ДНК тестування на походження людини - здати аналіз ДНК в мережі лабораторій Медікал Геномікс Україна

ДНК тестування на походження людини - здати аналіз ДНК в мережі лабораторій Медікал Геномікс Україна

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати. Простіше кажучи, генетичне тестування - це вивчення генетичного матеріалу людини. Воно дозволяє виявляти зміни в ДНК, які можуть вплинути на здоров'я людини.

Але і, крім цього, в нашій ДНК багато інформації. Зрештою, ви знаєте, що ДНК одного покоління успадковується іншим? Використання успадкування генетичного матеріалу дозволяє проводити і інші, нові дослідження. Наприклад, ви можете дізнатися, звідки ваші прабабуся і дідусь або з якою демографічної групою ваша ДНК найбільше відповідає. Результат такого тесту дає вам унікальну виставу про походження ваших предків, ви отримаєте уявлення про своє етнічне походження.

У жінок дві хромосоми X, а у чоловіків - хромосома X і хромосома Y. Чоловіки можуть перевіряти наявність хромосоми Y, завдяки чому вони дізнаються своє походження. І у чоловіків, і у жінок Х-хромосома дає інформацію про материнський походження. В обох випадках можливо простежити лінію бабусь і дідусів до гаплогрупи, завдяки чому можна уважно вивчити своє походження, провівши ДНК-тест.

Ваша гаплогруппа може бути, наприклад, «південноєвропейської», «африканської» або «азіатської». Завдяки цьому тесту можна навіть виявити спорідненість з відомими історичними особистостями. Ви можете зробити це самостійно, потерши внутрішню сторону щоки косметичної паличкою, щоб абсолютно безболісно зібрати зразок ДНК. Вам це цікаво? Пройдіть ДНК тестування на походження і дізнайтеся цікаві і захоплюючі речі про своє походження! Ви можете замовити цей тест у нас, в мережі лабораторій Медікал Геномікс - в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі.

Результат тесту ДНК

Генетичний тест дає безліч результатів:

- Ваша гаплогрупа;

- Карта подорожі ваших прабабусь і дідусів;

- Варто дізнатися про вашу гаплогрупи, наприклад для того щоб отримати інформацію, де в світі вона має своє коріння і які особистості з цієї групи відбуваються.

Що таке ДНК-тест на спорідненість, родовід, на походження людини?

Генетичне тестування ДНК може виявити секрети походження, приховані в ДНК. Завдяки такому унікальному дослідженню ви зможете більше дізнатися про себе і своє минуле. Генеалогічне дослідження дозволяє зробити висновок про походження наших родичів з далекого минулого - навіть тисячі років. Вказавши свій гаплотип (генофонд, успадкований від одного з ваших батьків), ми визначимо, до якої гаплогрупи ви належите і, отже, яке ваше біогеографічне походження.

Коли варто проводити ДНК тестування на походження людини (генеалогія по ДНК)?

Генеалогічні тести ДНК можна використовувати в багатьох ситуаціях:

  • Як пізнавальний інструмент - дозволяє отримувати інформацію про ваших предків для «захоплених історією» членів вашої родини, прихованої в ДНК.
  • Як науковий інструмент - підтвердити або пролити нове світло на дослідження історичних джерел генеалогічного древа.
  • Як навчальний інструмент - для батьків, які хочуть познайомити своїх дітей з роллю ДНК в процесі успадкування.

Ваша ДНК може містити інформацію, яку не можна знайти при дослідженні генеалогічного древа з використанням історичних джерел.

DNA Genealogy Test - проводиться для визначення біогеографічного походження предків. Якщо ви цікавитеся сімейно-історичними дослідженнями і хочете дізнатися більше про себе, цей тест може дозволити вам проникнути в минуле, що відображає ваше генетичне походження.

Який тест мені підходить?

Ми пропонуємо два варіанти перевірки походження. Ми проводимо аналіз варіабельності: ДНК Y-хромосоми (батьківська лінія) або мітохондріальна ДНК (материнська лінія).

Дослідження етнічного походження по лінії батька, визначення гаплогрупи у чоловіків (тестування Y-хромосоми) - досліджуються тільки представники чоловічої лінії. Ми вивчаємо генетичні маркери на Y-хромосомі, тобто ті, які передаються у спадок від батька до сина. По чоловічій лінії родичі мають таку ж послідовність Y-хромосоми, визначеним шляхом ідентифікації маркерів Y-STR.

Дослідження етнічного походження по лінії матері, визначення гаплогрупи у жінок (тестування mtДНК) - можуть проходити тестування як жінки, так і чоловіки. Генетична інформація, що міститься в мітохондріальної ДНК, має кілька унікальних характеристик. По-перше, вона певним чином передається з покоління в покоління - завжди успадковується від матері. Так що, все родичі по жіночій лінії мають однакову послідовність mt-ДНК.

Какой тестовий матеріал потрібен на аналіз походження?

Зазвичай матеріал для аналізу ДНК являє собою мазок з внутрішньої сторони щоки. Ця процедура абсолютно безпечна і безболісна. Мазок можна взяти самостійно, використовуючи комплект, відправлений з інструкціями.

Як виглядає результат і думка про походження ДНК-дослідження?

Ви отримаєте письмовий звіт про дослідження походження, що містить необхідну інформацію, щоб полегшити розуміння і читання результатів.

На підставі результатів генетичного аналізу STR-локусів Y-хромосоми (дослідження по батьківській лінії) або ділянок мтДНК HV1 і HV2 (дослідження по материнській лінії) ми віднесемо отриманий генетичний профіль до відповідної гаплогрупи. Ми також додаємо докладний опис гаплогрупи, яке спрощує розуміння і читання результатів.

Експертиза походження в Дніпрі, Львові, Києві - Тест ДНК, що показує походження предків.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.