Генетичні ДНК дослідження в Києві - перевірте, що приховано в ваших генах

Генетичні ДНК дослідження в Києві, медичні центри Медікал Геномікс Україна - перевірте, що приховано в ваших генах

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації. Завдяки генетичним тестам ви можете, серед іншого, перевірити, чи містить ваш генетичний матеріал зміни, що призводять до розвитку різних захворювань, а також визначити носія відхилень, які не викликають ніяких симптомів у батька, але можуть призвести до розвитку серйозних захворювань у потомства.

Генетичні тести - надійний діагностичний і профілактичний метод, тому їх все частіше рекомендується проводити. У медичних центрах партнерів Медікал Геномікс Укриана ви можете проводити генетичні тести в приватному порядку, швидко і без черг - завдяки чому ви отримаєте безцінну інформацію про своїх генах і здоров'я. Знання результатів генетичних тестів дозволить вам значно знизити ризик розвитку багатьох серйозних захворювань в майбутньому, в тому числі раку.

Чому варто зробити ДНК тест?

Генетичні дослідження - це метод, за допомогою якого можна отримати інформацію, важливу для здоров'я людини. Це дозволяє виявити наявність генетичних змін, успадкованих від предків (наприклад, мутацій або поліморфізмів), що відбуваються в нашій ДНК. Інформація, що міститься в генетичному матеріалі, визначає наше здоров'я - розвиток хвороб, схильність до їх виникнення, шанс мати здорове потомство або те, як наш організм реагує на дію певних ліків. Матеріал ДНК, необхідний для генетичного тестування, отримують із слини пацієнта і аналізують за допомогою лабораторних методів (наприклад, секвенування).

Великою перевагою генетичного тестування є те, що його проводять тільки один раз в житті і немає необхідності його повторювати. Результат такого тесту також не залежить від поточного стану пацієнта, його можна проводити в будь-якому віці і немає протипоказань для його виконання (наприклад, вагітність) - генетичне тестування дозволить вам виявити мутацію, яка завжди буде присутній у вашій ДНК. Генетичне тестування також більш надійно і ефективно в порівнянні з іншими лабораторними методами, оскільки хибнонегативні або позитивні результати вкрай рідкісні.

Що допомагають виявити генетичні тести?

Звичайно, ДНК-тест на схильність до раку - не єдине застосування цього методу. Нижче ви знайдете список захворювань, на які ви можете пройти генетичне тестування - в Медікал Геномікс Укрина в Києві. Ознайомтеся з нашими пакетами!

Генетичне тестування на схильність до раку

Чи є у вас високий ризик розвитку раку в ваших генах? Такому ризику піддається близько 5% досліджуваних нами людей. Варто знати! Ви можете не захворіти на рак або ж знайти його на стадії, коли можна вилікувати. Це те, що ми робимо - ми досліджуємо гени за допомогою секвенування і даємо точні рекомендації відповідно до поточних знаннями.

Пацієнтам з високим ризиком розвитку захворювання надається безкоштовна генетична консультація.

Зробити ДНК-тест на харчову непереносимість - пакет генетичного тестування - Київ

У пакет входять генетичні тести для виявлення таких захворювань, як:

 • Целіакія - у людей, які страждають на целіакію, після вживання продуктів, що містять глютен, з'являються різні симптоми, що ускладнює постановку швидкого діагнозу лікарем;
 • Гемохроматоз - це порушення обміну речовин, що полягає в надмірному всмоктуванні заліза з їжі. Симптоми включають біль в суглобах, розлади травлення, збільшення печінки, порушення серцевого ритму і лібідо;
 • Непереносимість лактози.

Перевіряються гени в вищевказаному пакеті: HLA-DQ2, HLA-DQ8, CLT, HFE. Харчова непереносимість часто супроводжується такими недугами, як метеоризм, діарея, запор або хронічна втома.

Здорова контрацепція - Пакет генетичного тестування

Пакет досліджує ризик розвитку:

 • тромбозу (вроджена тромбофілія),
 • передчасного виснаження яєчників.

Мутація гена F5 і F2 збільшує ризик тромбозу, мутація гена BRCA1 становить 70% ризику розвитку раку грудей, а наявність гена BRCA1 пов'язано з ризиком розвитку раку яєчників. При діагностиці передчасного виснаження яєчників досліджується мутація в гені FMR1.

Здорове материнство - генетичні дослідження в приватному порядку в Києві та Київській області

Генетичні тести ДНК надають важливу інформацію для планування сім'ї - завдяки їм можна визначити ризик народження дитини з аутосомно-рецесивними захворюваннями. Якщо буде підтверджено, що обоє батьків є носіями хвороби, вони можуть дізнатися якомога більше про хвороби, а також дізнатися про її лікуванні і про пренатальних тестах для перевірки стану дитини під час вагітності.

Генетичні тести дозволяють виявити схильність до спадкових захворювань, таким як:

 • кістозний фіброз,
 • фенулокетонурія,
 • синдром ламкої Х-хромосоми,
 • вроджена втрата слуху.

Дане обстеження проводиться неінвазивним методом. Не їжте, не паліть, що не жуйте жувальну гумку і не чистите зуби за годину до обстеження.

Чи плануєте зробити генетичний тест? Здійсніть візит в одну з лабораторій Медікал Геномікс Україна або скористайтеся можливістю здати ДНК аналіз (тест ДНК Київ) з ​​виїздом додому. Наші лабораторії знаходяться в кожному українському місті, в кожному регіоні і області України.

Дослідження генів - з чого почати?

 • Почати сеанс.
 • Заповніть свої особисті дані.
 • Сплатіть обстеження, запишіться на прийом або замовте генетичний тест на будинок.
 • Чекайте результати тестування.

В залежності від результату аналізу ДНК, ми також запросимо вас на консультації про генетику, ми розповімо, що робити, щоб не захворіти.

ДНК-тести - лабораторії Києва - забронюйте візит в медичний центр партнерів Медікал Геномікс Україна прямо зараз! Ви можете зв'язатися з нами найбільш зручним для вас способом:

по телефону, по електронній пошті або за допомогою сайту.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.