Де зробити тест ДНК на батьківство і материнство - ціна в Україні

Де зробити тест ДНК на батьківство і материнство - ціни в Україні

При ранньому виявленні більшість хвороб можна повністю вилікувати. Тому найбільш новий напрямок у профілактиці захворювань - генетична діагностика. Medical Genomics пропонує послугу ДНК-тестування, унікальну на українському ринку. Завдяки масштабу діяльності наших філій ми можемо запропонувати одні з найнижчих цін на ринку. Фахівці Medical Genomics справжні експерти, які володіють сучасним і багатофункціональним обладнанням. У Медікал Геномікс ми пропонуємо ДНК тести широкого спектру: тест на батьківство, Київ, на визначення спорідненості, криміналістичне ДНК-тестування.

Використовувані нами новітні технології та методи збору біологічного матеріалу значно спростили процедуру ДНК досліджень в Україні. Наприклад, ДНК тест на батьківство може проводитися з використанням слини, волосся або нігтів. Більш стандартні процедури можуть бути проведені за допомогою зразка, взятого з внутрішньої сторони щоки, вони абсолютно безболісні, прості і швидкі до виконання. Ви можете провести ДНК-тести в Києві, Дніпрі, Львові за допомогою фахівця з Медікал Геномікс, який буде чекати вас в одному з міст по всій Україні, або самостійно, навіть не виходячи з дому. Це кращий, безпечніший варіант, особливо в нинішній ситуації. При вашому бажанні, є можливість провести ДНК тест анонімно, без документів.

Замовити конфіденційне і безпечне тестування ДНК в Медікал Геномікс можна в будь-якому місті України! Наші послуги:

Перевірка на батьківство проводиться на основі порівняння генетичних профілів дитини і батька або потенційного батька. Це визначає, чи є передбачуваний батько біологічним. В даний час така перевірка є найшвидшим і в той же час найефективнішим методом визначення юридичного та біологічного батьківства. Відправляючи на експертизу, ми отримуємо однозначний результат, який підтверджує (99,9%) або виключає (100%) батьківство.

Ви можете пройти тест на батьківство в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові в будь-який час. Цей тест особливо корисний, коли ви підозрюєте, що батько може не бути біологічним батьком дитини. У такій ситуації мова йде про передбачуване батьківство, що означає, що чоловік визнаний батьком дитини, хоча підтверджують заяв або тестів на це немає. Щоб дізнатися правду і позбутися від сумнівів, варто пройти анонімну експертизу батьківства, яка потребує передачі справи в суд. Обстеження може охоплювати мати, дитину і передбачуваного батька. Щоб дізнатися ціну тесту на батьківство, зв'яжіться з нашим фахівцем.

Ви все ще не знаєте, навіщо вам проходити тест? Перш за все, щоб повернути спокій, впевненість і комфорт в повсякденному житті. Для того, щоб мати можливість повністю присвятити себе вихованню свого потомства і уникнути обов'язку виплачувати аліменти на чужу дитину.

  • Пренатальное тестування, 

Пренатальні тести - це тести, які проводяться під час вагітності і використовуються для діагностики не тільки вад розвитку або генетичних аномалій, але і серйозних захворювань плоду.

Пренатальні тести також дозволяють дізнатися стать дитини до народження. Виявлення аномалій розвитку плода дозволяє проводити лікування в утробі матері або підготовку до операції новонародженого відразу після пологів.

  • сиблінговий тест - Рідний, зведений брат, сестра за аналізом ДНК, 

Ви часто запитуєте себе, чи дійсно ви в родинних стосунках зі своїм братом чи сестрою, одні і ті ж у вас біологічні батьки? Це можна перевірити за допомогою наших тестів на спорідненість. Ви знаєте, що у вас різні матері, але не вистачає впевненості загальний чи у вас батько? Це пояснить тест на полусіблінговий тест. Вам як матері цікаво, загальний чи у ваших дітей біологічний батько? Тоді найкращий варіант - це полносіблінговий тест братів і сестер.

Тест на повне спорідненість братів і сестер дає чітку відповідь, коли ви сумніваєтеся, ми знали що ви біологічними братами і сестрами або чи є у вас спільні батько та мати. Таке питання може виникнути і тоді, коли, наприклад, ви кардинально відрізняєтесь один від одного характером або зовнішністю.

  • Бабуся / дідусь / онук

Невпевненість дідусів і бабусь у родинних стосунках з онуком чи онукою - складна ситуація, особливо якщо вони планують передати йому / їй своє майно. Тому їм потрібні вірні і безперечні докази спорідненості з дитиною. Таке доказ може надати тест ДНК на спорідненість. Його можна проводити навіть без участі біологічного батька.

  • Тітка, дядько, племінник - тест ДНК, Україна

Цей ДНК-тест використовується, наприклад, для визначення біологічного споріднення дитини з батьком або його з братом, сестрою. Перш за все, це виконується, коли передбачуваний біологічний батько не згоден з тестом, відсутня або мертвий і не може взяти участь з цих причин.

Для проведення тестутакож потрібно зразок ДНК матері. В кінцевому підсумку дитина успадковує генетичний матеріал як від матері, так і від батька, і як тільки генетична спадковість буде ідентифікована від матері, іншу генетичну інформацію можна буде порівняти з іншими родичами батька.

  • Тест на зраду

Тест на зраду дозволяє виявити зразки на постільній білизні, одязі, нижній білизні і т. Д. І визначити, кому він належить. Такий тест робить можливим: встановлення генетичного профілю (особи, якій належить виявлений матеріал); порівняння генетичного профілю з профілем, отриманим з іншого наданого зразка.

Тести ДНК дозволяють визначити, від кого взято даний зразок. ДНК-тести використовуються поліцією, прокуратурою і слідчими в усьому світі, наприклад, для встановлення особи підозрюваного. Детективне тестування ДНК може використовуватися для ідентифікації людей, тесту на зраду, встановлення спорідненості (наприклад, сестра-сестра, дідусь-внучка) і батьківства.

Ви можете зв'язатися з фахівцями Медікал Геномікс Україна для проходження різних видів ДНК-тестування, від тестування на батьківство до тестування на етнічну приналежність і генетичного зберігання. Ми з радістю надамо вам пораду. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас!

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Генетичне тестування засноване на аналізі ДНК пацієнта за допомогою лабораторних методів з метою читання міститься в ньому інформації.

З кожним роком розширюється ринкова пропозиція тестів ДНК, які можна проводити для різних цілей. Вартість генетичних тестів залежить від кількості протестованих генів і типу використовуваного методу.

Тест на батьківство проводиться для встановлення особи біологічного батька дитини. Скільки коштує тест на батьківство і як до нього підготуватися?

Генетична інформація, що міститься в ДНК, має великий вплив на зовнішній вигляд і функції нашого тіла. І хоча умови навколишнього середовища також мають великий вплив, наші гени - це «рецепт» для нашого тіла, завдяки якому воно знає, як функціонувати.

Останні досягнення в області технологій геноміки зробили доступним отримання персоналізованої генетичної інформації.

Генетичний профіль - це набір певних ділянок ДНК (генетичних маркерів). Він унікальний для кожної людини, тому його ще називають «генетичним відбитком пальця». Тільки однояйцеві близнюки мають однаковий генетичний профіль.

Ви коли-небудь замислювалися, чому одні люди, які ведуть нездоровий спосіб життя і живуть в несприятливих умовах, живуть здорової і довгим життям, а інші, не дивлячись на турботу про своє здоров'я, не доживають до глибокої старості? Дуже ймовірно, що за це можуть бути відповідальні гени.

Ставити під сумнів материнство для багатьох жінок може бути дуже важким досвідом. На щастя, такі ситуації трапляються порівняно рідко, але все ж трапляються.

ДНК-дієта - меню, записане в генах. ДНК-дієта допомагає скинути вес? Є результати пошуку від ДНК-аналізу? Ответы на вопросы в статье от Медикал Геномікс Україна. Щоб дієта стала ефективною та дозволила безпечно досягти та підтримати оптимальну фігуру, вона повинна відповідати нашому організму.