ДНК-тест на батьківство (мати, батько, син, дочка), замовити аналіз ДНК на встановлення батьківства, генетична експертиза

ДНК-тест на батьківство (мати, батько, син, дочка), замовити аналіз ДНК на встановлення батьківства, генетична експертиза

Тест на спорідненість, або тест на батьківство, в даний час є найбільш ефективним методом встановлення батьківства. Наші тести ДНК засновані на остаточному визначенні того, чи є досліджуваний чоловік біологічним батьком дитини. Результат тесту на батьківство достовірний і однозначний. Лабораторії ДНК-дослідження Медікал Геномікс в Україні дають можливість проводити високоякісні тести на батьківство і спорідненість.

ДНК-тест в Медікал Геномікс, Київ є безпечним, він з точністю 99,99999% дозволяє підтвердити, чи є дана людина біологічним батьком дитини, і виключити передбачуване батьківство на 100%. Крім того, через безпеки, комфорту та конфіденційності послуг, що надаються можна проводити тести анонімно. Їх впевненість так само висока, як і в випадку тесту на батьківство в судових цілях.

Встановлення батьківства - це обстеження, що вимагає великого досвіду, знань і бездоганною точності. Матеріалом для даної процедури може служити матеріал з внутрішньої сторони щоки, тому обстеження повністю неінвазивної і проходить без болю. Тест можна зробити вдома, не піддаючи дитину без потреби стресу. Мазок слід брати за допомогою спеціально підготовлених стерильних тампонів. Правильно самостійно зібраний будинку матеріал необхідно в той же день доставити в нашу лабораторію, або ж замовити тестування-ДНК з виїздом на будинок.

Якщо за мазком не вдається встановити батьківство - можна провести тест на батьківство з використанням мікрослідів (жуйки, волосся, серветок, зубної щітки).

Тест на батьківство, що проводиться в центрі дослідження ДНК Медікал Геномікс, - це 100% конфіденційність і абсолютно надійний результат. У нас є великий вибір тестів - приватні тести на батьківство, а також тести для встановлення батьківства в судовому порядку. Завдяки спеціально розробленим тест-системам збір генетичного матеріалу для визначення батьківства стає безболісним.

В пропозицію Медікал Геномікс включені наступні тести:

  • Тест на батьківство;
  • Розширений тест на батьківство;
  • Генетичний профіль на 1 людину;
  • Генетичний профіль на 1 людину + порівняння з результатами попередніх тестів;
  • Додатковий людина для перевірки на батьківство;
  • Дослідження мікрослідів;
  • Тест на встановлення спорідненості.

Тест на батьківство порівнює генетичні профілі дитини і батька, використовуючи варіабельність некодуючих частин гена. Це дозволяє визначити ступінь спорідненості між ними і довести, чи є передбачуваний батько біологічним батьком дитини.

Який матеріал потрібен для встановлення батьківства?

Стандартний джерело матеріалу для визначення батьківства - мазок слизової оболонки з внутрішньої сторони щоки. Взяття мазка не інвазивні і безболісно, ​​його можна успішно проводити навіть у новонароджених. Інший стандартний джерело матеріалу - кров.

Тест на батьківство також може бути проведений на основі так званих мікрослідів, з яких можна виділити ДНК, наприклад кров, волосся з цибулинами, слина, недопалки і інше.

Чи дає тест на батьківство певні результати?

Тест на батьківство - дуже ефективний метод перевірки спірного батьківства. Дозволяє підтвердити батьківство на 99,9999% або виключити його на 100%. Генетичні тести - незаперечні докази у випадках встановлення батьківства.

Чи потрібна обов'язкова присутність матері дитини для встановлення батьківства?

Ні. Тест на батьківство можна успішно провести без участі матері дитини. Бувають випадки, коли присутність матері в дослідженнях в особистих цілях необхідно: коли розглядається батьківство двох близькоспоріднених чоловіків, і в рідкісних випадках, коли у дитини є мутація ДНК.

Чи визнається судом приватний тест на батьківство?

Ні. У судовому розгляді можуть бути використані тільки результати тестів, призначених судом. Потім необхідно, щоб мати, дитина і можливий батько з'явилися особисто і зібрали зразки для дослідження. Для отримання потрібно мати з собою дійсне посвідчення особи з фотографією - для дорослих, копію свідоцтва про народження, медичну книжку, паспорт або інше посвідчення особи для дітей.

Чи проводиться аналіз ДНК для визначення батьківства в центрі ДНК-досліджень Медікал Геномікс в будь-якому місті України?

Так. Аналізи проводяться фахівцями центру дослідження ДНК Медікал Геномікс в кожному обласному центрі України - Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Луцьк, Київ, Запоріжжя та інші.

Скільки часу потрібно, щоб отримати результати тесту на батьківство?

Мазок з щоки або кров стандартно займає до 14 робочих днів, у разі дослідження мікрослідів термін може бути продовжений.

Скільки коштує тест на батьківство?

Ціна дослідження батьківства залежить від обраного ДНК-тесту. З вартістю наших послуг ви можете ознайомитись на сайті, вибравши потрібний вам тип теста.

Однак, якщо ви сумніваєтеся в правильності вибору послуги, зверніться до фахівців Медікал Геномікс. Ми крок за кроком проведемо вас через кожен етап - від замовлення до перевірки та аналізу результатів.

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.