ДНК-тест на батьківство при вагітності. Встановлення батьківства перед пологами, ДНК-аналіз Київ, Дніпро, Одеса

ДНК-тест на батьківство при вагітності. Встановлення батьківства перед пологами, ДНК-аналіз Київ, Дніпро, Одеса

Раніше для проведення тесту на батьківство доводилося чекати народження дитини. Сьогодні встановити батьківство можна вже при вагітності. Таке рішення часто вибирають ті батьки, які не можуть в повній мірі насолоджуватися вагітністю через стрес через невизначеного батьківства. Встановлення батьківства до пологів дозволяє позбутися від негативних емоцій і в спокої чекати появи потомства на світло.

Чи можна зробити тест на батьківство до народження дитини, під час вагітності?

Безумовно так - пройти тест на батьківство можна ще до народження дитини. Сучасна генетика допускає таке рішення з 8-го тижня вагітності. Завдяки цьому батьки можуть відновити спокій і впевненість ще до того, як їх малюк з'явиться на світ.

Майбутні батьки, які хотіли б вирішити питання про біологічне батьківство під час вагітності, можуть це зробити з 8-го тижня. Це найбільш ранньо доступний тест на батьківство в світі, який дозволяє чітко перевірити батьківство на основі зразка крові майбутньої матері і зразка з внутрішньої сторони щоки передбачуваного батька. З 15-го тижня вагітності можуть бути доступні також і інші зразки.

Ці тести настільки ж надійні, як і тести ДНК, проведені після народження дитини. Батьківство під час вагітності можна просто і швидко встановити в Медікал Геномікс в містах по всій Україні - Вінниця, Дніпро, Київ, Кропивницький, Миколаїв, Одеса, Луцьк, Львів та інші українські міста.

У чому полягає перевірка на батьківство перед пологами?

Провести даний тест на батьківство можна двома способами: на основі крові вагітної і мазка з щоки передбачуваного батька або на основі навколоплідних вод і будь-яких зразків від батьків. Який би спосіб ви не вибрали, ви отримаєте впевнений і однозначний результат.

Встановити батьківство до пологів по крові матері і зразком зі щоки можливого батька в Києві, Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі

Виділення ДНК дитини з крові матері і наступне порівняння її з ДНК чоловіка дозволяє чітко встановити батьківство на ранній стадії вагітності. У цьому варіанті батьківство можна встановити з 8 тижні вагітності. Такий аналіз ДНК дуже зручний і нагадує звичайний аналіз крові - досить взяти кров у майбутньої мами і потенційного батька. Тест не вимагає підготовки - навіть голодувати не потрібно. Варто знати, що ДНК дитини дуже швидко зникає з крові матері відразу після пологів. В результаті він можливий лише в разі конкретної вагітності.

З проби крові матері, взятої при аналізі крові, лабораторія виділяє ДНК дитини. Він знаходиться в кровотоці матері приблизно з 4-го тижня вагітності.

Однак тільки приблизно на 8 тижні кількість ДНК плоду досягає концентрації, що дозволяє точно визначити батьківство. Пізніше зразки, взяті у всіх учасників, використовуються для створення їх індивідуальних генетичних профілів, перевірки їх подібності в певних місцях і на цій основі для вирішується питання про батьківство.

Встановити батьківство до пологів по навколоплодовим водам і будь-яким зразкам батьків - Україна

Ці зразки збирає лікар-фахівець з 15-го тижня вагітності. У навколоплідних водах містяться клітини плоду, з яких можна виділити його ДНК. Батьки можуть здати на дослідження будь-який зразок - мазок з щоки, волосся з цибулинами, зубну щітку, бритву, жувальну гумку та багато іншого. Маючи зразки ДНК дитини і батьків, лабораторія визначає їх генетичні профілі, а потім, як і в першому випадку, порівнює їх між собою і видає результат.

Чи є ДНК-тест на батьківство перед пологами точним?

Результат тесту на батьківство до пологів є достовірним і дає однозначну інформацію про батьківство - це дозволяє або підтвердити або виключити його. Фрагменти ДНК, що перевіряються в тесті, незмінні і формуються під час зачаття. ДНК також ідентична в кожній клітині нашого тіла. Це означає, що результат буде однаковим незалежно від типу наданого зразка.

Чому ДНК-тест на встановлення батьківства краще зробити перед пологами?

Завдяки достовірності встановлення батьківства при вагітності:

  • ви будете більш усвідомлено планувати своє майбутнє і регулювати правову ситуацію - наприклад, ви можете визнати батьківство до пологів або надати дитині відповідні фінансові ресурси,
  • ви знайдете спокій і впевненість назавжди - тест на батьківство не потрібно повторювати після народження, результат назавжди дасть вам однозначну інформацію,
  • ви будете краще підготовлені до ролі батька - ДНК-тестування дає інформацію, важливу з юридичної і психологічної точки зору. Чоловік, впевнений у своєму батьківстві, може визнати дитину відразу після пологів і таким чином отримати батьківські права на догляд за малюком. Це також допоможе йому створити більш глибоку і емоційний зв'язок зі своєю дитиною.

Тест на батьківство під час вагітності в Медікал Геномікс - Україна

  • доступен вже з 8 тижнів вагітності;
  • дає надійний і однозначний результат на все життя;
  • це обачність, безпеку і комфорт;
  • це швидкий результат;
  • і безліч лабораторій по всій території України.

 

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.