ДНК-тестування на батьківство та материнство (спорідненість): тести на аналіз ДНК та їх ціна

ДНК-тестування на батьківство та материнство (спорідненість): тести на аналіз ДНК та їх ціна

Якщо ви сумніваєтеся у своєму біологічному батьківстві або підозрюєте, що можете бути біологічним батьком дитини, виконайте простий генетичний тест на батьківство. Він дозволяє на 100% виключити батьківство або підтвердити його з достовірністю понад 99,9999%.

Як пройти ДНК-тестування на батьківство приватно?

Приватне тестування ДНК, Київ на батьківство широко представлене на ринку. Завдяки цьому його можна провести у лабораторіях Медікал Геномікс по всій Україні у багатьох пунктах, а також із викликом додому, що дозволяє провести тест, не виходячи з дому. З іншого боку, результат приватних тестів на батьківство ДНК виходить протягом 7 днів. У більшості випадків ДНК-тести на батьківство проводять у пунктах лабораторії.

На чому ґрунтуються тести на батьківство?

Генетичне тестування на батьківство відрізняється від інших генетичних тестів тим, що порівнює генетичний матеріал кількох людей один з одним - це можливо, тому що дитина успадковує ДНК у рівних частинах від біологічної мами чи тата. Лабораторний аналіз полягає у виявленні певних фрагментів у ДНК піддослідних, які називаються генетичними маркерами.

Тест на батьківство полягає в порівнянні 24 генетичних маркерів між собою - їхня відповідність підтверджує батьківство, а відмінності як мінімум у чотирьох маркерах виключають батьківство і дозволяють його заперечувати.

Як беруться зразки для тестування ДНК на батьківство?

Найпоширеніший джерело генетичного матеріалу для ДНК-тесту на батьківство, Київ - мазки. Вони виконуються розтиранням внутрішньої частини щоки кінчиком тампона. Мазок натирає клітини слизової оболонки, у тому числі можна назвати ДНК. Однак для взяття мазка потрібна деяка підготовка, важливо уникнути забруднення ротової порожнини за дві години до мазка. Тому в цей час не можна їсти, пити, курити, чистити зуби та жувати жувальну гумку.

У деяких пунктах збору матеріалу можуть проводитися тести ДНК на батьківство, Львів за допомогою збору зразків крові – у цьому випадку збір може проводитись лише на місці. На відміну від багатьох аналізів крові, в цьому випадку немає необхідності бути натщесерцем, оскільки сама по собі їжа не впливає на здатність виділяти ДНК із крові.

У разі дослідження, зробленого в лабораторії, вам не потрібно турбуватися про саму техніку, оскільки нею займається спеціалізований персонал. Щоб підготувати зразки самостійно та отримати надійний результат, заздалегідь уважно вивчіть інструкцію, що додається. ДНК-тестування батьківства, Одеса поштою дуже часто ґрунтується на мікрослідах, які можна легко отримати без участі будь-кого. Це фрагменти, що містять ДНК, які походять з людського тіла та можуть бути взяті з об'єктів. Так для ДНК-тесту на батьківство, Вінниця використовується слина, волосся, фрагменти епідермісу, плями крові - їх можна отримати з гребінця, зубної щітки, недопалка, жувальної гумки, соски-пустушки і т. д. - сліди повинні використовуватися тільки однією людиною , а для їх достовірності варто використовувати рукавички або поліетиленовий пакет.

Більшість тестів ДНК на батьківство проводиться за життя і дитини, і передбачуваного батька. Однак встановити батьківство можна під час вагітності, а також після смерті батька (що, однак, може бути досить складним). Під час вагітності, починаючи з 10 тижня вагітності, ДНК дитини можна виділити з крові матері, а після 15 тижня - безпосередньо з навколоплідних вод під час амніоцентезу, але тільки за наявності показань. Після смерті батька зразки можуть бути взяті шляхом тесту на встановлення спорідненості із родичами передбачуваного батька.

Як підтверджується батьківство?

Кожен із нас отримує половину ДНК і від матері, і половину від батька. Таким чином, порівнюючи генетичний матеріал дитини та чоловіка, можна сказати, чи є вона біологічним батьком.

ДНК виділяється з різних типів зразків (мазки, кров, мікросліди). З невеликої кількості отриманого матеріалу зразки клонуються, навіщо використовується полімеразна ланцюгова реакція, тобто метод ПЛР. Потім визначається порядок основ у ланцюгах ДНК і виявляються 16, 22 або 24 конкретних послідовності. Це робиться за допомогою секвенаторів ДНК. Одні й самі послідовності (генетичні маркери) виявляються у зразках від обох людей, щоб їх можна було порівняти. Кожному маркеру надаються два номери, які потім порівнюються один з одним. У зв'язку з тим, що у дитини на 50% така сама ДНК, як у біологічного батька, порівняння має показати, що всі маркери у дитини та чоловіка мають однакові номери. У разі це називається підтвердженням батьківства на 99,9999%. Однак заперечення батьківства можливе, якщо хоча б чотири маркери не мають однакового номера.

Як здати ДНК-тест на батьківство у лабораторії Медікал Геномікс – Львів, Дніпро?

Забронюйте тест на батьківство онлайн або за телефоном. Ви отримаєте повідомлення з індивідуальним номером замовлення. Прийдіть у лабораторію або здайте зразки ДНК з дому. Ваш результат буде доступний онлайн або в точці здачі приблизно протягом декількох робочих днів.

Як проводиться перевірка на батьківство поштою?

Забронюйте відповідний тип тесту на нашому сайті. Протягом двох робочих днів ви отримаєте конфіденційну посилку на вказану адресу. Набір призначений для самостійного збору генетичного матеріалу. Активуйте тест та виберіть дату отримання зразків кур'єром. Відповідно до інструкції візьміть проби. Залежно від вибраного тесту замість мазка можна додати інші зразки матеріалу. Ваш результат буде доступний онлайн через кілька робочих днів після доставки зразків до лабораторії.

Медікал Геномікс - велика незалежна діагностична платформа в Україні, ми спрощуємо доступ клієнтам до спеціалізованих та сучасних ДНК-досліджень. У нас ви отримаєте професійні знання перед придбанням комплексних ДНК-тестувань, проведете обстеження дешевше, а результат проконсультуєте у медичних фахівців. Запрошуємо до співпраці.

Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.