідження в Києві та області - здати ДНК аналіз на генетику у медичному центрі

Генетичні дослідження в Києві та області - здати ДНК аналіз на генетику у медичному центрі

У кожної людини індивідуальний генотип. Буває, що він визначає деякі захворювання, які потім називаються спадковими, але ще більшу кількість захворювань він визначає схильність до виникнення певних порушень, коли вони супроводжуються відповідними – зазвичай шкідливими – факторами навколишнього середовища. Генетичні дослідження – це сучасний «інструмент» у діагностиці та лікуванні багатьох захворювань. Завдяки їм можна вивчити взаємну кореляцію окремих генів, визначену в тестах, що дає дієтолога, лікаря і, насамперед, пацієнту конкретні рекомендації щодо подальшої діагностики або управління харчуванням.

Генетичне тестування часто рекомендується для перевірки ризику певних захворювань. Також воно дає можливість підтвердити або виключити будь-які генетичні дефекти плоду. Тест ДНК особливо рекомендується людям, які за сімейними обставинами можуть мати схильність до розвитку раку. Скільки коштує генетичний тест та як він працює? Медікал Геномікс відповідає на важливі питання щодо ДНК-тестів в Україні.

Що таке генетичний тест?

Цей тест вивчає послідовність ДНК, щоб знайти зміни, які можуть спричинити певні захворювання. Генетичні дослідження надають інформацію про гени та хромосоми. Вони можуть мати такий характер:

  • ДНК-діагностика, виявлення генетичних аномалій, що є причиною вже наявних симптомів;
  • прогнозуючий тест шляхом виявлення генетичних варіантів, пов'язаних з порушеннями, які можуть проявитися у пізнішому віці (у такий спосіб оцінюється ризик розвитку захворювання або передачі його дітям).

Проведення генетичних тестів може дати відповіді на поточні чи майбутні проблеми, тому важливо, щоб вони розглядалися як ключовий елемент у турботі про здоров'я.

Види генетичних тестів у Медичному центрі Медікал Геномікс Україна

Одні з тестів ДНК, Аналіз ДНК у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області, запропонованих Медичним центром Медікал Геномікс, - це генетичні тести на рак, які перевіряють спадкову схильність до неопла. , також профілактичні, фармакологічні тести, ДНК-тестування на батьківство та багато іншого.

Завдяки тестуванню ДНК ми допомагаємо нашим клієнтам:

  • Уникати багатьох захворювань, у тому числі пов'язаних з дієтою (діабет, гіпертонія, інфаркт, інсульт, остеопороз);
  • Отримати гарну фігуру;
  • Отримати та підтримувати здоров'я, оптимальну масу тіла;
  • Правильно харчуватися відповідно до ДНК, при хронічних захворюваннях.

Як проводиться генетичне тестування?

Перед тестом ДНК не потрібно спеціальної підготовки, наприклад, за допомогою правильної дієти або припинення прийому ліків, що постійно приймаються. Пацієнт може виконувати тести в будь-який час дня.

Як саме виглядає ДНК-тест і скільки днів потрібно, щоб отримати результат?

Генетичні тести полягають у взятті зразка у пацієнта, виділенні ДНК та зчитуванні її послідовності на спеціальній машині. Це дозволяє виявляти зміну послідовності ДНК порівняно з еталонною послідовністю (правильна еталонна послідовність). ДНК можна виділити зі зразка крові або мазка зі слизової оболонки ротової порожнини (всередині щоки), залежно від необхідної методології.

ДНК-тести, Україна: інтерпретація результатів

Зміни у геномі людини можна вивчати кількома способами. Існують генетичні тести, які виявляють зміни у кількості та структурі хромосом, та тести, які виявляють однонуклеотидні зміни у послідовності ДНК.

Ці зміни інтерпретуються вченим у контексті клінічної картини, представленої пацієнтом та лікарем. Інтерпретація результатів генетичного тесту залежить від точної клінічної картини, яка включає стать пацієнта, вік, сімейний анамнез та вік появи симптомів (якщо такі є).

Коли варто зробити ДНК-тест – аналіз ДНК у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлик Київської області?

Генетичний тест може відповісти на питання щодо проблеми зі здоров'ям людини або про симптоми невідомого походження. Він також може надати інформацію про генетичну схильність (тобто ймовірність розвитку у людини певного захворювання), особливо у людей з сімейним анамнезом певних захворювань, таких як рак. Якщо у вашій родині в анамнезі були генетичні порушення, у вас є сильна сімейна історія раку або ви самі страждаєте на це захворювання, це є першим показанням для тестування.

Ризик раку - коли складати аналізи?

ДНК-тести можна проводити у будь-якому віці. Наша ДНК структура однаковаа протягом усього нашого життя, тому за результатами генетичного тестування її можна проводити як у пренатальному періоді, ранньому дитинстві, так і в дорослому віці.

Однак у разі будь-яких підстав підозрювати сімейну схильність, наприклад, до розвитку раку яєчників, раку грудей, раку простати, раку підшлункової залози або іншого раку, чекати не варто. Чим раніше буде проведено генетичний тест, тим раніше можна буде застосувати відповідну профілактику, тому людям, чиї батьки, дідусі та бабусі чи інші родичі хворіли на рак, рекомендується якнайшвидше проконсультуватися з генетиком та виконати тест ДНК, Вінниця.

Генетичні дослідження в Медичному центрі Медікал Геномікс: що нас відрізняє?

Комплексне медичне обслуговування та генетичне консультування - лікарі-експерти проведуть пацієнтів через діагностичний процес і нададуть відповідну інформацію про генетичні тести та генетичні порушення.

Генетичні тести виконуються за допомогою технології секвенування наступного покоління. На відміну від інших комерційно доступних тестів, в яких аналізуються один або кілька генів, цей метод дозволяє аналізувати всю послідовність, що кодує, а також важливі фрагменти некодуючої послідовності окремих генів. Вони можуть містити патогенні зміни (варіанти), які можуть призвести до розвитку пухлинних захворювань.

Аналіз даних секвенування проводять досвідчені генетики, в результаті чого ви отримаєте надійні результати.

Я хочу зробити генетичний тест, але з чого почати?

  1. Зателефонуйте нам і домовтеся про консультацію генетика або іншого лікаря, який спеціалізується на цьому захворюванні.
  2. Лікар проведе медичну співбесіду і вибере для вас найбільш підходящий тест.
  3. У пункті збору матеріалу або вдома медсестра візьме вашу кров і відправить її до лабораторії.
  4. Час очікування результату становить до 10 робочих днів, залежно від типу панелі генетичного тестування. Ви можете отримати результати як в лабораторії, так і електронною поштою.

Вам потрібна допомога, додаткова інформація? Напишіть нам! Ми відповімо в найкоротші терміни та допоможемо вам зробити якісне ДНК-тестування.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.