Генетичні ДНК-тести в Україні, генетичні схильності (ДНК-діагностика) - здати аналізи у Києві та області

Генетичні ДНК-тести в Україні, генетичні схильності (ДНК-діагностика) - здати аналізи у Києві та області

Щороку в Україні спостерігається помітне зростання інтересу до генетичних досліджень, спрямованих на виявлення генетичних мутацій, що ведуть до розвитку раку. Їхнє проведення має двояку користь: вони є добрим способом виявлення людей з підвищеним ризиком спадкового раку і є відправною точкою для сучасних індивідуалізованих методів лікування.

З тих пір, як у 2003 році став відомий повний геном людини, генетикам вдалося ідентифікувати близько чотирьохсот генів (онкогенів та генів-супресорів) найбільш поширених видів раку епітеліальної тканини, таких як рак легень, товстої кишки та грудей.

Перевірте, що ви успадкували

Підраховано, що у 30 відсотків випадків рак виникає внаслідок спадкової схильності. Батьки наділяють своїх дітей генами, і передача ознак від покоління до іншого називається успадкуванням. Проте діти є точними копіями своїх батьків. Наші гени схильні до змін, так званих мутацій. Якщо мутація відбувається в гені, важливому для клітини, він може перепрограмувати його долю, наприклад, прискорити його зростання та поділ. Пошкоджений ген, що мутував, може перетворити нормальну клітину на злоякісну. Гени, що мутували, передаються у спадок майбутнім поколінням, збільшують ризик серйозних захворювань у їх носіїв. Люди, у яких діагностовано рак, можуть побачити, чи він розвинувся в результаті генетичної мутації і чи можуть вони передати її своїм дітям. З іншого боку, близькі родичі людини з підтвердженою наявністю генів, що мутували, можуть пройти ДНК-тести і з'ясувати, чи є вони носіями.

Прийміть превентивні заходи

Людина з позитивним результатом тесту на наявність гена, що мутував, повинна вжити інтенсивних профілактичних заходів. Профілактична програма спрямована на усунення шкідливих факторів навколишнього середовища та виявлення можливих захворювань якомога раніше. Лікар і пацієнт можуть також ухвалити рішення про профілактичне видалення органу, в якому імовірно розвиток раку. Сучасна медицина дозволяє успішно лікувати багато видів раку. Заради власного здоров'я не уникайте генетичних тестів.

Профілактичне обстеження ДНК для здорових людей

У разі здорових людей ДНК-тести, у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику Київської області, відіграють профілактичну роль - якщо в сім'ї були випадки раку, варто перевірити, чи піддаються чи ви вищому ризику розвитку раку через генетичні причини, і, при необхідності, застосувати відповідні профілактичні заходи, наприклад, скринінгові тести.

Генетичний матеріал для ДНК-тесту, замовити ДНК-тест у Києві, Білій Церкві, Борисполі, Боярці, Василькові, Вишгороді, Обухові, Українці, Кагарлику Київської області виділяється з крові або слини пацієнта. Однак навіть у разі відсутності генної мутації та з урахуванням складності процесу розвитку пухлинного захворювання основою для віднесення до групи високого ризику, як і раніше, є достовірний анамнез та клінічні тести.

У разі людей з раком генетичне тестування зазвичай пов'язане із сучасними методами лікування, тобто індивідуальними методами лікування. Однак ці дослідження найчастіше проводяться лише щодо певних генів чи генних послідовностей. Простіше кажучи, річ у тому, що ці дослідження спрямовані на те, щоб підібрати пацієнтові конкретне лікування. Найбільш відомі тести цього типу включають тести для оцінки мутацій у генах RAS (для колоректального раку), EGFR (для раку легень) та рецептора HER-2 або HER2 (для раку грудей та раку шлунка).

Однак у світі медичної науки дедалі більше місця приділяється новому підходу до пацієнта, тобто дослідженням, спрямованим на зіставлення ліків із генетичним профілем раку у конкретного пацієнта. І тут необхідні мультигенні дослідження, у яких насамперед виявляються генні мутації. Матеріалом для цього дослідження є біопсія пухлини.

Результати генетичних тестів отримані і що далі?

Знання про наявність додаткових патогенних мутацій, залучених у процес утворення раку, або їх відсутність уже сьогодні є основою для кваліфікації пацієнта до стандартних методів таргетної терапії. Це також може призвести до включення пацієнта до клінічного дослідження із застосуванням молекулярно-таргетних препаратів, а в майбутньому може стати основою для впровадження нових методів таргетного лікування, які в даний час знаходяться на стадії клінічних випробувань.

У більшості європейських центрів у рамках рутинного тестування на мутацію генів перевіряються від одного до двох генів. В Україні дослідження генних мутацій проводить зокрема компанія Медікал Геномікс, яка аналізує від 6 до 58 можливих генних мутацій. На основі результатів тесту пацієнт і лікар одержують звіт з описом виникаючих мутацій і, крім того, список індивідуалізованих методів лікування, які можуть бути ефективними для пацієнта, який має саме таку мутацію (остаточне рішення про необхідність лікування виробляє лікар, який інтерпретує генетичний тест).

Комплексні діагностичні ДНК-програми в Медікал Геномікс Україна:

Аналіз генів, що впливають на правильне харчування організму. Широкий аналіз генів, що впливають на правильне харчування організму та підтримання здорової, стрункої фігури. Персональна дієта, сумісна з ДНК!

Тести можуть включати аналіз ДНК на хворобу Крона та два аналізи харчової непереносимості: ДНК-тест на глютен та лактозу. Результати аналізів супроводжуються рекомендаціями: як діяти, щоб запобігти захворюванню та як діяти максимально ефективно при виникненні захворювання або ризику. Замовте тест ДНК онлайн або дізнайтесь більше у спеціаліста Медікал Геномікс Україна.

Ефективні тренування та правильне харчування. Досягніть оптимальних спортивних результатів! Аналіз понад 52 генів визначає вашу вроджену схильність до силового спорту або спорту на витривалість і, таким чином, дозволяє вам правильно керувати своєю спортивною кар'єрою!

Ми підтримуємо вас у боротьбі з вірусом! План харчування, настільки ж унікальний, як і ваша ДНК - це ефективний спосіб боротьби з вірусами за допомогою імунної дієти, адаптованої до вашого генотипу. Завдяки цьому дослідженню ви уникнете продуктів, які шкодять вам, визначте ваші індивідуальні потреби в мікро- та макроелементах, забезпечте правильну детоксикацію організму і, як наслідок, зведете до мінімуму ризик захворювань та вірусів, які їх викликають, та забезпечите себе довготривалим охороною здоров'я.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.