Де зробити тест ДНК на батьківство і материнство - ціна в Україні

Де зробити тест ДНК на батьківство і материнство - ціни в Україні

При ранньому виявленні більшість хвороб можна повністю вилікувати. Тому найбільш новий напрямок у профілактиці захворювань - генетична діагностика. Medical Genomics пропонує послугу ДНК-тестування, унікальну на українському ринку. Завдяки масштабу діяльності наших філій ми можемо запропонувати одні з найнижчих цін на ринку. Фахівці Medical Genomics справжні експерти, які володіють сучасним і багатофункціональним обладнанням. У Медікал Геномікс ми пропонуємо ДНК тести широкого спектру: тест на батьківство, Київ, на визначення спорідненості, криміналістичне ДНК-тестування.

Використовувані нами новітні технології та методи збору біологічного матеріалу значно спростили процедуру ДНК досліджень в Україні. Наприклад, ДНК тест на батьківство може проводитися з використанням слини, волосся або нігтів. Більш стандартні процедури можуть бути проведені за допомогою зразка, взятого з внутрішньої сторони щоки, вони абсолютно безболісні, прості і швидкі до виконання. Ви можете провести ДНК-тести в Києві, Дніпрі, Львові за допомогою фахівця з Медікал Геномікс, який буде чекати вас в одному з міст по всій Україні, або самостійно, навіть не виходячи з дому. Це кращий, безпечніший варіант, особливо в нинішній ситуації. При вашому бажанні, є можливість провести ДНК тест анонімно, без документів.

Замовити конфіденційне і безпечне тестування ДНК в Медікал Геномікс можна в будь-якому місті України! Наші послуги:

Перевірка на батьківство проводиться на основі порівняння генетичних профілів дитини і батька або потенційного батька. Це визначає, чи є передбачуваний батько біологічним. В даний час така перевірка є найшвидшим і в той же час найефективнішим методом визначення юридичного та біологічного батьківства. Відправляючи на експертизу, ми отримуємо однозначний результат, який підтверджує (99,9%) або виключає (100%) батьківство.

Ви можете пройти тест на батьківство в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Львові в будь-який час. Цей тест особливо корисний, коли ви підозрюєте, що батько може не бути біологічним батьком дитини. У такій ситуації мова йде про передбачуване батьківство, що означає, що чоловік визнаний батьком дитини, хоча підтверджують заяв або тестів на це немає. Щоб дізнатися правду і позбутися від сумнівів, варто пройти анонімну експертизу батьківства, яка потребує передачі справи в суд. Обстеження може охоплювати мати, дитину і передбачуваного батька. Щоб дізнатися ціну тесту на батьківство, зв'яжіться з нашим фахівцем.

Ви все ще не знаєте, навіщо вам проходити тест? Перш за все, щоб повернути спокій, впевненість і комфорт в повсякденному житті. Для того, щоб мати можливість повністю присвятити себе вихованню свого потомства і уникнути обов'язку виплачувати аліменти на чужу дитину.

  • Пренатальное тестування, 

Пренатальні тести - це тести, які проводяться під час вагітності і використовуються для діагностики не тільки вад розвитку або генетичних аномалій, але і серйозних захворювань плоду.

Пренатальні тести також дозволяють дізнатися стать дитини до народження. Виявлення аномалій розвитку плода дозволяє проводити лікування в утробі матері або підготовку до операції новонародженого відразу після пологів.

  • сиблінговий тест - Рідний, зведений брат, сестра за аналізом ДНК, 

Ви часто запитуєте себе, чи дійсно ви в родинних стосунках зі своїм братом чи сестрою, одні і ті ж у вас біологічні батьки? Це можна перевірити за допомогою наших тестів на спорідненість. Ви знаєте, що у вас різні матері, але не вистачає впевненості загальний чи у вас батько? Це пояснить тест на полусіблінговий тест. Вам як матері цікаво, загальний чи у ваших дітей біологічний батько? Тоді найкращий варіант - це полносіблінговий тест братів і сестер.

Тест на повне спорідненість братів і сестер дає чітку відповідь, коли ви сумніваєтеся, ми знали що ви біологічними братами і сестрами або чи є у вас спільні батько та мати. Таке питання може виникнути і тоді, коли, наприклад, ви кардинально відрізняєтесь один від одного характером або зовнішністю.

  • Бабуся / дідусь / онук

Невпевненість дідусів і бабусь у родинних стосунках з онуком чи онукою - складна ситуація, особливо якщо вони планують передати йому / їй своє майно. Тому їм потрібні вірні і безперечні докази спорідненості з дитиною. Таке доказ може надати тест ДНК на спорідненість. Його можна проводити навіть без участі біологічного батька.

  • Тітка, дядько, племінник - тест ДНК, Україна

Цей ДНК-тест використовується, наприклад, для визначення біологічного споріднення дитини з батьком або його з братом, сестрою. Перш за все, це виконується, коли передбачуваний біологічний батько не згоден з тестом, відсутня або мертвий і не може взяти участь з цих причин.

Для проведення тестутакож потрібно зразок ДНК матері. В кінцевому підсумку дитина успадковує генетичний матеріал як від матері, так і від батька, і як тільки генетична спадковість буде ідентифікована від матері, іншу генетичну інформацію можна буде порівняти з іншими родичами батька.

  • Тест на зраду

Тест на зраду дозволяє виявити зразки на постільній білизні, одязі, нижній білизні і т. Д. І визначити, кому він належить. Такий тест робить можливим: встановлення генетичного профілю (особи, якій належить виявлений матеріал); порівняння генетичного профілю з профілем, отриманим з іншого наданого зразка.

Тести ДНК дозволяють визначити, від кого взято даний зразок. ДНК-тести використовуються поліцією, прокуратурою і слідчими в усьому світі, наприклад, для встановлення особи підозрюваного. Детективне тестування ДНК може використовуватися для ідентифікації людей, тесту на зраду, встановлення спорідненості (наприклад, сестра-сестра, дідусь-внучка) і батьківства.

Ви можете зв'язатися з фахівцями Медікал Геномікс Україна для проходження різних видів ДНК-тестування, від тестування на батьківство до тестування на етнічну приналежність і генетичного зберігання. Ми з радістю надамо вам пораду. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас!

 
Похожие статьи
Сподобався пост? Підпишіться на оновлення сайту
Залишити відповідь

Останні статті

Поняття «аналіз ДНК» з'явилося в побуті ще 1980 року, і нині немає людини, яка з нею незнайома. Заглибимося в термінологію, ДНК-тест – процедура внутрішньовидової ідентифікації.

Медичний центр Медікал Геномікс Україна пропонує підтверджені наукою можливості зберегти свою молодість та здоров'я на всіх життєвих етапах.

Тридцять вісім років тому Алек Джефріс, генетик із Британії, дійшов висновку, що ДНК кожної людини унікальна. Надалі це відкриття вчені поклали основою методу, який знайшов застосування у криміналістиці, у світі науки.

На сьогоднішній день на території України дедалі популярнішими стають ДНК лабораторії. За останні роки кількість людей, які бажають замовити ДНК — тестування на встановлення спорідненості у Києві та по всій Україні, зросла в кілька разів.

Дізнатися про своє етнічне походження, досліджувати свою сімейну історію та знайти нових родичів зовсім нескладно завдяки простому тесту ДНК.

Молекулярний тест на коронавірус за допомогою ПЛР - це точний тест, рекомендований ВООЗ для підтвердження коронавірусної інфекції SARS-CoV-2.

Будьте абсолютно впевнені в батьківстві завдяки найбільш популярним ДНК-тестам на батьківство. Досить взяти зразки будь-якого формату з ДНК від батька та дитини: мазки зі щоки, щітки, окуляри, столові прилади, соломинки тощо.

У нашому списку послуг доступні різні типи тестів для підтвердження зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Варто пам'ятати, що використовуються для перевірки різних параметрів. Тести ПЛР підтверджують поточну інфекцію COVID-19.

ДНК-тестування для встановлення батьківства полягає у порівнянні генетичних профілів передбачуваного батька та дитини. Подібні тести проводяться для визначення ступеня спорідненості між членами сім'ї однієї статі: сестра – сестра, дідусь – онук.